Choose your master....!

Εγώ αρχίζω και το σκέφτομαι πάντως…:-k

Καλό είναι να πιστεύεις κάοπια σπουδαία πράγματα για τον εαυτό σου γενικά … αλλά εσύ το έσκισες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Όσο για το …( αχ καλε…) ποσο κακές είμαστε… είναι καλό που δεν το ξέρετε…
( καλυτερα !)

Χρειάζεται να πώ με ποιά “ομάδα” θα συμμαχήσω; :roll:

Το 'ξερα… Δικος μας ειναι αυτος!!!

WITCH CLAN RULES!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

η χιππικη μαφια θα σας φαει ολους στο τελος!:hippy: :lol:

Ετσι.We’ll make offers you can’t refuse.:hippy:

Πάντως είμαι ανορθόγραφος… χαχαχαχα

@Rangel. Όσο κακιές και αν είστε, εγώ ξέρω να ξεματιάζω και εσείς όχι!!!:har: :har:

@Maiden: Εγώ σκόπευα όταν κυριαρχήσουμε στη Γη, να αναγκάσουμε όλους τους αγαπημένους σου μουσικούς να υπογράψουν τα βινύλια σου και εσύ με προδίδεις έτσι?:frowning:

Το σχέδιο μου για ξεχείλωμα της υπογραφής της witch πάει μια χαρά!!!

ΥΓ.Led Zeppelin, ο πραγματικός γόης των πολέμιων είναι ο monte. Δίπλα του θα μάθεις και εσύ όσα με δίδαξε!!!:stuck_out_tongue: Επίσης, φήμες λένε ότι ο Nihilist κλέβει τις καρδιές γυναικών και μετά… τις τρώει:lol:

Μμμμ! :-k

Πάαααρα πολύ δελεαστικό αυτό… :roll:

:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

ε, ναι. εσυ και ο παπανδρεου. μονο με υποσχεσεις να ταζεις λαγους με περταχιλια ελιπζεις σε γυναικεια συμπαρασταση στον αγωνα σου. μονο που οσο πειθει ο παπανδρεου για αρχηγος, αλλο τοσο πειθεις και συ:p

αστο. ουτε εσυ πειθεις.:stuck_out_tongue:

να τους χαιρεσαι. μονο για κατασκευη playmobil κανουν βασικα.

αυτα που πολεμας βασικα ειναι αυτα που ακουει. οποτε ατοπο.:stuck_out_tongue:

απο την πολη ερχομαι και στην κορφη κανελα. δηλαδη ειπες όλο αυτο αντι για “φλυαρία προς ζαλισμα π@π@ριων”; να χαιρεσαι την επιστημη σου.:stuck_out_tongue:

βασικα οσα ειπες ως τωρα πιο αστεια ακουγονταν:p

βασικα δε ζητησε κανεις να μπει. μονος σου βαρας τον κωλο σου επειδη χεσμενο σε εχουν ολοι. πατοκορφα μαλιστα.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

α. σορρυ. δεν ηξερα οτι προτιμας μαντραχαλαδες με μουσκουλα. εισαι απο “κεινους” εεε; ελα , δε χρειαζεται να ντρεπεσαι. η κοινωνια πλεον ειναι ανοικτομυαλη.

βασικα με αυτες τις απαντησεις που εδωκα, μαλλον θα επρεπε να σκεφετσε να μπειτε στην ομαδα μας. τα επιχειρηματα σας μαλλον ειναι χλιαρα. με το ζορι οι ιδιοι τα πιστευετε.:lol:

Πες τα!!που είναι η χίππικη μαφία οεο?:frowning:
Πάντως,επειδή το κόβω λίγο αδύνατο να μπω στην ομάδα των πολέμιων μάλλον θα προτιμήσω τις κοπελιές!!:smiley:
(μετά τη χίππικη μαφία βεβαίως!:stuck_out_tongue: )

Σε μια ομαδα θα εισαι ρε!!!

το να πιστευεις τις υποσχεσεις του καρβου, ειναι σα να πιστευεις το λιακοπουλο πως ο απολλωνας ειχε αρμα και εκανε μια σταση στον αρη για κατουρημα.:lol:

Χμ…είναι μεγάλο το δίλημμα!:lol:

Μα ολες οι κοπελιες στο λιβαδι θα καταληξετε…:stuck_out_tongue:

Θα προτεινω και στον χιππη-αρχινονο Bluezlick να προσθεσουμε τη λεξη “σατυρικη” διπλα στο χιππικη και να βαλουμε και ως εμβλημα το κατωθι,ωστε να δωσουμε και μια βουκολικη διασταση στον λιβαδισιο ερωτα.:lol:

κοιταξτε. ειναι απλό παραθετω μια φωτο, και δηλωσεις του καρβου:

[SIZE=“5”]ΘΑ, ΘΑ, ΘΑ ,ΘΑ, ΘΑ…ΘΑ…[/SIZE]

ειναι ξεκαθαρο πιστευω.

αφηστε που οι παπαρατζι τον επιασαν σε μια στιγμη συνομιλιας με το φιλο του λεντ

Ειστε φλωροι.JOIN ME!!!

παιδιά… συνεχίστε το σπαμ. Αλλά μην περιμένετε απάντηση. Δεν έχω χρόνο. Οργανώνω τις ενέργειες μας για παγκόσμια επικράτηση.

Τώρα που το σκέφτομαι μπορείτε να μας βοηθήσετε. Τα νερά στη Χαλκίδα να τα αφήσω να αλλάζουν φορά? Εμένα μου τη σπάει αυτή η αναποφασιστικότητα της παλίρροιας… Ας επιλέξει επιτέλους κατεύθυνση να μη μας σπάει εμάς τα νεύρα…[-X

ετσι ειναι ο καρβου. θελει τάξη και οργάνωση στα πραματα…

να μου ζήσεις δημοκράτη μου!:lol:

Μηπως το γαμαμε τωρα?

χαβαλε κανουμε. σε πειραξε δηλαδη το jpg;