Τελικοσ champions league..ποιοσ γουσταρετε να κερδισει το τροπαιο και ολα τα σχετικα

And you never walk alone…

Προσοχή Μιλανέζοι, μην κάνετε το λάθος να προηγηθείτε πάλι ή αν το κάνετε από 4 γκόλ και πάνω γιατί και 6 λεπτά να μείνουν μας φτάνουν για 3 μπάλες. Αν βρέχει κι όλας…2 έχει μόνο ο Gerrard από τα 40 μέτρα

Η milan ειναι η πιο αντιπαθητικη ιταλικη ομαδα, περα οτι ειναι κρατικη ομαδα(μπερλουσκονι) και τη βοηθανε συνεχεια.#-o :? Η λιβερ εχει σουπερ λαο, θα το παρει ξανα γιατι επιβαλλεται αλλωστε οσες φορες εχει παει τελικο το σηκωσε(1 εξαιρεση). Γεια σου ρε ιαν ρας, γεια σου ρε νταγκλις…8) Αχ και να πανε στα πεναλτι τι χει να γινει παλι…:lol:

Κια μάλιστα με χαρακτηριστική άνεση…:smiley:

[SIZE=“6”]FORZA MILAN[/SIZE]

λιβερπουλ ειναι μεγαλυ αγαπη! :wink:

Etsi, etsi…

Χαλαρά Milan …Δεν μου πάει η καρδιά να υποστηρίξω Αγγλική ομάδα. [-X

Σωστος, αν και οπαδος της Αρσεναλ, την παω τη Λιβερπουλ, ευχομαι να το παρει!!!

Μη μας τα χαλάς ρε!!!#-o

λιβερπουλ και παλι λιβερπουλ!!!11

κατω η μιλαν του μπερλουσκονι

Μία είναι η ομάδα που μπορεί να πάρει τα ματς μόνο με τη φανέλα της:
LIVERPOOL KAI PALI LIVEROOL RE!

[SIZE=“5”]MILAN ΚΥΠΕΛΛΟ[/SIZE]

Υπόσχομαι μεθαύριο να σας ποστάρω φώτο από τη στιγμή που ο Τζέραρντ θα σηκώνει την κούπα και βίντεο όταν θα τραγουδάμε "You never walk alone"8) 8) 8) 8)

Προφανώς αυτό το post θα γίνει edit μετά την ήττα της αντιπαθητικής liverpool, οπότε όλοι ας το κάνουμε quote για να δυσκολέψουμε τη ζωή του!!!

A Call to Arms!!! :stuck_out_tongue:

ο μόνος λόγος για να μη ποστάρω φωτογραφίες είναι γιατί κάτι θα συμβεί (κομήτης για παράδειγμα) και δεν πάω γήπεδο… κατά τα άλλα, η Λίβερπουλ το έχει σίγουρο!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Βασικά και η Μίλαν να το πάρει, δε θα με πειράξει τόσο, αλλά εγώ το εισητήριο το κέρδισα γιατί είχα πει ότι στους 16 ότι η Λίβερπουλ θα πάει τελικό, άρα υποστηρίζω και Λίβερπουλ!!!8) 8)

Μακαρι!!!

Μανο: Παω τη Λιβερπουλ και τη Μαντσεστερ αν και ειμαι Αρσεναλ, δεν παω τη Μιλαν, και γενικα θεωρω απιστευτη στιγμη καθε φορα που βλεπω αγωνα στην TV αγωνα που γινεται στο Ανφιλντ στο 89’ συναμωνω παντα τον ηχο λογω του “You’ll Never Walk Alone”.

milan…δεν μπορω τα αγγλακια

Milan.

Εφόσον η μοναδική αγγλική ομάδα που παίζει μπάλα στο cl δεν είναι παρούσα.

Ελπίζω να μην εννοείς αυτή που νομίζω ότι εννοείς…

Αυτήν που νομίζεις οτι εννοώ, εννοώ.
Εκτός και αν εννοείς κάποια άλλη.