Clutch - Earth Rocker

  1. “Earth Rocker”
  2. “Crucial Velocity”
  3. “Mr. Freedom”
  4. “D.C. Sound Attack!”
  5. “Unto the Breach”
  6. “Gone Cold”
  7. “The Face”
  8. “Book, Saddle, and Go”
  9. “Cyborg Bette”
  10. “Oh, Isabella”
  11. “The Wolf Man Kindly Requests?”

είναι εδώ!

περιμενω να σκασει κ να το λιωσω

ειναι εδω λεμε!!

Γαμάει λέμε !

πόσο γαμάει το crucial velocity
edit: και το Oh Isabella
edit 2: όλα γαμάνε!

[SIZE=“7”][/SIZE][SIZE=“5”]GO GEARHEADS!!![/SIZE]

DC Sound Attack και Unto The Breach σε επανάληψη.

Σηκώθηκα από το κρεβάτι για να πω :

[SPOILER][B][SIZE=“7”]OH ISABELLA!!![/SIZE][/B][/SPOILER]

[SPOILER]Ο ΔΙΣΚΟΣ ΓΑΜΑΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/SPOILER]

Έχεις έλλειψη από αγνό, ανόθευτο, ιν γιορ φεης, αλανιάρικο, από τα βάθη της ψυχής μιας μεγάλης μουσικής χώρας, ΡΟΚ;

Απλά κοτσάρεις Clutch και αυτοί θα κάνουν τα υπόλοιπα. Εεεετς 8)

Mr. Freedom…rock from the gutter λέμε, όλος ο δίσκος βούρκος!

Στείλτε κανά πμ ρε παιδιά αν έχετε την ευγενή καλοσύνη για το πού μπορώ να το βρω κι εγώ ο κακόμοιρος.

Τα είχε πει ο potofgold, δεν τα 'χε πει;

Χωρίς να έχει κάτι το διαφορετικό ή ιδιαίτερο, τα έχει όλα. Αυτό το μυστήριο πράγμα που κάταφερναν μπαντάρες στο παρελθόν δηλαδή.

Γιατί δείχνουμε να μην ακούμε Ελ Ζαρκαουί; Όχι μάνες κύριος :stuck_out_tongue:

Οι Clutch είναι από τις καλύτερες ΡΟΚ μπάντες των τελευταίων 20 χρόνων, ο βούρκος ο σωστός, εκεί έγκειται το μυστήριο, στους αλιγάτορες…:lol:

Από τη στιγμή που leakαρε, έχει παίξει ούτε κι εγώ θυμάμαι πόσες φορές. Έχασα το μέτρημα. Βασικά από εκείνη την ώρα μόνο αυτό ακούω.

44 λεπτά γαμημένου rock n roll, blues και αμερικάνικης βλαχιάς (απ’ της καλής όμως).
Όντως ίσως ο πιο άμεσος δίσκος τους. Η περιοδεία με Motorhead/Thin Lizzy πιθανώς να τους επηρέασε σε αυτό.
Ούτε μισό δευτερόλεπτο περιττό, ούτε μισό δευτερόλεπτο μέτριο. ΜΟΝΟ ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ.
Μιλάμε για τελειότητα ρε γμτ. Πραγματικά αποκλείεται να βγεί καλύτερη μουσική απ’αυτό εδώ το 2013.

Είναι οι CLUTCH και βγάλαν αυτό το αλμπουμ το 2013. Δε φοβάμαι τίποτα. Μα τα μούσια του Neil Fallon δηλαδή!

Δηλαδή…εεεε… να… ε δεν ξέρω. Τολμώ να πώ οτι εδώ (θα) έχουμε έναν απ’τους καλύτερους δίσκους των '10ς…

…υπερβάλλω; Ε ΚΑΙ;

[SIZE=“6”]ΜΟΝΟ ΚΛΑΤΣ ΡΕ[/SIZE]

To The Face μου θυμίζει κάτι/κάπου/κάποτε και σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ τι :-k

Μα τα μούσια του αιδεσιμότατου F, κάτι ΠΟΥ ΓΑΜΑΕΙ θα σου θυμήζει :lol:

Edit: Μη ξεχάσουμε να πούμε σε κάτι Σκανδιναυάκια που κουνιούνται, ότι κυκλοφορεί πάλι ο αιδεσιμότατος, να κάνουν τουμπεκί μέχρι να ηρεμήσει…ένα crucial velocity είσαστε όλοι εσείς.

Ε προφανώς :stuck_out_tongue:
Κάτι κλασσικοροκάδικο πρέπει να 'ναι αλλά δε μου 'ρχεται με τίποτα…

:D:respect::drunk:

Θα μας έρθει, δοντ γουόρυ, κάτσε να κασταλλάξει η κεραμίδα 8)

μιλαμε χωρις υπερβολες ειναι μια απο τις καλυτερες μπαντες ολων των εποχων

δεν μπορεις να τους βρεις ψεγαδι

κυκλοφορουν υψηλου επιπεδου δισκαρες τη μια πισω απο την αλλη, εδω και ποσα χρονια
σωστοι παιχτες ο καθενας στο οργανο του
φροντμαν που τα εχει ολα: χαρισματικος,με προσωπικο στυλ και χαρακτηριστικη φωνη
δεν πουλανε image και ομορφια
μα μοναχα τη γαματη μουσικη τους

οι παντες να εξαφανιζονταν απο το μουσικο τοπιο
και να μενανε μονο οι clutch
δεν θα με ενοιαζε καθολου, μα καθολου!!!

ΖΗΤΩ οι ΣΥΜΠΛΕΚΤΕΣ!!!

Σε τέτοιες μπάντες το ψεγάδι ακούει στο όνομα “σιγουράκι”. Δεν προσφέρουν εκπλήξεις :lol:

ΔΩΣΤΕ GEARHEADS

Όταν κυρήττει ευαγγέλιο ο F, μόνο ο G δεν έχει να μάθει βλαχοσύνη, κάτι Βόρειοευρωπαίοι όμως ανοίχτε μπλοκάκια γιατί είστε ποοολύ κυριλέ ρε γαμώτο, μεγάλη απόσταση ψυχής να διανύσετε, εκτός αν συναντήσετε τον διάβολο σε κανένα σταυροδρόμι. 8)

Τι σκάλωμα είν’ αυτό;!
Σε ποιούς αναφέρεσαι;

Σε κόσμο και κοσμάκη, δεν έχω κανένα σκάλωμα, πέρα από το Αμέρικανς ντου ιτ μπέτερ, όταν πρόκειται για Αμερικανιά. Είναι σαν να θέλεις να εξηγήσεις στον Τίτο Λαρίβα ας πούμε, τι είναι τεκίλα με σκουλήκι και να είσαι από τη Στοκχόλμη, γίνεται;

Nope…