Champions League 2023-24

Κι αυτό στον Γκουντογκάν πέναλτι ήταν για μένα. Τον μαρκάρει από πίσω και πέφτει.

Τουλάχιστον ύποπτο που δεν άλλαξε η απόφαση μέσω VAR.

4 Likes

Εγώ μετά την κόκκινη το άλλαξα και δικαιώθηκα (μάλλον). Γίνεται τρελό ματς στη Γερμανία.

1 Like

4-2!!!

2 Likes

τι γίνεται!

Ρε τυφλοπόντικες
Ο βλάκας ο Κανσελο γτ κάνει τάκλιν εκεί;
Κ ούτε κατά διάνοια δεν ακουμπάει μπάλα.

5 Likes

Αυτό το ηφαίστειο του Βεστφάλεν ρε σεις…

2 Likes

Τώρα που το είδα ξανά θα συμφωνήσω. Καθαρό πέναλτι, καθαρή κόκκινη αλλά δεν δίνει και στην Μπαρτσελόνα πέναλτι που για μένα είναι.

2 Likes

Γιατι ειναι χαζος

Εννοεις ουτε κατα διανοια δεν ακουμπαει ποδι ε?

Εβαλα κι εγω, αν και η γωνια της καμερας ειναι αισχρη.
Ωραιες οι φανελες της Ατλετικο, αλλα νομιζω οτι παιζει η Πορτο.

@QuintomScenario ειδες ρε αντεστρεψα την καταρα oταν παραδεχτηκα oτι ειμαι γκαντεμης. Περασε η Μπoρoυσια

1 Like

Δίκαιη η πρόκριση και για τις δύο. Ναι, στη Βαρκελώνη υπάρχει αδικία σε βάρος της Μπαρτσελόνα αλλά σε τελική ανάλυση δεν της φταίει κανένας διαιτητής: Αυτά που έπρεπε να κάνει δεν τα έκανε. Ειδικά το σκηνικό στο 4ο της Παρί είναι τραγελαφικό. Ο θεός του ποδοσφαίρου σου λέει ΔΥΟ φορές “μείνε μέσα ρε γιατί σε πάω” κι εσύ τι κάνεις; Στρώνεις την μπάλα στον Εμπαπέ μέσα στη μικρή περιοχή…

Σιγουρα αυτο εγινε και δυο ψυχες με εναν διαλογο τους και κατι πιξελ διαμορφωνουν αποτελεσματα :stuck_out_tongue:

Δυο ισπανικες αποκλειστηκαν σημερα, ευχομαστε και τριτη αυριο (!)

Φανατικα με Dortmund πλεον στον επομενο γυρο (και γενικα δηλαδη)

1 Like

Την αδικία σε βάρος της Barcelona πού την είδατε ρε παιδιά;

1 Like

Το πέναλτι που δεν δόθηκε στον Γκουντογκάν

Λες πως ειναι παραλoγo; :sweat_smile:

Τo επαιξε τo ματσακι η Ντoρτμoυντ και τoυς ελιωσε. Εχασε και η Ατλετικo αρκετo μαλλι βεβαια.

1 Like

Πέναλτι επειδή το είδε ο Τσώχος για πέναλτι; Γιατί ο Gundogan με το που ένιωσε επαφή έπεσε. Και πέρασε και var.

Για μενα το πεναλτι που παιρνει η Παρι ειναι απο τα χειροτερα πραγματα που εχω δει τελευταια στο ποδοσφαιρο, καθως δεν μπορω να καταλαβω που βλεπετε οτι παιρνει ποδι κι οχι μπαλα πρωτα, αλλα ακομα κι αν το προσπερασουμε αυτο… αν δινεις τετοιο πεναλτι, τοτε πρεπει να δωσεις και στην Μπαρτσελονα. Η κοκκινη ειναι αυστηρη γιατι ο παικτης της Παρι εχει ηδη χασει την μπαλα, την οποια μαζευει ο Τερ Στεγκεν.

Η κοκκινη στον Τσαβι ειναι για γελια, καθως διαμαρτυρηθηκε στο 30% του μεσου προπονητη που διαμαρτυρεται, με την ιδια λογικο ο Σιμεονε κι ο Κλοππ θα επρεπε να αποβαλλονται σε καθε ματς της ομαδας τους.

Εγω το βλεπω σε αμερικανικο καναλι κι αυτοι πεναλτι το ειδαν παντως.
Εσυ δηλαδη βρηκες σημερα ολα τα σφυριγματα 100% σωστα και καθαρα?
Και ολως τυχαιως ηταν ολα υπερ της Παρι και κατα της Μπαρτσελονα?

Δεν με νοιάζει τι είπε ο Τσώχος, αυτό που είδα στο ριπλέι λέω. Δεν είναι απλή επαφή, τον ανατρέπει, σόρι.

1 Like

Τρελαθηκε και κλωτσυσε oτι εβρισκε μπρoστα τoυ. Αν ηταν διαμαρτυρια θα εμενε στo να χoρoπηδαει σαν κατσικι. Αντεδρασε υπερβoλικα κατα την γνωμη μoυ.

1 Like

https://twitter.com/centregoals/status/1780330898724192551

Δεν ακουμπαει μπαλα? What?
Απιστευτο θεατρο απο Ντεμπελε.

Εγώ πάντως βλέπω Ντεμπελέ να τσιμπάει την μπάλα και να τον βρίσκει ο αμυντικός μετά. Θέατρο με τίποτα.

4 Likes