Champions League 2023-24

Σόρι βρο, εγώ βλέπω μπάλα γιατί μου αρέσει, δεν έχω κόλλημα η ομάδα που υποστηρίζω αν θα πάρει τίτλο ή όχι, γιατί δε μου κάνει και καμία διαφορά στην τελική. Περαστικά σου πάντως, γιατί καταλαβαίνω ότι σε απασχολεί που η ομάδα που υποστηρίζεις δεν παίρνει συχνά τίτλους :skull:

Ναι μωρε μoνo εγω εχω κoλλημα. Περαστικα και σε σενα πoυ σε τρωει η αρσεναλ και την αναφερεις συνεχεια.

Πρoσωπικα μια χαρα αντεχω χωρις τιτλoυς και μια χαρα απoλαμβανω τo πoδoσφαιρo. Αν δεν ηταν ετσι δεν θα γινoμoυν αρσεναλ θα γινoμoυν ρεαλ η κατι τετoιo. Και για να πρoλαβω τις εξυπναδες oυτε oλυμπιακoς εγινα για τoυς τιτλoυς, ακoλoυθησα τoν φαδερ απλα και αυτo ηταν.

Εφoσoν κανεις καζoυρα στην oμαδα μoυ απανταω αναλoγως. Αν ειμαι λιγo επιθετικoς ειναι επειδη εχω νευρα με τo σημερινo ματς και πρεπει να διαβαζω και για την τoτεναμ. Αυριo θα ειμαι πιo χαλαρoς. So simple

PS: Γκoλαρες στην Μαδριτη

Εσύ έγραψες για την Τότεναμ :stuck_out_tongue:

Γτ ρε αν o Κειν μας τα παστελωνε με την Καρλαιλ θα σχoλιαζες; :sweat_smile:

Τεσπα αντεδρασα υπερβoλικα mea culpa

Λιγος χαμουλης στο ημιχρονο ε?
Και τα δυο ματς στο ενα γκολ διαφορα συνολικο σκορ.
Και με 10 παικτες η Μπαρτσελονα απο το 29΄

1 Like

Εχει ψωμι αρκετo. Ντoρτμoυντ θα μας χαζεψει δεν κερδιζει την Χαντεχαιμ ξερω γω αλλα ημιτελικα τσoυ λoυ μπoρει να παει. Μoνo γι αυτo ειμαι μαζι της :stuck_out_tongue:

1-2 η Παρι λογω θλιβερης αμυνας απο Λεβαντοφσκι σε κορνερ της Παρι, και στα καπακια δοκαρι του Γκουντουαν στην κοντρα. Και τωρα κοκκινη στον Τσαβι στον παγκο της Μπαρτσα. Ωραιο δραμα το σημερινο.

Ε καλα τωρα αυτο ειναι σαν να λες οτι απαγορευεται να κερδιζει η Κρισταλ Παλας την Λιβερπουλ ή η Αστον Βιλα την Αρσεναλ :stuck_out_tongue:

Βλεπω μειωσε και σε 2-1 η Ατλετικο και ισοφαρισε το συνολικο σκορ.

Η Ατλέτικο πρέπει να σοβαρευτεί λίγο. Σίγουρα είναι καλύτερη ομάδα αλλά πρέπει να το δείξει κιόλας, δεν γίνεται να συνεχίσει να χάνει τέτοια τετ-α-τετ.

Στο άλλο η Μπαρτσελόνα έχει πρόβλημα. Πρέπει να διεκδικήσει να πάρει την πρόκριση με έναν τρόπο που δεν τον ξέρει.

Μακάρι να πάρει κανένα σφύριγμα

2 Likes

Ζοάο Κανσέλο αγόρι μου είσαι ντιπ χαζός;

Ισως το πιο μουφα πεναλτι που εχω δει εδω και χρονια ε
Πως γινεται να μην το πηρε πισω μετα απο VAR?

Πρώτα δεν παίρνει την μπάλα ρε παιδια; ήταν πέναλτι αυτό;…

1 Like

Σόρι αλλά εγώ δεν είδα να βρίσκει μπάλα

Μόνο πόδι

3 Likes

100% απλα ο διαιτητης φανηκε οτι ειναι βαλτος απο αυτην την κοκκινη στο πρωτο ημιχρονο.
Για να χαιρονται οσοι πονεσαν με την ρεμονταδα πριν λιγα χρονια, δεν πειραζει.

Όχι ρε ίσα ίσα αυτά μ αρέσουν στο Τσου Λου. Αν και τους έφαγα και πήγε 2-2😂

Δεν πάω Εμπαπε μια αλλά με έκανε και γέλασα. Του δείχνει ο τερ στεγκεν που να το στείλει και το σουτάρει εκεί. Μετά τον τρολαρει κιόλας😛. Ωραία αυτά

Edit: ντεμί το πέναλτι αλλά η κόκκινη είναι κόκκινη 100%

Εδώ πέναλτι στον γκουντογκαν μήπως ήταν;

Πως δεν βρισκει μπαλα, αλλα η μπαλα παει σε αλλη κατευθυνση απο το ποδι του Ντεμπελε? :roll_eyes:
Γελοια πραγματα εδω και 10 λεπτα, τραγικος ο διαιτητης.

Γκαντεμης ξεκαθαρα :stuck_out_tongue:

Σιγουρα πιο καθαρο απο αυτο που πηραν οι Γαλλοι :sweat_smile:

1 Like

Δεν προσβαλομαι καν 200% ισχύει :stuck_out_tongue:

1 Like

Τι καραγκιοζιλίκια κάνουν στη Βαρκελώνη…Xavi κόκκινη (άλλη μια), διαμαρτυρία στον διαιτητή σε κάθε ευκαιρία, μέχρι και ο καθόλα σοβαρός Τερ Στεγκεν έκανε τον κλόουν στο πέναλτι.

Έλα ρε κίτρινη αρμάδα 3-2

3 Likes