Coldplay @ ΟΑΚΑ, 08/06/2024 και 09/06/2024

Να ρωτήσω τι σημαίνει κληρώθηκαν για τα infinity tickets?

Ήταν κάτι ζευγάρια εισιτηρίων που είχαν 20€ το ένα, γραφόσουν σε μια λίστα και μπορούσες να κληρωθείς να τα πάρεις, αυτό έγινε κάπου αρχές Μαΐου και ο φίλτατος από πάνω κληρώθηκε και είδε το live με 20€ :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ψεματα…απλά έβαζες το μέιλ σου δηλαδή στη σελίδα των coldplay και γινόταν κλήρωση; Μήπως μπορεί να γίνεται σε όλα τα λάιβ γιατί δεν είμαστε όλοι Αθηναίοι και δούμε μισό μισθό κάθε φορά για να κατέβουμε; Χαχαχ

Αυτό γίνεται για τις συναυλιες του εξωτερικού;

Γίνεται για όλες τις συναυλίες των Coldplay.

1 Like

με 22€ συν την προμήθεια. μην είσαι ανακριβής χαχαχαχαχαα

το κάνουν και οι Stones νομίζω αυτό. συνήθως είναι εισιτήρια που δεν γνωρίζεις από πριν τη θέση και είναι τυχαία. από τέρμα πίσω έως και VIP ξερωγω

Ε καλά, πρώτοι και εδώ και χρόνια. Αυτά τα εισιτήρια λέγονται Lucky Dip, νομίζω στις τελευταίες περιοδείες είχαν 35€.

1 Like

3 Likes

Λίγο τεράστιο αυτό ε

Που είναι αυτή η διεύθυνση?

Θα σας ανεβάσουν Λυκαβηττό?

Φιλοπαππου - Ηρωδειο απο οτι καταλαβα

1 Like

Αν κανείς ειναι nerd-ουλας σαν κι εμενα κ ειχε περιέργεια για το πως δουλεύουν τα led βραχιολάκια

7 Likes

Άξιζε το λαιβ μάγκες. Μπορεί να τους έχω απωθημένο από τα 3 πρώτα αλμπουμ τους
Και τα τελευταία τους να μοιάζουν με μαλακιουλες στα δικά μου αυτιά, αλλά πραγματικά το μέγεθος της μπάντας είναι ασύλληπτο αυτή την στιγμή.
Διοργάνωση άψογη, πρώτη φορά μπαίνω κ βγαίνω στο λαιβ με τόση ευκολία.
Είμαι σίγουρος μετά το χθεσινό ανοίγουν τα συναυλιακά σύνορα της χώρας, όποτε θεωρώ δεδομένο ότι μέσα στην επόμενη 3ετια θα δούμε γίγαντες να έρχονται.

Πραγματικά το ΟΑΚΑ θα μπορούσε να είναι στολίδι και είναι κρίμα που το έχουν τόσο παραμελημένο.
Ελπίζω να πέσουν χρήματα και να τ στρώσουν.

Τώρα για όλους αυτούς που βγάζουν τοξικότητα για τους Coldplay δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς θέλουν. Χαλιούνται μάλλον που βλέπουν 120 χιλιάδες κόσμου να περνάει πολύ καλά.

11 Likes

Πραγματικά σε ευχαριστώ για το βίντεο. Δεν πήγα στην συναυλία (δεν είμαι φαν), αλλά είχα φάει φρίκη όλο το ΣΚ για το πώς δουλεύει αυτό το πράγμα βλέποντας βίντεο από στόρυ κλπ.

2 Likes

Ωραίο βίντεο, αλλά προφανώς πρόκειται για ξέπλυμα από τον όμορφο Γάλλο που μάλλον είναι κάποιος dark web ηθοποιός. Πλέον είμαι ακόμα πιο πεπεισμένος ότι τα βραχιολακια όχι απλά έχουν GPS και αν κάποιος αποφασίσει να το κρατήσει μετά την συναυλία θα ξέρουν αυτοί που τα προγραμμάτισαν ακριβώς που είναι και τι κάνει ανά πάσα στιγμή, αλλά είναι πολύ πιθανό να μπορούν και μέσω απομαγνητισμού να του κλέψουν τα στοιχεία της πιστωτικής του κάρτας και τα προσωπικά δεδομένα από το τηλέφωνο. Αρκεί ο θεατής να βάλει το βραχιολακι κοντά στο κινητό του. Κάπως έτσι μας ελέγχουν τόσα χρόνια και δεν έχουμε πάρει πρέφα καν, ίσα ίσα που μας δίνουν άρτο και θεάματα κι εμείς τρώμε το σανό σαν πρόβατα.

5 Likes

Νομίζω σε εμάς που εχουμε κάνει εμβόλιο δούλευε πιο δυνατα το βραχιολάκι, είδα διαφορά στη φωτεινότητα :rofl: Επίσης αν μετρήσεις το διάστημα στο αναβόσβημα από τα βραχιολάκια, βγαίνει το 666

15 Likes

Σε μένα πάντως κολλούσε λίγο το βραχιολακι. Μήπως δεν είναι απόλυτα συμβατό με Pfizer;

10 Likes

Και λίγο πιο ολοκληρωμένες εντυπώσεις από μένα

10 Likes

“Γιατί να μην το κρατήσω ; 100 ευρώ εισιτήριο πλέρωσα, μέσα στην τιμή είναι”

9 Likes

Με το νυχακι ειναι πιο ακριβο παντως

3 Likes

Βραχιολακι :“Please Return After the Show”

Ο μέσος Γκάβαξ:

4 Likes

αχρηστο δεν ειναι ετσι κι αλλιως μετα το show :scream:

1 Like