Clutch, [21/06/2011] @Gagarin

καλα να περαστε σημερα ρε.
γαμωτο :confused:

Πάμε ρεεεεεεεεε :smiley:

ΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΗΣΕ!!!

Kαληνυχτες!

Αυτό έλειπε να μη γαμήσουν…:cry::cry::cry:

αυτο…

Μπήκα σπίτι πριν λίγο και μιας και ακόμα βουίζουν τα αφτιά μου και δε θα μπορέσω να κοιμηθώ αμέσως,είπα να μπω εδώ και να πω πόσο ωραία ήταν σήμερα.Συμπαθητικό το ελληνικό support γκρουπάκι που ακούει στο όνομα lucky funeral αν και δεν ήταν ανάκγη να δούμε όλα τα απόκρυφα σημεία του τροφαντού frontman :stuck_out_tongue:
Μετά από ένα μικρό διάλειμμα έσκασαν μύτη και οι Clutch γεμάτοι ενέργεια.Ο ήχος πολύ καλός όπως και η φωνή του Neil ο οποίος δεν παρέλειπε να ευχαριστεί το ελληνικό κοινό μετά το πέρας κάθε τραγουδιού.Θα την πω όμως την κακιούλα μου…υπήρχαν κάποια λίγα σημεία με κάτι 5λεπτα σόλος (ειδικά στα ντραμς) που με κούρασαν και με έκαναν να θυμηθώ ότι έχω σηκωθεί από της 7 κ πόνεσα και τα πόδια μου.Αν εξαιρέσουμε αυτή τη μικρή κοιλιά όλα ήταν υπεργαμιστερά!Ενέργεια,διάθεση και ρυθμός.Έπαιξαν και κομμάτια από το Blast tyrant (ήθελα και το regulator ή το subtle hustle αλλά τί να κάνουμε) οπότε δεν έχω παράπονο (profits of doom και cypress grove:metal:).

Γάαααααααααααμησεεεεεεεεε!
Ο εγκέφαλός μου είναι πολύ groovy atm για να αναλύσω πολύ, οπότε θα πω ότι τους 'φχαριστήθηκα όσο δε λέει [δεν ήμουνα πέρυσι], και να συνέχιζαν για κανα 2ωρο δεν θα με χάλαγε! Ήχος gg και comple setlist [αν και δν θα με χάλαγε ένα regulator]! Lucky funeral σταθερές αξίες, τα έχω δει τα παιδιά 4-5 φορές, και γούσταρα για ακόμη μία ^^
Cheers~

λαιβαρα ειδαμε σημερα!απιστευτοι οι κλατς ρε!!!γεματοι ενεργεια τα εδωσαν ολα!!μπραβο κ στους lucky!!!

ωραίο το live,τίγκα πάλι το gagarin,ωραίοι οι lucky funeral,οι clutch άψογοι,κούρασε λίγο το τζαμάρισμα με το drum solo,[COLOR=“Black”]ξέρει κανείς ακριβώς το setlis[/COLOR]t,γιατί ψιλοχάθηκα και δεν ήξερα όλα τα κομμμάτια που έπαιξαν

Έπαιξαν Pure Rock Fury,Open Up The Border, The Yeti και Spacegrass ρεεεε!!!:smiley:
Ο συνδιασμός ζέστη,ιδρωτίλα,ξύλο και crowd surfing(ειδικά όταν ήταν κοπελιές8)) πολύ μου άρεσε αν και μετά από ένα σημείο δεν ένιωθα τα χέρια μου:p
Τρομεροί οι κλατς γάμησαν,αυτό έλλειπε άλλωστε και ο Fallon είναι φωνάρα και μορφάρα

Cheers στον τρελιάρη BBB:D

:lol: ναι βρήκατε ευκαιρία να χουφτώσετε

Για τέτοιον με πέρασες??:lol:

αααα δεν ξέρω :stuck_out_tongue: δεν είπα προσωπικά για σένα,για όσους πιάνανε και χαιρόντουσταν το είπα :stuck_out_tongue:

μια χαρά περάσαμε και είμαι σίγουρος οτι θα ξαναπεράσουμε.

όσοι δεν τους προλάβατε μην ανησυχείτε αυτά τα 2 live(σημερινό και περσινο) έχουν βάλει γερές βάσεις για τα επόμενα χρόνια.
άλλωστε το είπαν και οι ίδιοι.

καλά το σκηνικό με τη μπλούζα που έπιασε ο Neil στον αέρα και την γύρισε πίσω ήταν γαμάτο.

του χρόνου πάλι!

του την πεταξε για δωρο πιστευω το παλικαρι οποτε με “στεναχωρησε λιγο”. οσο για το λαιβ ειναι υπερβολικα βαρετο να γραψω ΟΛΑ τα θετικα επιθετα που μπορουν να την χαρακτηρισουν.ΚΑΙ ΓΑΜΩ!! και ευτυχως για μενα που ειχε κ τζαμαρισματα-σολο γιατι το χρειαζομουν το διαλειμματακι μου:D

^syxnoouria detected

angel αν χρησιμοποιεις χαρακτηρισμους οπως groupακι για τους Lucky Funeral θα πρέπει να τσεκάρεις τα δικά σου απόκρυφα γιατί δεν είναι ασφαλή

τσιρζ ρε φαουστ αληταρά … δεν μάσησε τα αρχίδια του ο νέος … χτυπιέται σαν χταπόδι από την κόλαση και τον γουστάρουμε … δώσε μπύρα στον κόσμο ρεεεε :D:drunk:

Εμένα μια χαρά ασφαλή είναι,εσύ μάλλον πρέπει να προσέχεις τα δικά σου (ό,τι σου βρίσκεται τελοσπάντων) έτσι όπως μιλάς.Δεν έβρισα τους υπερθεικοτιτανοτεράστιους lucky funeral.Μαζέψου

ωραια εγω σε βριζω ομως γιατι ακούω lucky funeral και μπορώ … κομπλε ?

Τι χούφτωμα ρε, μία κοπέλα έφυγε χωρίς να φοράει τίποτα από κάτω :lol:.

Τρομερή συναυλία, τρομερή. Εκπληκτικός ήχος, και δεν ήμουν και σε καλό σημείο, ήμουν πλάγια. Πάντα τέτοια, μακάρι να ξανάρθουν.