Τελικοσ champions league..ποιοσ γουσταρετε να κερδισει το τροπαιο και ολα τα σχετικα

Tην Άρσεναλ νομίζω ότι εννοείς, αλλά ειδικά φέτος αυτό είναι άκυρο.

Λοιπόν, επειδή φέτος έχω παρακολουθήσει (αν όχι όλους) τους περισσότερους αγώνες της Arsenal, σε πληροφορώ ότι η ομάδα προσέφερε θέαμα ανεξάρτητα αποτελέσματος. Επίσης καθ’ όλη τη διάρκεια της περιόδου οι απουσίες ήταν παρα πολλές με αποτέλεσμα στα κρίσιμα ματς ενώ η ομάδα έπαιζε μπαλάρα, να μην υπάρχει κάποιος (Henry, Van Persie πχ) να βάλει την μπάλα στα δίχτυα. Κλασσικό παράδειγμα το ματς με την ανύπαρκτη PSV στο Emirates. Μια φάση στο 80φεύγα με κόρνερ και ισοφάρισαν 1-1 και πέρασαν. Τι και αν το γκόλ είχε μπεί με αυτογκόλ. Το ζήτημα είναι ότι αντί για 3-0 ήρθε 1-1 και πέρασαν οι Ολλανδοί.
Γιατί αν πέρναγε η Arsenal και έπαιζε με την Liverpool, 12 γκόλ σε 3 ματς της έριξε. Η ψυχολογία στον ημιτελικό θα ταν με την Arsenal.
Τέλος πάντων. Και πέρσι με το τσίρκο του Ροναλντίνιο έπρεπε να χει βάλει ο Henry ένα από τα δύο πλασεδάκια και θα 'ταν αλλιώς τα πράγματα.

Τέρμα το offtopic.

Milan γιατί το προπέρσινο ήταν πολύ ψέμα.

Η Λίβερπουλ μιλάει όταν πρέπει, στο πρωτάθλημα δηλαδή…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Ειδικά ο Κράουτς!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ σε όλα:D

Etsi akrivws! An kai egw eimai fanatiklas Manchester…

Τέλεια, πλησιάζει ο τελικός!!! Μπύρα (οποιαδήποτε άλλη εκτός Carlsberg), πίτσες, χαβαλές με την παρέα και τον Maldini να σηκώνει την κούπα!!! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ

http://www.sport24.gr/html/ent/097/ent.179097.asp
Δείτε το βιντεάκι και ακούστε τα σχόλια…χαχαχαχα!!:lol:

Λοιπόν, Liverpool και για άλλον ένα λόγο: Από εκεί ξεκίνησαν οι Beatles. Τέλος.

Σοβαρος λογος για να υποστηριζεις μια ομαδα…#-o

:lol: :lol: :lol: :lol:

Η Λίβερπουλ έφτασε στον τελικό παίζοντας ελληνορωμαϊκή με 11 τίμιους τρεχαλατζήδες λοχίες…

Κατάρα, κατάρα…

Κόζυ αν κερδίσετε σήμερα, θα φας μπάτσο στα ροδομάγουλα !

Σοβαρός λόγος για να υποστηρίξεις Milan! 8) :stuck_out_tongue:

LIVEROPOOL KAI TA MIALA STA KAGKELA ipostirizw liverpool giati i milan apekleise tin manchester alla ektos autou dn tin pao san omada…ti na po…

Δεν πιστεύω να μην υποστηρίζεις West Ham;;; :lightsabre: :stuck_out_tongue:

West Ham λογω Harris…:stuck_out_tongue:

Ερχονται σε λιγο κατι φωτος…

Αναμενετε!!!8)

Αν ειναι δυνατον ρε γαμωτο!
Ειδικα για το 1ο περιστατικο!

http://www.sportime.gr/football_inside.asp?article_id=49939

Δυστυχώς κάτι τέτοιοι αμαυρώνουν το όνομα των τίμιων Ελλήνων ταξιτζήδων, που είναι πολλοί.

Μόνο που οι άτιμοι είναι ακόμα περισσότεροι!!!

Τυχαίνει να έχω πολλούς συγγενείς ταξιτζήδες και σε διαβεβαιώ ότι η πλειοψηφεία είναι τίμια.

Τυχαίνει να έχω πάρει ακόμα περισσότερα ταξί!!! Το τι έχω δει και ακούσει δεν περιγράφεται!!!

Και το χειρότερο είναι στους δρόμους της Αθήνας!! Εδώ και 2 χρόνια που οδηγάω, ζήτημα να έχω δει 5 να έχουν ανάψει φλας για να αλλάξουν λωρίδα… Γενικά η οδήγησή τους είναι gtp!!

Τέσπα, εννοείται ότι δεν είναι όλοι έτσι…

παντως ο συγκεκριμενος ταξιτζης και πολυ μαλακ…#-o #-o #-o #-o