Τα Χριστούγεννα το ''Chinese Democracy'';

Η πολυαναμενόμενη δισκογραφική επιστροφή των Guns N’ Roses θα γίνει μέχρι τα Χριστούγεννα του 2005 με το “Chinese Democracy”, σύμφωνα με υπάλληλο της Universal ο οποίος μίλησε στο Splat.com. Ο ίδιος υπάλληλος ανέφερε επίσης πως η κυκλοφορία αυτή οργανώνεται μεν τώρα, αλλά αποτελεί αντικείμενο των κορυφαίων στελεχών της εταιρείας και επομένως δε θα μπορέσει να έχει περαιτέρω στοιχεία στη συνέχεια. Δήλωσε μάλιστα (με αφορμή κάποιες δηλώσεις άλλου υπαλλήλου…) πως είναι μάλλον απίθανο ένας υπάλληλος της Interscope να ξέρει το οτιδήποτε σχετικά με την κυκλοφορία του cd σε αυτό το στάδιο.

Anyway, parte merikes photos tou Axl apo to 2002 giati mexri tora kykloforousan oi xeiroteres kai ton dysfimousan poly… Etsi, gia na min akouo malakies oti evale kila i’ botox kai alla…

Kante klik pano sta thumbnails gia na deite tis photos sto kanoniko tous megethos…

Δεν το θέλουμε τώρα. Αρκετά μας τα φούσκωσαν. Να μην το βγάλουν ποτέ.

:lol:

Okeik, oti peis…

Πάλι θα κάνω τον κακό…

Τι σταυρός και φουσκωτή φανέλα είναι αυτή? Που είναι το axl στυλ??? Μόνο μακρύ μαλλί και κορδέλλα έμειναν? Σορτσάκι κοντό?

Τεσπά, η φωνή και η δύναμη να είναι ίδια και θα είμαι ο πρώτος που θα τον δει ακόμα και αν φοράει μπικίνι…

όσο για το chinese democracy έχω μια απορία…Είχα βρει(νομίζω στο filetopia) έναν τύπο που είχε ένα τέτοιο άλμπουμ και πριν με σταματήσει πρόλαβα και κατέβασα το madagascare ή όπως αλλιώς γράφεται…Δεν έλεγε και πολλά αν και φαινόταν χάλια παραγωγή…Ξέρει κανείς τι μπορεί να ήταν αυτό?

Μην το αργείται άλλο γμτο, βαρέθηκα να περιμένω!!!Φτάνει να είναι καλό αλλιώς… :evil:

Profanos kapoio live… An den einai live steile mou email.

Έχεις δίκαιο! Είναι live και μάλιστα στα πρώτα λόγια έχει και κάποια να μεταφράζει…σαν πολύ μπάσα ακούγεται η φωνή του axl…τεσπά, να βγει να το αγοράσουμε και μετά θα κάνουμε και σχόλια :lol:

Einai apo to Rock In Rio 3.

Provlithike stin tileorasi alla ekei o Axl den exei kammia sxesi me tis photos pou postara.

Ekei eixe valei ontos kila alla eixe to palio klasiko malli…

χαχαχαχαχαχαχα.
Yo!![/img]

Τι γκρουπάρα ήταν ρε γαμώτο και που φτάσανε. :evil: Καλύτερα να το διαλύσουνε το μαγαζί πιστεύω.

An den vgei twra den tha vgei pote

San frikio einai

To C.D 8a vgei kai 8a einai o palios kalos Axl kai h mpanta enoeite pws 8a ga…!!!

Just a litle patience

Εντάξει, ο Axl φαίνεται ακμαίος!
Για το Chinese Democracy έχουν ακουστεί τέτοιες φήμες ότι “σε λίγο καιρό κυκλοφορεί” καμμιά δεκαριά φορές ακόμα τα τελευταία 7-8 χρόνια, άρα η νέα αυτή δήλωση δε λέει και τίποτα. Αν δεν το δούμε στα δισκάδικα, δε θα πιστέψουμε ότι βγήκε.
Πάντως, αυτό το “πράγμα” που ο Axl ονομάζει “Guns n’ Roses”, μάλλον θα έπρεπε να αλλάξει όνομα, ίσως “Axl Rose and his Circus” ή κάτι παρόμοιο… 8)

Όπως και να 'χει σημασία έχει η μουσική… Κι επειδή ο Axl ότι άποψη κι αν έχεις για τον χαρακτήρα ή την φωνή του, σαν συνθέτης τουλάχιστον θεωρείται εξαιρετικός… Ας βγάλει δίσκο κι ας είναι κάτω από το όνομα Axl Rose and his drugs… Κοινώς δεν αμς νοιάζει…

Eipes tin pio megali kouventa pou diavasa s’auto to forum edo kai poly kairo…

Kai oxi epeidi einai gia tous GNR. Genika…

Eipes tin pio megali kouventa pou diavasa s’auto to forum edo kai poly kairo…

Kai oxi epeidi einai gia tous GNR. Genika…[/quote]

σ’αυτο πιστευω συμφωνουμε ολοι για αυτο ας το αφησουμε το ζητημα εδω. Ας βγει μια φορα το αλμπουμ, ας το ακουσουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και το ξανασυζηταμε. Και αυτοι που λενε οτι φτανει πια με τις φημες κλπ εχουν δικιο.

Το καλο πραγμα αργει να γινει λες και αμα βγει τον επομενο μηνα δε θα τρεξουμε να το ακουσουμε. Αντε με το καλο μωρε…Τους γλωσσοφαγατε τους ανθρωπους :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Den mou polyaresoun oi fimes, ta nea itan apo to site tou Rocking.gr.

Apla ithela na postaro tis photos perissotero kai oxi na doso alli mia fimi gia to CD.

http://www.urbanchaosvideos.com/
Click DOWNLOAD and scroll down :o

Το EXCLUSIVE TO UCV μας μάρανε :lol: :lol:

[quote=“axlgreece”]

Den mou polyaresoun oi fimes, ta nea itan apo to site tou Rocking.gr.

Apla ithela na postaro tis photos perissotero kai oxi na doso alli mia fimi gia to CD.[/quote]

δεν εχεις αδικο, απλα πρεπει να παραδεχθεις οτι η συγκεκριμενη κυκλοφορια αποτελει ειδικη περιπτωση. :smiley:

Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση καούρα γι’αυτο το album! :roll:
Για ποιούς Guns ‘n’ Roses μιλάμε?
Δηλαδή, τι περιμένετε ν’ακούσετε? Και δεν μιλάω για το τι ελπίζετε ν’ακούσετε, αλλά για το τι ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ν’ακούσετε!
Κι εμένα μ’αρέσανε οι original Guns ‘n’ Roses (δεν ήμουνα ποτέ κολλημένος μαζί τους, βέβαια), αλλά δεν μου επιτρέπω να περιμένω και σοβαρά πράγματα.
Και στην τελική, αφήστε να βγεί πρώτα…και μετά ξανασυναντιόμαστε να συζητήσουμε επιτούτου κι όχι αόριστα.

Cheers :wink: