Μας κάλεσαν σε κόντρα. Μπαλαδόροι και cheerleaders του φόρουμ ενωθείτε!

+tolkki τερματοφυλακας :wink:

μπα. εχω ενα προβλημα στα ποδια. σοβαρα. αν παιζατε μπασκετ θα επαιζα, αλλα ποδοσφαιρο δε παιζει. πρεπει να κανω μια εγχειρησουλα και το αναβαλλω για ευνόητους λογους…:?

Τι έγινε ρε τα ξαναβρήκατε;;; 8)

πανε για χιππικο ερωτα!:stuck_out_tongue: :wink: :lol:

Τι ακριβώς εννοείς αγαπούλη Γκίγκατρον; Δεν πρόκειμαι για τίποτα παραπάνω από έκτακτο επισκέφτη και συνδετικό κρίκο ώστε να βρούμε από κοινού ώρα και μέρος που να βολεύει. Καλύτερα να αφήσουμε τις περαιτέρω αναλύσεις ;ρ

Dyingfreedom καλά καλά, δεν έριξα την ιδέα, απλά τη μετέφερα. Αλλά εξακολουθώ να είμαι γαμάτος μμ!
Μαζευτείτε ρε να ούμε. Περίμενα περισσότερη συμμετοχή ;ρ

Αν με φιλοξενισεις φλωρε Ανχολη, ειμαι κι εγω μεσα. Και συμπαικτης σου κιολα!!! !!! !!!

Το χαβά σου εσύ!!! :lol:

Καλύτερα…

Μεταξύ μας σε φιλοξενώ και σου προσφέρω μπάνιο άφτερ ματς. Να ρέει ο ιδρώτας και η ποδαρίλα στο πάτωμα και να παίζουμε προ ώσπου να ξημερώσει. :hippy:

Και γω μεσα αλλα για την αλλη βδομαδα… Και αν γινεται παιδια ΟΧΙ Παρασκευη. Please…:wink:

Δεν πολυψήνομαι εγώ…

[SIZE=“7”]ΠΡΟΔΟΤΗ!!![/SIZE]:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ίντα γίνεται ρε κιοτεύετε;
Για την άλλη Πέμπτη στις 7 λέμε. Αλλά μαζευτείτε, τις άλλες φορές μόνοι μας γεμίζαμε 7χ7 ;ρ

Εγώ ποτέ δεν έχασα τπτ κ με κανένα για να το ξαναβρώ…

Είμαι μέσα, αλλά δεν μπορώ να εμπλακώ οργανωτικά. δεν προλαβαίνω

Indeed!

ανακεφαλαιώνοντας, μέσα είναι οι:

εγώ
ChrisP
monte
Davidian
Tolkki
dyingfreedom (δεν ακούω κουβέντα, μαζί μας θα έρθει! Εσείς είστε πολλοί!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )
Thorgal

και δεν κατάλαβα αν ο Led Zeppelin που ήδη μας έκλασε μία φορά που ήρθε Αθήνα, θα μας κλάσει και δεύτερη και θα κατέβει για να παίξει με τους οχτρούς!![-X [-X

(gigatron, υποθέτω ότι για τη μπάλα εννοούσες το δεν ψήνομαι, αν όχι πες το για να σε υπολογίζουμε:wink: )

Έχουμε ακόμα χώρο για ενδιαφερόμενους!!! Μη ρεζιλεύετε ρε το site και δηλώστε συμμετοχή. Θα μας πούνε φλώρους και κότες αν δε μαζέψουμε τουλάχιστον μια δεκάδα users!!!(οι cheerleaders θα είναι χιλιάδες, μην ανησυχείτε!!!:stuck_out_tongue: )

Ημερομηνία και ώρα:
Λοιπόν, το βράδυ Πέμπτης εμένα με βολεύει, ανεξαρτήτως ώρας. Παρακαλούμε οι ενστάσεις να κατατεθούν πάραυτα!!!

Τετάρτη + Πέμπτη δε μπορεί ο Dyingfreedom (ο οποίος είν δικός μας και τέτοια)
άρα λέμε για τρίτη απόγιομα ή καμμιά παρασκευή. καλύτερα τρίτη. λετς γκετ δις όβερ γουίθ.

από τις 7 μέρες της εβδομάδας, μόνο Τρίτη δε μπορούμε και εγώ και ο monte. Έχουμε συνέλευση σχολής μπας και καταφέρουμε να την ανοίξουμε. Και δε μπορούμε να ξέρουμε τι ώρα θα τελειώσουμε. Χθες Τρίτη γύρισα από τη συνέλευση στις 9:00 το βράδυ και ήμουν πολύ χώμα. Όποτε άλλοτε θέτε… όχι Τρίτη όμως…

Dyingfreedom, εμείς δίνουμε και πριμ νίκης!!! Σε εμάς έλα!!!8) 8)

παρασκευή ρε σεις για να χετε και κερκιδα και τσιρλιντερς και είμαστε και μπολικες για παρασκευή!:smiley:

πολυ καλο επιχείρημα!έκλεισε για παρασκευή λοιπόν!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley:

Αν παντως παιξετε 7 που λετε εγω δεν θα εχω σχολασει με την καμια απο τη δουλεια. Αργα μπορω κατα τις 9 ή εκει γυρω στην καλυτερη. Γυρω στις 8 σχολαω… Γι’αυτο αν θελει κανεις να παρει τη θεση μου ευχαριστως για να μην σας κρεμασω τελευταια στιγμη. Παντως σε περιπρωση που με βολευει η ωρα θα ερθω εστω και καπακι, νυστικος και κουρασμενος μετα απο 10 ωρες δουλεια…:stuck_out_tongue:

Αν και μαλλον δεν γινεται να γινει ο αγωνας οποτε θελει η παρτη μου καλυτερα ας δηλωσει συμμετοχη κανας αλλος μην μπλεχτουμε στο τελος.