Champions League 2023-24

Γύρνα πίσω Χάρη εκεί που σε αγαπούν και άσε όλους τους πλούσιους να μαλώνουν για το ποιος θα πάρει κύπελλα, εμείς σε θέλουμε γιατί μας αρέσει το ποδόσφαιρο

1 Like

Γέλασα με το meme, αλλά υπάρχουν άπειροι παιχταραδες που δεν έχουν πάρει το Champions League, κάποιες φορές απλά δεν το έχει η μοίρα για κάποιους…

Τι προβλέπουμε σήμερα?

Εγώ δε θα το δω γιατί είμαι σε κάτι οικογενειακές υποχρεώσεις , αλλά τουλάχιστον θα έχει μπέργκερ, σαλάτες, γαρίδες, χταποδακι και δεν συμμαζευεται.

Σιγoυρα oχι 1-0 σκoρ. 4 σερι τελικoι παει πoλυ.

Πιστευω ρεαλ ψηλoανετα αλλα ειμαστε με Μπoρoυσια

1 Like

Και εγώ…ελπίζω σε Μπορούσια αλλά θα το πάρει η Ρεάλ.

Είναι καρμικό για Μπορούσια.
Το έδειξαν και οι άλλες 2 διοργανώσεις.
Δεν το σηκώνει το φαβορί.
2-1 ή 1-1
και στα πέναλτυ μετά.

Άργησες ένα χρόνο να το πεις αυτό :stuck_out_tongue:

Τα ίδια και τα ίδια, η Ντόρτμουντ τους πηδάει και την κούπα θα την πάρει η Ρεάλ

Πέσανε για ύπνο ήδη οι θεοί…

Ρατσιστική κίτρινη σε βίνι, ντροπή.

Ρεφαρε με το θέατρο μετά

Σάντσο έγινε Ροναλντίνιο σήμερα.

Καλά τα πάει η Ντόρτμουντ βσκ εξαιρετικά παίζει αλλά οσο δεν τρώει γκολ η Ρεάλ οδεύει στο να γίνουμε στο ίδιο έργο θεατές

Μόνο απ’ τον Κακά έχω δει καλύτερη μπαλιά από αυτή του Χουμελς σε τελικό Τσάμπιονς Λιγκ

Γαμιέται ασύστολα η Ντόρτμουντ που δεν έχει ανοίξει το σκορ. Μέσα σ’ αυτό το πρώτο ημίχρονο είχε δύο* ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ευκαιρίες, απ’ αυτές που συνήθως άντε να σου παρουσιαστούν μία φορά σε τελικό CL και αν, και τις σπατάλησε και τις δύο. Με την κύρια ευθύνη να τη φέρει αυτό το ΓΙΔΙ ο Αντεγέμι που τα 'κανε ΣΚΑΤΑ και τις δυο φορές.

Ελπίζω να διαψευστώ, αλλά πιστεύω ότι τελικά θα την πληρώσει η Ντόρτμουντ που δεν ήταν πιο αποτελεσματική.

*Δεν λέω τρεις, γιατί αν έμπαινε γκολ στη φάση με το δοκάρι θα ακυρωνόταν.

3 Likes

Ηρέμησε ρε γρουσουζη! Το καλό είναι ότι έχει τα πάνω της η Μπορούσια.
Καρφί έμπαινε το φάουλ μέσα ε?

Ναι ναι αυτό θα φταίει :sweat_smile:

1 Like
  1. Καληνύχτα σας.
2 Likes

Είναι λίγο τρομακτικό το νούμερο.

Αλλη μια μερα στη δουλειά.

1 Like

Η αναμενόμενη κατάληξη λοιπόν.

Κανένα δάκρυ για τους Γερμανούς. Καλά να πάθουν. Είχαν την ευκαιρία τους και την πέταξαν στα σκουπίδια.

Τη Ρεάλ δεν θα τη συμπαθήσω ποτέ, αλλά δεν θα μειωθεί και ποτέ το δέος μου απέναντί της. Η πιο βαριά φανέλα στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο.

4 Likes