Chinese Democracy 23/11/2008

Οι καινουριοι ειναι κ γ@μω τους μουσικους και μακαρι να μην γινει κανα reunion και ξενερωσω τη ζωη μου…δες που ποτε δεν τους ακουγα φανατικα,και τωρα στα γεραματα εχω κολλησει…και το cd ειναι ετη φωτος μπροστα απο τα illusions…σιγα τους δισκους πια,6-7 καλα κομματια και στους 2 συνολικα και μετα τπτ…+1 στον manson21,αυτο που με εχει κολλησει και μενα,εξελιξη στη μουσικη τους,συγχρονο hard rock και οχι αναμασηματα και δοκιμασμενες τεχνικες…

Ο δίσκος είναι φανταστικός αν υπολογιστεί ως “AR14YP”, αλλά ανυπόφορα μέτριος και άσχετος με ό,τι είχε μέχρι στιγμής δώσει το σύνολο των Guns N’ Roses.

Αυτη η σειρα απο το αρθρο τα λεει ολα,ενας δισκος πολυ καλος αν τον κρινεις ως τον προσωπικο δισκο του Axl,ενας δισκος μετριος,αργος και ακυρος αν υπολογιστει ως GNR δισκος.

Μη πετατε τετοια ακυρα γιατι θα σας παρουν με τις πετρες και θα τρεχετε να κρυφτειτε, να φας τη γλωσσα σου που θα πεις να μην γινει reunion,ηδη ξενερωνω με τους “νεους GNR” που ειναι πολυ λιγοι ως μπαντα και εχουν σκατα ηχο.

Συγχρονο hard rock,μαλιστα…Να επαιζαν και hard rock oι new gnr στο CD καλα θα ηταν…[-X

Αυτο ειναι μια μεγαλη αληθεια…ουτε θα μπορεσουν να φτασουν ποτε.Ποιος η ποιοι ειπαν οτι τα illusions ηταν ξεπουλημα για την ιστορια των GNR και ποτε εγινε αυτο?Πρωτη φορα το ακουω αυτο…:-s Τοτε δεν ειχαν καν προλαβει να δημιουργησουν ιστορια,με ενα αλμπουμ ηταν το ΑFD.

Χιλιες φορες καλυτερα να κυκλοφορισουν τα υπολοιπα 2 CD με το νεο group…
Κανενας λογος να γινει reunion αυτη τη στιγμη.
Κανενας δεν εγγυαται οτι οι παλιοι GNR θα βγαλουν καλυτερη μουσικη απο το Chinese Democracy.
Τα περισσοτερα reunion αποτυνχανουν να βγαλουν μουσικη αξια του παρελθοντος.

Kανενα προβλημα,ας τα κυκλοφορησουν,οχι ομως σε 15 χρονια απο τωρα παλι.Reunion να γινει και ας μη βγαλουν ποτε αλλο δισκο,μονο που θα τους βλεπεις μαζι πανω στη σκηνη να παιζουν τη μουσικη του ενδοξου παρελθοντος φτανει και περισσευει.Απο το να βλεπεις αυτους τους ξενερωτους που εχει τωρα ο Αxl καλυτερα θα ειναι χειροτερα δεν θα ειναι.

Το αν μπορουν οι παλιοι να βγαλουν καλυτερη μουσικη απο αυτους τους καγκουρες δεν το σχολιαζω.Δλδ θες να απαντησω κιολας?:-s

η καινουργια μπαντα ειναι γαματη, δε θελω reunion με τιποτα. απλα να γυρισει ο Finck και θαναι ολα μια μια χαρα.

Σιγα μην μας παρουν και με μπουκαλια…σιγα τα αλμπουμ τα illusion,με τα 6 κομματια ολα κι ολα…και ναι,μακαρι να μην γινει reunion,και ετσι οντως παιζεται σημερα το hard rock…τωρα οποιος δε γουσταρει,υπαρχουν οι βελβετ,υπαρχουν τα παλια,υπαρχουν απειρα αναμασηματα του ηχου τους,ας λιωσει με αυτα…

According to BBC Radio 1, GUNS N’ ROSES comeback album Chinese Democracy dropped out of the Top 10 on the UK Top 40 Album Charts on December 6th. It is currently sitting at #11. Go to this location to view the charts.

As previously reported, Hits Daily Double is reporting that Chinese Democracy will drop off the Billboard Top 10 next week. According to the site US sales figures they are expected to fall below the 80,000 mark only two weeks in since the album relea

Ναι πετα και εσυ την κοτσανα οτι το CD ειναι κλασεις ανωτερο απο τα UYI,σιγα την παπαρια το cd.Φλωροκ λεγεται αυτο που παιζει ο Axl motherfucker rose.Eδω δεν εχει καταφερει μεχρι στιγμης να πουλησει ουτε παραπανω απο τους VR…Οχι ρε φιλε να γινει reunion ,εαν εσυ θες να κοροιδευεις τον εαυτο σου εχοντας την εντυπωση οτι αυτο που βλεπεις και ακους απο αυτο το line up ειναι GNR καλα κανεις,εσυ αυταπατασαι κανενας αλλος. 15 χρονια για αυτη τη χαζομαρα??? Οχι ρε φιλε…οχι…

Αυτος ειδικα μη σωσει και γυρισει ποτε. Η καινουρια μπαντα ειναι για τα μπαζα,πολυ λιγη για να κουβαλαει το ονομα GNR[-X

“Chinese Democracy” sold a modest 261,000 copies. The tally paled against those of the band’s last studio efforts, “Use Your Illusion I” and “Use Your Illusion II,” which debuted at Nos. 2 and 1, respectively, with sales of 685,000 and 770,000 after being released on the same day in 1991.

What happened? Wasn’t “Chinese Democracy” one of the most-anticipated and talked-about albums of all time? Wasn’t it so steeped in myth and lore that a massive debut week was all but assured? Maybe not.

Νταξ,επειδη το γ@μησες λιγο,λες και δεν εχουμε οι αλλοι αποψη,νταξ,κοβω εδω τη συζητηση,με καποιον που εχει τον ζακ γουαλντ στο πικ του,δεν ειναι και να μιλαω σοβαρα δλδ…το cd γαμαει,αμα δεν γουσταρεις,μην το ακους…οσο για τις κοτσανες,οκ,εγω λεω κοτσανες…εσυ ομως που λες μ@λ@κιες???
Αποψη μου,αποψη σου,τερμα…ουτε σου ειπα πως λες κοτσανες,ουτε σου ειπα ακου το με το ζορι…τραβα δες τους να παιζουν τα ζομπι,με το reunion να γουσταρεις…

Eγω το γαμησα ρε φιλε?:-sΔιαβασε πρωτα τι μαλακιες λες εσυ και μετα μιλα για το αν πετανε οι αλλοι μαλακιες.Εγω θα το γουσταρω το reunion αν γινει,εσυ κατσε να γουσταρεις το φλωροκ και τα electro-industrial/hard rock/pop τραγουδάκια του Axl motherfucker rose που ουδεμια σχεση εχουν με αυτο που ονομαζοταν καποτε GNR.:yesmaster:

Ρε μαγκα,ασε με να λεω οτι θελω,λεγε και συ οτι θες,ο καθενας λεει τη γνωμη του…αλλα ερχεσαι τωρα εσυ ο μαγκας,και μας την λες που μας αρεσει,που δεν θεμε reunion Κτλ???..σου ειπε κανεις να το ακουσεις???αμα γινει reunion,να πας να τους δεις να γουσατρεις!!!εσυ που εισαι τρου,ακου ζακ γουαιλντ,ντιο κ δεν ξερω γω και δεν ξερω γω τι μαλακια,που ακουγαμε οταν ειμασταν 15,και ασε μας εμας να ακουμε φλωροροκ και οτι γουσταρουμε…αντε με το καθε αμπαλο εδω μεσα,θα μας την βγει και θα μας τη λεει επειδη δεν του αρεσει το cd κ αρεσει σε μας…

Οτι θες λες,δεν σε φιμωσε κανενας,αμπαλος εισαι και φαινεσαι,δεν ειμαι καθολου τρου,ναι ρε φιλε θα βγω και θα στην πω και στα @@ μου κιολας αν σε χαλασε,οταν λες χαζομαρα να δεχεσαι και την αναλογη κριτικη.:-s

Μαγκας εγω?χα χα χα…:lol:#-o#-o Nα’σαι καλα,μου θυμισες το στυλ που παιρνει ο γεωργιου…“Ρε μαγκα ακου να σε πω…”:lol:

ok,εγω ειμαι αμπαλος…εσυ τι ακριβως εισαι???δεν με χαλαει η γνωμη σου,τα @@ και μενα και για τη γνωμη σου στο φιναλε,και για σενα-ουτως ή αλλως κανεις μπαμ-,απλα μου τη σπαει πως προσπαθεις να βγαλεις ολους βλακες,επειδη μας αρεσε το cd…αντε τραβα να δεις αν ερχομαι τωρα…

Και εμενα μου τη σπαει που προσπαθεις να βγαλεις οτι το cd ειναι και γαμω χωρις να ειναι,οτι θελω ειμαι εγω,δισκαρα,και ειναι γαματο και τα σπαει, και βαζει κατω για πλακα τα ullusions,και τι φοβερος ο νεος ηχος των GNR,και τι καταπληκτικοι κιθαριστες που ειναι οι finck,thal κοκ.Oυτε η γκομενα σας να ηταν ο Axl και τα λετε αυτα.

Οχι,ακομα δεν εχεις φανει…:roll:

Ρε συ,ακου,εμενα μου αρεσει…μου φαινεται δισκαρα…να στο πω κι αλλιως?και το appetite,το ακουγα κανα τριμηνο στα 18,μαζι με illusions κτλ,και αυτο ηταν…ουτε φαν ημουν ποτε,ουτε τπτ…ισα ισα μαλιστα,τετοιου ειδους μουσικη εχω να κατσω να ακουσω περαν του χαβαλε,πολλα χρονια…οπωτε ουτε γκρουπι,ουτε τπτ ειμαι…απλα,κ παρα πολυ απλα δλδ,αυτο το cd Μου αρεσε,μου φαινεται κ γ@μω…πως να το κανουμε…δεν μπορεις να πεις’‘ειναι χαλια κ ετσι ειναι’’,γτ αυτα ειναι προσωπικα γουστα…οταν μου λεει καποιος,το st anger ειναι γ@μ@το,του λεω,οκ,εμενα δεν μου αρεσει,αλλα αμα εσενα σου βγαζει αυτο,οκ,πασο,μαγκια σου…τωρα που κολλας δλδ???δεν σαρεσει,μαγκια σου…εμενα μου φαινεται δισκαρα και ειναι κ το μονο cd των guns που μου αρεσουν ολα τα κομματια…ναι,μου αρεσουν οι κιθαριστες,ναι μου αρεσει ο ηχος,ναι,γενικα το γουσταρω πολυ…ΕΣΥ,ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ???το cd Για μενα ειναι γαμω,για σενα μαπα,οκ,ΜΑΖΙ ΣΟΥ,no big deal…αλλα μην μου το παιζεις ο απολυτος κριτης της μουσικης κ δεν ξερω γω,γτ και στο φιναλε,με την ιδια ευκολια μπορω να αρχισω γενικα να χωνω στο 80% του μεταλ,οτι ειναι γτπ,επειδη το πιστευω εγω και να σας βγαζω κ καλα ολους αμπαλους κτλ…

Ηρεμήστε ρε πολύ προσωπικό το κάνετε.

Ο ένας γουστάρει το δίσκο ο άλλος όχι. Χαλαρώστε ρεεεεεεε…

Καλα ε μιλαμε το promotion και η προωθηση του δισκου ειναι ανυπαρκτη,καταρχην που ειναι ο Axl? Βγαζεις δισκο μετα απο 15 χρονια και…κρυβεσαι?Ενταξει το ξεραμε οτι δεν αρεσει στον Axl να δινει συνεντευξεις ουτε να βγαινει να μιλαει κλπ αλλα ρε φουστη μου βγες να πεις κατι για τον δισκο,να μιλησεις,να δειξεις οτι εισαι εδω και υπαρχεις.8O:-k

Ηδη θα επρεπε να εχει ετοιμο ενα video clip πχ για το better.

Βγαζεις ομως ακρη με τον Αxl motherfucker Rose(?),δεν βγαζεις…:-s

Giati einai na to diafimiseis kiolas? :lol:#-o Yparxei lysi na brethei o Axl…

Gonna call the President
Gonna call a Private Eye
Gonna get the IRS
Gonna need the FBI

:lol:

Εγω ακουσα το τραγουδι και μου θυμιζει λιγο alternative.:-s

πρεπει να εμεινε πολυ ευχαριστημενος με το τελικο αποτελεσμα ο κ. Αξλ, μετα απο τοσα χρονια σκληρης δουλειας και κοπου, κ γιαυτο δεν βγαινει καθολου για προωθηση. Σε φαση αντε να το βγαλουμε το γαμημενο, γιατι με περιμενουν στη γωνια ετσι κ δε το βγαλω, και παμε γι’αλλα…

Slash???
Duff???

Που ειστε???

Μου λειψατε!!!