Champions League 2022-2023

Αν συνεχίσει με την ίδια ένταση η Bayern όλα παίζουν. Από την άλλη, το να μεταμορφωθεί σε σοβαρό ποδοσφαιριστή ο Σανέ δεν το κόβω άρα δύσκολα τα πράγματα. Διασκεδαστικό ματς.

Ρε συ πιστεύεις ότι μπορούν να βάλουν 3 γκολ σε ένα ημίχρονο;

Σ’ αυτά τα ματς θες την αποτελεσματικότητα των Ρόμπεν και Ριμπερί, όχι τις φλυαρίες του Σανε.

τα έχει κάνει πολλάκις η Μπαγερν αυτά

τώρα θα μου πεις ΑΥΤΗ η Μπαγερν ;; Δεκτό :stuck_out_tongue:

εντιτ : μπα , επιπέδου Ολυμπιακού η αμυντική λειτουργια της :rofl:

τρομερό σεντερ μπακ και στα 2 ματς . Κοντραρει Παπασταθο

Ημιτελικά Τσαμπιολι σήμερα, με Ρεάλ-Σιτι, για δώστε προβλέψεις


2 Likes

Ήρθε η ώρα της Σίτι λέω

Μια φάση έκανε σε όλο το ημίχρονο και προηγείται…τι είναι αυτό το πράγμα με αυτή την κωλοομάδα.

Ετσι ειναι οι μεγαλες ομαδες με φανελα, ιστορια και γηπεδο

Γκολάρα ο ο Βινισιους γκολάρα και ο Ντε Μπροινε. Οι της Ρεάλ έχουν φωνάξει για 5 χέρια, και πρώτη φορά νομίζω βλέπω παιχνίδι της που το κοινό φωνάζει όταν κόβει αντίπαλο. Πήγε τώρα και ο Καρβαχαλ να κόψει την μπάλα στον Γκρίλις, αλλά δεν τον βρήκε από πίσω, πραγματικά δολοφόνος

Ίντερ - Μίλαν σήμερα στο ΜΕGA για τα ημιτελικά του Champions League αλλά

ΣΤ’ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ,

θα δούμε debate των πολιτικών αρχηγών.

2 Likes

A, thanks και ήθελα να δω αν δείχνει κανά ματσάκι η τηλεόραση σήμερα.

Ειλικρινά θεωρώ το Ρεάλ Μαδρίτης - Παρτιζάν στην Ευρωλίγκα πολύ πιο ενδιαφέρον ματς από το Μίλαν - Ίντερ στο ποδόσφαιρο.

Είναι και μετά το debate αυτό.

1 Like

Την ίδια ώρα είναι, στις 22:00 και τα δύο παιχνίδια. Το ποδόσφαιρο σε CosmoteTV/MEGA και το μπάσκετ στη Nova.

Απλά δεν έχω Nova σπίτι και βαριέμαι να τρέχω έξω στις καφετέριες. Αν είχα Nova εννοείται θα έβλεπα το μπάσκετ. Τώρα θα κάτσω να δω debate.

1 Like

Virtual Fireplace > Inter - Milan >>>>>> Political Debate

8 Likes

Κρίμα που δεν έχω τηλεόραση στο σπίτι μου να την κρατήσω κλειστή την ώρα που θα κάνουν προσημειωμενες ερωτήσεις τα σκουπιδια και θα απαντάνε τα κατακάθια

2 Likes

Γελασα δυνατά, ευγε!

1 Like

Μπράβο, μην το δείτε να γίνει ματσάρα να έρθει κανένα 6-4

1 Like

Βάλε μωρέ Μπαφστρημς στο pc να δεις το μπασκετάκι.

1 Like

Έπρεπε να το διαβάσω δύο φορές.

3 Likes