Τι ταινία είδατε σήμερα στο cinema?

Οχι βρε…Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!!!Και μένα μου άρεσε και πέρασα ωραία.Απλά όπως είπε και ο Elric το κράξιμο είναι εθνικό σπορ…Και όπως και να το κάνουμε η ταινία είχε λίγο αλλοπρόσαλο casting…

Κι εγώ μόλις είδα το Thor.
Ντάξει πέρασε γρήγορα η ώρα δε λέω, αλλά κάποια πράγματα μου χτυπήσανε άσχημα.
Πήγα κι εγώ ο μαλάκας περιμένοντας να δω ξύλο και αίμα.
Το Spartacus έφταιγε που το είχα δει πρόσφατα μάλλον.

Τιποτα δεν συγκρινεται με το Σπαρτακο μα το μνι της Αφροδιτης !

qft 8)

Μολις γυρισα απο το fast and furious 5 να πατε να το δειτε πιστευω οτι ειναι το καλυτερο απο ολα!!!

Ναι και εγώ μόλις γύρισα απο το Fast Five…Ωραία ταινία.Δεν μπορώ να πω οτι βαρέθηκα!!!

είδα και εγώ το Thor, πατατούλα ήταν…αν και δεν περίμενα πολλά! :p:p:p

[B]Thor[/B]

Ούτε κρύο ούτε ζέστη, καλά πέρασα πάντως και ίσως να την ξανάβλεπα κάποια στιγμή

Και εγω ειδα το thor και συμφωνω με τον dead ουτε κρυο ουτε ζεστη αλλα βλεποτανε η ταινια.Εγω το ειδα και 3d και ειχε γελιο η ολη φαση:p

Είδα το Ιnsidious…Ωραίο θριλερακι με πολύ καλή σκηνοθεσία.Σε όσους άρεσε το paranormal ας το τσεκάρουν.

Pirates of the Caribbean:On stranger tides wraio htan teleios opws panta o Johnny Depp:)

Είδα και γω τους Πειρατές χθες και δυστυχώς μου βγήκε 2,5 ώρες πατάτα, πολύ μεγάλη για να την χωνέψω.
Λίγη δράση, πολύ μπλα μπλα για το μπλα μπλα και αμπελοφιλοσοφίες, αδιάφορο στόρυ που δεν το εξέλιξαν και καθόλου εδώ που τα λέμε. Πιο πολύ αφορμή όλα για να δείχνουν τον Ντεπ να κάνει τα ζογκλερικά του. Την επόμενη φορά στο τσίρκο medrano να μην κουραζόμαστε οι υπόλοιποι.
Εύφημος μνεία στην Πενέλοπε η οποία γενικά δεν μ αρέσει, αλλά το pirate look της πήγαινε.

Eiδα τους πειρατες χθες.
Νταξ ηταν μια Ντεπ ταινια τελειως, καραγκιοζιες φουλ οπως λεει και ο nihilist, που απλα εγινε για να κλεισει ο κυκλος πιστευω. Ειχα ωραια visuals , και γενικα για 2,5 με 3Δ και σουπα μουπες ευχαριστα περασε η βραδεια. Δεν περιμενα να δω τη καλυτερη ταινια ολων των εποχων, απλα πας cinema για να δεις μια ταινια που της αρμοζει να τη δεις εκει.

πειρατες και γω!
ειμαι fanboys αλλα δυστυχως με απογοητευσε!
δεν ειχε καμια σχεση με τα προηγουμενα. πολυ ρηχο και προχειρο σεναριο. η ταινια γυριστηκε μονο και μονο για να μας δειξει ακομα μια φορα τον τζακ σπαροου.
επισης η πενελοπε δεν μου αρεσε στον ρολο της!1000 φορες η κιρα.
παντως ελπιζω πως δεν θα τελειωσουν τον κοσμο τον πειρατων με αυτη την ταινια και θα υπαρξει κι αλλη ισαξια των τριων πρωτων!

ε, τα εχουν πει ολα οι αποπανω. τουλαχιστον εμενα περασε λιγο πιο ευχαριστα η ωρα μου μιας και οταν τελειωσαν τα ποπ κορν αρχισε ο υπνος! :lol:
κανα μισαωρακι σιγουρα θα το κοιμηθηκαι και ετσι μετα το εργακι ημουν ανανεωμενος! :lol:

δηλαδη εγω που γουσταρω πολυ μονο την πρωτη να μη περασω ουτε απέξω απο το σινεμα ε?:lol:

ρε σιγα, αν εισαι σινεφιλ και γουσταρεις πολυ την ολη ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ του σινεμα πηγαινε και μια χαρα (εγω βεβαια δεν πηγα στο 3D).τωρα αν ειχες καυ***σει με την 1η και δεν πας και συχνα σινεμα τοτε αστο, δεν εχουν σχεση. ειναι ενα πολυ μετριο χολυγουντιανο σικουελ σκεψου. αλλα επειδη ειναι χολυγουντιανο εχει πεσει χρημα και θα ευχαριστηθεις τα γυρω γυρω…

κοιτα σινεφιλ ειμαι και γουσταρω το σινεμα,αλλα τα εισιτηρια εχουν φτασει πλεον στα υψη(10 ευρω σχεδον,που παμε ρεεε εγω πηγαινα με 6 παλια:?)

σε αυτο εχεις απολυτο δικιο. και εγω εχω βρει 3-4 μικρα σινεμαδακια παλιου τυπου (τιμες 5 η 6 ευρα) και εχω παει μερικες φορες αλλα ειναι αβολα εχουν σκατα ηχο κτλ ρε ΓΑΜΩΤΟ!

Και δεν ειναι μονο αυτο φιλε μου.Στο εργο μεσα θα την βγαλεις ξεροσφυρι;Δεν θα παρεις και κανενα ποπ κορν και καμια κοκα κολα;Μιλαμε πλεον για να δεις ενα εργο θελεις τουλαχιστον 16 ευρω το ατομο[-X