Τι ταινία είδατε σήμερα στο cinema?

Αυτά είναι!!! δεν θα το χάσουμε!!!

Ναι αυτό ακριβώς…Ομελετα και χυμο ή γάλα…:lol: Έλιωσα στο γέλιο εκει που λέει ο γέρος “Steroids!!!That kid is a gym fanatic!!!” χαχαχαb :lol:

επίσης,άλλα τεράστια FAIL …

σκανδιναβλος θεός ΚΙΝΕΖΟ΅??? μα ΚΙΝΕΖΟΣ???
κι ο άραμις τι έκανε εκει??? σε κάποια φάση περίμενα και τον ραμπο να βγει :stuck_out_tongue:

N’ aρχίσω ν’ ανησυχώ που γούσταρα την ταινία???

Πάντως παιδιά όντως ξεκολλήστε όπως είπε και o haliseco. Τί περιμένατε να δείτε από μια διασκευή κόμικ της Marvel (εκει να δείτε τί γίνεται). Περιμένατε να μάθετε για την νορβηγική μυθολογία ξέρω’ γω???

Ζήτω ο κεβιν σόρμπο και ο Ηρακλής του Σταρ!!

όπα,τώρα συγκρίνεις ανόμια πράγματα!!! ο κεβιν σορμπο είναι θεός (όχι ημίθεος). η απόλυτη καλτ φιγούρα μιθυκού ήρωα!
ντάξει κι εγώ ήξερα τι θα δω μωρέ, αλλά άσε να κράξουμε και λίγο! έλληνες είμαστε, εθνικό σπορ η γκρίνια :stuck_out_tongue:

Για το event στο Άστυ υπάρχουν και κάρτες για απεριόριστες προβολές , όλο αυτό το δίμηνο … με 40 ευρώ … ρώτησα σήμερα και έχουνε εκδώσει 65 … και έχουν φύγει οι 50…( + 2 που πήρα σήμερα :stuck_out_tongue: ) …Όποτε οποιος ψήνεται ας σπεύσει … 168 ταινίες σύνολο… 8)

μ’ έψησε, αλλά τι πιο βλακώδες σάιτ.

μια χαρά τα 40 ευρώ για τόσες ταινίες!!! :D:D:D:D:D

Οχι βρε…Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!!!Και μένα μου άρεσε και πέρασα ωραία.Απλά όπως είπε και ο Elric το κράξιμο είναι εθνικό σπορ…Και όπως και να το κάνουμε η ταινία είχε λίγο αλλοπρόσαλο casting…

Κι εγώ μόλις είδα το Thor.
Ντάξει πέρασε γρήγορα η ώρα δε λέω, αλλά κάποια πράγματα μου χτυπήσανε άσχημα.
Πήγα κι εγώ ο μαλάκας περιμένοντας να δω ξύλο και αίμα.
Το Spartacus έφταιγε που το είχα δει πρόσφατα μάλλον.

Τιποτα δεν συγκρινεται με το Σπαρτακο μα το μνι της Αφροδιτης !

qft 8)

Μολις γυρισα απο το fast and furious 5 να πατε να το δειτε πιστευω οτι ειναι το καλυτερο απο ολα!!!

Ναι και εγώ μόλις γύρισα απο το Fast Five…Ωραία ταινία.Δεν μπορώ να πω οτι βαρέθηκα!!!

είδα και εγώ το Thor, πατατούλα ήταν…αν και δεν περίμενα πολλά! :p:p:p

[B]Thor[/B]

Ούτε κρύο ούτε ζέστη, καλά πέρασα πάντως και ίσως να την ξανάβλεπα κάποια στιγμή

Και εγω ειδα το thor και συμφωνω με τον dead ουτε κρυο ουτε ζεστη αλλα βλεποτανε η ταινια.Εγω το ειδα και 3d και ειχε γελιο η ολη φαση:p

Είδα το Ιnsidious…Ωραίο θριλερακι με πολύ καλή σκηνοθεσία.Σε όσους άρεσε το paranormal ας το τσεκάρουν.

Pirates of the Caribbean:On stranger tides wraio htan teleios opws panta o Johnny Depp:)

Είδα και γω τους Πειρατές χθες και δυστυχώς μου βγήκε 2,5 ώρες πατάτα, πολύ μεγάλη για να την χωνέψω.
Λίγη δράση, πολύ μπλα μπλα για το μπλα μπλα και αμπελοφιλοσοφίες, αδιάφορο στόρυ που δεν το εξέλιξαν και καθόλου εδώ που τα λέμε. Πιο πολύ αφορμή όλα για να δείχνουν τον Ντεπ να κάνει τα ζογκλερικά του. Την επόμενη φορά στο τσίρκο medrano να μην κουραζόμαστε οι υπόλοιποι.
Εύφημος μνεία στην Πενέλοπε η οποία γενικά δεν μ αρέσει, αλλά το pirate look της πήγαινε.