Clutch - Earth Rocker

^^

Δισκάρα, σε τρομερά κέφια η μπάντα, όλα είναι ένα και ένα! Ατελείωτο rock n roll λέμε.
Ο δίσκος παίζει συνέχεια.

Δεν εχω ακουσει ακομα ολο τον δισκο και οπως θελω, αλλα αυτο το The Face τι κομμματαρα ρε γαμωτο… Ο Neil Fallon ποσο θεΐλα φωνη?

[U]potofgold vs. Neil Fallon[/U]

πωπω εβαλα να ακουσω τους scorpion child
που παιζουν με τους clutch
και γουσταρα τρελα!!!

νταξει
το ομωνυμο σκοτωνει λαιβ!!!

χεχε ναι εγω το τραβηξα το βιντεο στη συναυλια που εγινε πριν 3 μηνες. Απλα χαμος. ξαναπαιζουν Λονδινο τον Ιουλιο οποτε και παλι εκει να ακουσουμε περισσοτερα απο το νεο αλμπουμ

Δεν χρειάζεται να σχολιάσουμε μου φαίνεται ότι ούτε τον ήχο που βγαίνει από το κινητό δεν έχουμε καταφέρει να ακούσουμε εδώ, ε? 8O

Χμμμμμμ…

οντως ο ηχος στο βιντεο, ητανε καταπληκτικος!!!

λοιπον bump γιατι το ακουω συνεχεια εν οψει live και ρε γμτ γαμαει οσο δε παει…κανενα φιλλερ, ολα κομματαρες και ανετα το πιο χαρντροκ αλμπουμ τους

Αντε να πω και γω το ιδιο για 1000η φορα.

Μονο οι Clutch θα μπορουσαν στα 20 χρονια τους να βγλαουν κατι τετοιο(αντε και οι converge :p).Δισκαρα.

Τι μαλάκας ήμουν

Δεν ξες άλλες μπάντες ε? Και άλλες βγλάουνε βασικά

Οι Sabbath για παράδειγμα

Πολυ κενη παρατηρηση,αφου ουτε καν αναφερεις δισκους/μπαντες.Και εκτος αυτου κατι που για σενα ειναι δισκαρα,για μενα μπορει να ειναι για τα σκουπιδια,ετσι ειναι η μουσικη.Αντικειμενικα.

Οσο για την αποπειρα trolling,keep trying. :slight_smile:

Ουυ,καινούργιος σκληρός του φόρουμ. Δεν με νοιάζει να σου πω μπάντες. Αλλά αν δεν ξέρεις για άλλες καινούργιες καλές κυκλοφορίες μεγάλων μπαντών μην μιλάς μόνο για Clutch. Μην δείχνεις άσχετος. Σου είπε και ο Μελίσια, δεν σχολίασες.

Nα στο πω και απλα…στ’αρχιδια μου αν θα φανω ασχετος.Δεν ισχυριστικα το αντιθετο.
Ειλικρινα τι νοημα ειχε το ποστ σου αμα δεν μπορεις να μου πεις μια μπαντα at least.
Αν οντως υπηρχαν δισκοι που θα επρεπε να ακουσω,τοτε να τους προτεινεις,το να το παιζεις ειρωνια,δεν δινει τιποτα σε κανεναν.

Το 13 δεν μου αρεσε.

Εκτος αυτου,οπως σου εξηγησα,ειναι ολα θεμα γουστου,και οχι για το αν γνωριζεις για κυκλοφοριες κτλ.Προσπαθησε να καταλαβεις,και ασε το flaming για αλλου. :wink:

Επιθετικούρες, μπλα-μπλα και αρχιδιές. Μόνο άσχετος δεν φάνηκες στα λίγα ποστς σου. Μην τον παριστάνεις. That’s all! :slight_smile:

Πφφτ,whatever dude.Ας το αφησουμε εδω,γιατι δεν προκειται να βγει ακρη.

Δίσκος της χρονιάς για μένα.
Μα ούτε μια αδύναμη στιγμή, ήταν και αυτό το απίστευτο λαιβ που παίξανε όλο τον δίσκο σχεδόν χωρίς να κάνει ούτε μια κοιλιά.