Clutch, [21/06/2011] @Gagarin

απο οτι φαινεται το κομματι το τιμανε :D:D

κοψιμο φλεβας απο κατω:p

πηρα τικετο σημερα,το ιδιο ακριβως με των darkest hour πριν 3 χρονια

Παίδες ξέρουμε αν έχει μείνει κανά εισητήριο;

ειμαι απλα σε μαυρη καταθλιψαρα…

[SPOILER][SIZE=“7”]ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΑ 500klm…[/SIZE]Α ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ[/SPOILER]

τι νουμερο εχει το τικετ φιλε??

όποιος ξαναπει για νουμερο σε τοπικ συναυλίας θα τον σκοτώνω … καιζερ μακούς 8) ?

γιατι μωρε?? αν δινουν απο ενα σημειο προπωλησης μετραει το νουμερο για να δουμε ποσα εχουν φυγει…, το χω παρατηρησει αρκετες φορες, αν δινουν απο πολλα σημεια δεν μετραει…

Έλα σοβαρά τώρα πιστεύεις δηλαδή οτι στο τικετχαους το σπίτι του ποντικομικρούλη, έχουν τα τικετς των συναυλιών (τις 50αδες-100αδες δηλαδή) με αριθμητική σειρά ? ΟΚ μας τελείωσαν τα 0001-0050 ας πιάσουμε τα 0051-0100?

Από κει και πέρα μιας και το περσινό ήταν sold out , και μιας και δεν υπάρχει άνθρωπος που να πε έστω και μισή κακή κουβέντα για εκείνο το live … τρέχα :stuck_out_tongue:

εγώ είχα πει. σκάσαμε κει μέσα, σαν τα ποντίκια ήμασταν. κατά τα άλλα clutch, καρδούλες και τα συναφή :stuck_out_tongue:

εσυ να ρθεις από νωρίς μαζί μας για προθέρμανση με μπύρες … και μετά θα είσαι (μαζί μας) πάνω από τον κόσμο για να μη ζεσταίνεσαι :slight_smile:

Δεν θα προλάβω μου φαίνεται την προθέρμανση, κατά τις 7 ξεμπερδεύω αύριο . για στείλε πμ όμως το μαγαζί 8)

Θα είμαστε εκεί:D
Μακάρι να έχω γράψει καλά και στο μάθημα που δίνω το πρωί για να πάω με όρεξη:p

22.00 τελειώνω από δουλειά, 15 λεπτά με τα πόδια είναι το gagarin. λαμπρά. θα απολαύσουμε clutch8)8)

no534

kenny ήσουν λίγα λεπτα πιο γρήγορος απο μενα δηλαδη ? :stuck_out_tongue:

πεμπτη μεσημερι

Ένα Rock n Roll Outlaw κι ενα Pure Rock Fury να παίξουν κι έχω μείνει στον τόπο:p

Τσίμπησα κι εγώ το εισιτηριάκι μου :yahoo:

κλαψ… πάλι δεν θα τους δουμε… 2 χρόνια χάθηκε ένα live εδώ πάνω ρε πούστη μου;;;

καλη μας διασκεδαση