Club Atlético BOCA JUNIORS

Eδω μιλαμε για τη μεγαλυτερη ομαδα του γαλαξια (μετα την Αρειαναρα).

Οσoι πιστοι λοιπον προσελθετε…

RIVER ρε αρκουδεηδες, η μεγαλυτερη ομαδα στην νοτια αμερικη



ετσι ας κοκκινισει λιγο το ανυπαρκτο θρεντακι σας :p:p

Παρακαλειται η ουραγος του Απερτουρα να κανει τουμπεκι και να υποκλιθει στη μεγαλυτερη ομαδα της Λατινικης Αμερικης και οχι μονο. 8)

Αν και είμαι Boca, δεν έχω πρόβλημα με τη River. Nα κάνω όμως μια πρόταση. Ας παραμερίσουμε συλλογιικά πάθη, κι ας αλλάξει ο τίτλος του θρεντ σε “Αργεντίνικο ποδόσφαιρο”, γιατί είναι το μοναδικό πρωτάθλημα του πλανήτη όπου παίζεται ακόμα σοβαρή μπάλα, μακριά από την ΧΛΑΠΑΤΣΑ που έχει κατακλύσει τα πάντα, να λέμε και 2 κουβέντες για ΜΠΑΛΙΤΣΑ. Έτσι δεν είναι ρε παίδες? Όχι ότι έχω πρόβλημα να εξυμνώ το μεγαλείο της Βοca βέβαια, αλλά όλες οι ομάδες εκεί κάτω γ@μ@νε.

Βασικα μια απο τα ιδια.

Δε γινεται να εχεις εχθρα με μια ομαδα που βρισκεται καποιες χιλιαδες χιλιομετρα μακρια.

Ισα ισα που τους αναγνωριζω σαν μια τεραστια ομαδα.

Απλα τυχαινει να συμπαθω παραπανω απο ολες τις ομαδες του εξωτερικου τη Μποκα (κι απο κοντα Ντορτμουντ και Λιβερπουλ).

Οσο για το τοπικ, το εφτιαξα βλεποντας αντιστοιχα τοπικ για αλλες ευρωπαικες ομαδες.

Θα μπορουσε να γινει ενα αλλο τοπικ για ολο το ποδοσφαιρο της Λατινικης Αμερικης, που οπαδικα βρισκεται κατι αιωνες μακρια μας και ποιοτικα στο επιπεδο της Ευρωπης στην ανεση.

Δείτε τα γκολάκια της Μπόκα στο χτεσινό 2-1 με Άρσεναλ Σαραντί.:slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=uUt_WXudG1I

ποια ριβερ?μονο μποκααααααααααααααα

Απο πουτσα σε πουτσα παμε… :frowning:

Αποκλεισμος απο το Λιμπερταδορες μεσα στο Μπομπονερα και προχτες 2 μπαλακια απο τη Βελεζ.

Γαμησε τα.

Και ενα αντικεμενικο σχολιο…

Μια μουτζια στον καραφλο “προπονητη” της Μποκαρας, Ιστσια, που εχει γαμησει την ομαδα και δεν εδωσε το χειμωνα το Ντιαζ στην Αρειαναρα. :x

Ευχαριστουμε μωρη ομαδα.

Κανε και κανα σκοντο να πεσουμε απο τα 3,5 μυρια και θα βαλουμε κι αλλη σημαια Μποκα και Αρτζεντινα στο Χαριλαου.

boca και αρης ρε!

πολύ πλάκα τα σκουλήκια πάντως…έχουν αδερφοποιηθεί με τη Boca, αλλά οι της Boca δεν έχουν αδερφοποιηθεί μαζί τους.
8 Αυγούστου, στο ΟΑΚΑ, 2 από τις ιστορικότερες ομάδες του πλανήτη θα βρεθούν αντιμέτωπες.
Α.Ε.Κ - Boca Juniors

Παρακαλούνται οι συμφορουμίτες να μην ανοίγουν thread για κάθε ομάδα (έστω και μεγάλη) μόνο και μόνο επειδή θα παίξει φιλικό με τη δική τους. :wink:

Kαι ποιος σε είπε ρε χανουμι οτι υπαρχει αδελφοποιηση; Αντε παιξε μιας και φεραμε τη Μποκα και συ να χαρεις και βουλωστο. Α και προσεχε τους οπαδους αλλων ομάδων που θα γεμισουν την “έδρα” σου. Για να δουν τη Μποκα ε;

Παρακολουνται οι συμφορουμιτες να κοιτανε την ημερομηνια δημιουργιας του thread. :wink:

Tα “σκουληκια” ή θα τα παρεις πισω ή να τα βαλεις εκει που ξερεις. :slight_smile:

Δευτερον, ειπε κανενας οτι αδερφοποιηθηκαμε με τη Μποκα;; 8O

Αφου εμεις εχουμε τα κονε με μια τοσο μεγαλη ομαδα, ωστε να ειναι για τρεις μερες επισημη προσκεκλημενη του ΑΡΗ, μπορειτε να αδραξετε την ευκαιρια μπας και κλεψετε λιγακι απο τη δοξα του πρωτου μεγαλου φιλικου. :slight_smile:

Oχι ρε αστον δε πειράζει. Σκουληκαροι είμαστε οχι απλα σκουληκια.

iron_aris παραδέχομαι τη γκάφα μου :wink: Απλά επειδή έχω ακούσει πολλά τον τελευταίο καιρό σε σχέση με το φιλικό (καλύτερο φιλικό όλων των εποχών και λοιπές παπαριές) και πολλοί αρειανοί θυμήθηκαν τώρα την Βoca σε πήρε και σένα η μπάλα :wink:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι γελας παιδι μου;

Επειδη αυτο που συμβαινει στην πραγματικοτητα,και οχι στην πραγματικοτητα του υπογειου,ειναι οτι η Μποκα εχει τεραστια χρεη και εχει βγει τουρνε στην Ευρωπη και παιζει φιλικα με οποιον της πληρωσει κανενα 150αρι χιλιαρικα,και επειδη μας τα 'χετε κανει τσουρεκια εναν μηνα τωρα και πανυγηριζετε επειδη θα παιξετε ενα…φιλικο!#-o:lol:

Ναι ρε ρεστλες αυτο ειναι!!! Το βρηκατε παλι!