Children Of Bodom - 15/11/13 Thessaloniki, 16/11/13 Athens

HALO OF BLOOD OVER EUROPE 2013

Children Of Bodom + special guests

November 15 - Principal Club, Thessaloniki (GR)
November 16 - Gagarin 205, Athens (GR)

όχι ρε μαλακα

Λέω μόνο και μόνο για την ιστορία να σκάσω μια σαλονικούλα αν βολέψει

Θα πάω μόνο αν το Halo of Blood βγει καλό!

asdfashjdshgasd!

Η Θεσσαλονίκη έχει ανέβει πολύ στα συναυλιακά δρώμενα της χωρας! (Και αστε τον πουστη τον Τσαμη να γκρινιάζει) :stuck_out_tongue:

πριν 2-3 χρονια θα ουρλιαζα απο την χαρα μου σε ενα τετοιο νεο…!!!
θα ειμαστε ΣΙΓΟΥΡΑ εκει ελπιζουμε να βγαλουν καλο αλμπουμ και να θυμηθουν λιγο τον παλιο καλο τους εαυτο…!!
ωραια νεα!!

Το ίδιο.Έχω πάνω από μια δεκαετία να τους ακούσω,βασικά μόνο το πρώτο μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση.

πραγματικα οτι χειροτερο εχω ακουσει λαιβ.

Τόσο χάλια ρε?

τους είδα ,αναγκαστικά, στο gods of metal το καλοκαίρι. μπορεί να έφταιγε ο ήχος εκεί (οι θεοί βέβαια και οι amon amarth μια χαρά ήχο είχαν) αλλά πραγματικά ήταν βασανιστικοί. μια βαβούρα και μισή. το deadnight warrior πχ που μαρέσει σαν κομμάτι τρόμαξα να το καταλάβω.

ναι γαμώ! ειδικα το διπέταλο κατέστρεφε τα πάντα! χάλια ήχος ιντίντ! :?

Έχω ακούσει ότι ο Laiho είναι αλκοολικός και σε μερικά live έχει σκάσει ντίρλα ισχύει;

έχω ακούσει τα χειρότερα για τα live τους αλλά για την ίστορια μία και μόνο φορά μπορεί να τιμήσω…

τι να σου πω, εγώ manowar ακούω.

όντως live είναι απ τις χειρότερες μπάντες που έχω δει…

Ενω δισκογραφικα δεν υπαρχει ταβανι…

ισχυει απολυτα…!!!|
αν και γενικα δεν ακουγονται κακα σχολια για τα λαιβ τους…αυτη η εμφανιση με amon amarth που ειχαν τοσο χαλια ηχο εχει γινει πολυ γνωστη γενικα συνεχεια βλεπω να την θετουν ως σημειο αναφορας γενικα για τις εμφανισεις τους και δεν ξερω αν αυτο ειναι σωστο…ελπιζω εκεινη τη μερα εδω περα να ειναι στα κεφια του ο laiho…!!

Για ποια ιστορια θα πατε να δειτε εσεις του Children Of Boredom;

γιατι ασχετα με την πορεια τους εχουν βγαλει ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ οπως αυτο…!!

Γελαει ο κοσμος.