Clutch @Release Athens Festival 19/07/2022

To Release Athens 2022 υποδέχεται τους αγαπημένους Clutch για να γιορτάσει μαζί τους 30 χρόνια ασταμάτητου και παθιασμένου rock 'n’ roll, την Τρίτη 19 Ιουλίου, στην Πλατεία Νερού.

Περισσότερα ονόματα για τη συγκεκριμένη ημέρα θα ανακοινωθούν σύντομα.

☑ Η προπώληση ξεκινά άμεσα προς 35 ευρώ. Οι επόμενες φάσεις θα ανακοινωθούν στην πορεία.

Περιορισμένα VIP εισιτήρια, με αρχική τιμή τα 80 ευρώ με προνομιακές παροχές: Ξεχωριστή υπερυψωμένη περιοχή διαμορφωμένη με stands & stools για όλους, οpen-bar, προτεραιότητα πρόσβασης στον χώρο, ιδιωτικό parking, ξεχωριστές τουαλέτες, αναμνηστικό δώρο.

‼ Ταυτόχρονα, είναι διαθέσιμο και ένα διήμερο εισιτήριο για όσες και όσους επιθυμούν να παρακολουθήσουν δύο ημέρες του Release Athens 2022, κερδίζοντας ένα σημαντικό ποσό:

Clutch + more tba (19/7/22, Πλατεία Νερού) + Slipknot + more tba (23/7/22, Πλατεία Νερού) προς 85 ευρώ (κέρδος 10 ευρώ)

4 Likes

Ρε μάγκες και μάγκισες έχω μια απορία. Πως αλήθεια δεχόμαστε έτσι αυτή την κοροϊδία? Ανακοινώνει τις ίδιες μπάντες με τρία χρόνια πριν (δλδ την τελευταία φορά που έγινε) και με τα προπέρσινα εισιτήρια κουβέντα. Γτ εγώ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΣΑΣ πλήρωσα για να δω Mercyful Fate.

6 Likes

και εγω θα παθω εγκεφαλικο

1 Like

Γιατί θα φέρουν ένα μεγάλο όνομα στο οποίο θα πάμε ΟΛΟΙ και το release θα βγάλει τα σπασμένα. Θέλει γκατς για να γυρίσει την πλάτη σε ένα φεστιβάλ η πλειοψηφία.

τα γ-ιδια και τα γιδια και ξαναμανά τα ίδια.

Καλά , τους Clutch τους έβλεπα και κάθε ΣΚ σαν σε μπουζούκια δεν είναι εκεί το θέμα

Άλλα συμφωνώ με τους προλαλλησαντες

3 Likes

Πλήρωσα για να δω Mercyful Fate .+1000

1 Like

Εχουν να ανακοινωσουν ακομα αλλες 4 μερες

Τι κλατς και μ@@ιες?Φερτε Mercyful Fate ρε!

4 Likes

οι ημερομηνιες σε σχεση με βουλγαρια κ σλοβενια δε δειχνουν οτι θα τους φερουν παντως.μακαρι…

επίσης το 2019 τους είχαμε δει με 30€ το πολύ εισιτήριο. όπως είπε και κάποιος πριν, και κάθε ΣΚ τους έβλεπα, αλλά για 35€, αν δεν έχουν δυνατό line up θα το σκεφτώ σοβαρά.

Το Release Athens υποδέχεται δύο σπουδαία συγκροτήματα από τη Σουηδία, τους 𝗧𝗵𝗲 𝗛𝗲𝗹𝗹𝗮𝗰𝗼𝗽𝘁𝗲𝗿𝘀 και τους 𝗕𝗹𝘂𝗲𝘀 𝗣𝗶𝗹𝗹𝘀, την Τρίτη 19 Ιουλίου 2022, στην Πλατεία Νερού. Μαζί, θα πλαισιώσουν τους Clutch σε μια βραδιά γεμάτη ασταμάτητο και παθιασμένο rock ‘n’ roll!

Το lineup συμπληρώνουν ιδανικά οι εκρηκτικοί Deaf Radio και ΛΔΛΜ!

Η προπώληση συνεχίζεται προς 35€.

https://www.releaseathens.gr/event/clutch/

5 Likes

τι εγινε γαμω τα καντηλια μου!!!hellacopters!!!

4 Likes

Νταξ, μέγιστη καύλα και τρελή κίνηση αυτή. Δεν χάνεται αυτό το πακέτο, ξεκάθαρα το πάρτυ του καλοκαιριού

7 Likes

Καλό καλό πολύ καλό

Πολύ δυνατό line up!! Κόλλαγα αρκετά να πάω μόνο για Clutch, γιατί την προηγούμενη στο Release ήταν στην καλύτερη μέτριοι (δε τους πάνε πολύ οι ανοιχτοί χώροι-έπαιξαν λίγο για headline), αλλά με τις προσθήκες τώρα δεν χάνεται η μέρα με τίποτα.

2 Likes

και πάνω που το σκεφτόμουν, σκάει σουηδική βόμβα!

μέσα με τα μπούνια!

αν και συμφωνώ για Clutch και ανοιχτούς χώρους με τον vagalex. χάθηκαν κάπως την προηγούμενη φορά…

2 Likes

μια απο τα ίδια. εκεί που δεν είχα κανένα ενδιαφέρον να πάω (πρέπει να μην έχω δει μόνο μία φόρα τους Clutch απο τότε που έρχονται Ελλάδα), τώρα έβγαλα εισιτήριο σε δευτερόλεπτα.

2 Likes

Αν ήταν σάββατο ή κυριακή μπορεί να πεταγόμουν (χωρις να ειμαι φαν) γιατί το πακέτο ειναι ελκυστικότατο και σε καλή τιμή