Μας κάλεσαν σε κόντρα. Μπαλαδόροι και cheerleaders του φόρουμ ενωθείτε!

Το οποιο καταβαλετε μονο σε περιπτωση που η ομαδα κερδισει τα επομενα 2 ματς, και το πριμ δεν καταβαλετε ολοκληρο γιατι μεσα σε αυτο σημπεριλαμβανονται και τα προστιμα απο τις ηττες της ομαδας!!:lol:

Αν ειναι να εχει Cheerleaders θα ερθω και εγω να παρακολουθησω το ματς με τον Angmar!!!:stuck_out_tongue:

:-s :-k :rockon:

Ουφ. Οπότε πάμε τελικά Παρασκευή για 7 ή αργότερα. Thorgal ας μαζευτούμε και τα βρίσκουμε με την ώρα. Δε βλέπω τη σπίθα.

Rychehead και Gigatron σεις ψηνόσασταν στ άλλα ματς, πως έτσι.


Ορίστε πώς είναι η τυπική ενδυμασία rocking football cheerleader!!! :yes: :wink:

Βασικά έχω πολλές υποχρεώσεις τον τελευταίο μήνα και μηδέν χρόνο.

Τελικως καταληξαμε καπου???

Βασικα και εγω εχω αρχισει και ειμαι με λιγο φορτωμενο προγραμμα αυτον τον καιρο, επισης δεν μπορω να παιξω αυτον τον καιρο και ειναι και ντεφορμε!!

Κούκλα μου εγώ έχω την καλοκαιρινή ενδυμασία πειράζει…?:roll:

Έτσι όπως πάτε θα σας φάνε λάχανο οι er-ίτες!

By the way, θα προτιμούσα κάτι τέτοιο, έχει και το “φουστάκι” και το κάνει πιο παραδοσιακό 8)

Arxisame…:ok: :naughty: :naughty: :blink: :thumbup: Thelw fwtographies ap’ton agwna.8)

αυτά ειναι για wannabe λολίτες… εμείς είμαστε πιο wild κατάσταση…:stuck_out_tongue:

ναι… χμμ…

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ :

O K.Karvou μπουρδουκλώ8ηκε με κάποιο τρόπο και χτύπησε το γόνατο του :dunno: . Έτσι στον αγώνα την Παρασκευή δεν 8α μπορέσει να σας κουφάνει με τις απίστευτες ποδοσφαιρικές του ικανότητες:cry: , αλλά 8α βρίσκετε μαζι με την ομάδα των Cheerleader ( ΝΑΙΙΙΙΙ !!! :yahoo: )

Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακάλω επικοινωνήστε με την γραμματέα του ( me :smiley: ) και αυτή δεν 8α σας πει τπτ γιατί υπάρχει και το ιατρικό απόρρητο !!! :bleh: :bleh:

Γεια σας !!! 8)

ο αγωνας εγινε η θα γινει?αν δεν εχει γινει και μπορω να ερθω count me in!

o αγών δεν έχει πραγματοποιηθει ακόμα! παρακαλώ δηλώστε συμμετοχές!
όσο για τον γλυκό μου λούτρινο καρβου ένα έχω να πω! έρχεται ή ομάδα αποκατάστασης τραυμάτων! θα σε κάνω εγώ περδίκι!:stuck_out_tongue:

Δηλαδή άκυρο ε;

περίμενε έσυ βιαστικέ… αμέσως υπάρχει ομάδα και θα κατέβει!

Εμ. Σόρρυ να ούμε για το πρήξιμο αλλά τι διάολο. Πείτε μια τέλος πάντων ποιοι είναι μέσα για να ακυρώσουμε αν είναι.

Πάρτε και ένα δώρο:
http://www.3dweb.no/galleri/stuestolbm/bilder/anim1.swf

Loooooooool!!! :lol3: Μου θύμισε τη “Φάρμα των Ζώων” λίγο! :stuck_out_tongue:

Άντε ρε μαζευτείτε!!! Που θα ξαναβρώ εγώ την ευκαιρία να είμαι παρέα με τις cheerleaders? Τραυματίας άνθρωπος…

Κάντε το για χάρη μου…:smiley: :smiley: :smiley:

Λοιπόν εγώ είμαι μέσα όπως έχω προαναφέρει…Αντε ρε πάμε να ματώσουμε την φανέλα…:lol: :smiley: