CONVERGE live @ Gagarin205 | Sat 24/6/23

ΠΑΜΕΕΕΕΕ ΩΡΕΕΕΕΕ

16 Likes

Ας μεταφέρουμε τον δίκαιο παροξυσμό εδώ αφού έγινε ξεχωριστό νήμα.

Δίχως καμία υπερβολή, αυτό το live θα το συνειδητοποιήσω, όταν θα έχει τελειώσει, θα έχω κάτσει με ένα μπουκαλάκι νερό στα σκαλάκια καμιάς πολυκατοικίας εκεί γύρω, κομμάτια, πιασμένος όλος, ιδρωμένος, βουρκωμένος, λογικά μελανιασμένος από το κσύλο, με ένα ηλίθιο χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.

Βασικά, και με μια δόση υπερβολής αλλά και αυτογνωσίας, θα πω και εδώ πως αυτό το λάιβ, είναι μια συναυλία που αν πιάσει τα στάνταρ που μπορεί, είναι ικανή να σε αποτρέψει από το να πας ξανά σε άλλη, γιατί θα το έχει τερματίσει.

Μόνο Converge.

13 Likes

Παμε για ιστορικο λαιβ - και πιθανως και sold out.
Μπαντα μονο κορυφη για τοσα πολλα χρονια, που οσες φορες να τους δω (νομιζω αυτη θα ειναι 6-7) δεν απογοητευουν ΠΟΤΕ.
ΧΑΙΠ ΜΟΝΟ.

7 Likes

Ήθελε πακέτο Cave In ή Chelsea Wolfe

3 Likes

Δεν θυμάμαι να έχω κλείσει πιο γρήγορα εισητηρια στη ζωή μου… Viva 31 per person καλο γκρέμισμα γκαγκαριν να έχουμε αδέλφια!!

2 Likes

Είναι Σάββατο το live, σε θέλω ήρεμο, την επόμενη μέρα έχεις μπασκετάκι.

6 Likes

ΗΡΕΜΟΣ ΕΙΜΑΙ.

(ναι ρε γμμν κανονική πρόταση είναι μόνο Converge)

6 Likes

κάγκελο φυσικό και η τρίχα κάγκελο. Ειλικρινά δε περίμενα ποτέ ότι θα επιστρέψουν Ελλάδα, ας ελπίσουμε να είναι χορταστική η σέτλιστ από όλα τα χρόνια απουσίας. Αλλά βασικά επειδή τους έχω δει κ με προώθηση δίσκου κ χωρίς, ό,τι κ να παίξουν παγώνει ο χρόνος με το που βγουν στη σκηνή. Μακάρι να κάνει ΑΓΡΙΟ sold out για να αρχίσει να βγαίνει προς τα έξω πόσο θα πρέπει να τους κλείνουν πιο τακτικά μετά.

6 Likes

Γεμάτο θα είναι, αλλά για sold out δεν το κόβω… Οι ντεμι ακούνε κλαμπ τέλος Ιουνίου και δεν ψήνονται… Καλο για εμάς να έχουμε λίγο χώρο να αναπνέουμε…

2 Likes

Εφυγαν τα early bird ηδη…
Θελαμε να παμε να παρουμε hardcopy αλλα τελικα εκλεισα τωρα μη τη παθω.

4 Likes

sold out τα early bird των 28, όντως! Μέσα σε 70 λεπτά, τρελό

1 Like

Συναυλία Κόνβερτζ ΣΤΑΡΤ ΠΑΚ… :white_check_mark:

8 Likes

Ρε λες;

και εγω ρε ξενερωσα που δεν πηρα hardcopy αλλα ηταν στανταρακι οτι θα γινοταν χαμος…

2 Likes

Τι hardcopy ρε, μόνο hardcore.

4 Likes

Κι αύριο μέρα είναι. Hardcopy αύριο.

2 Likes

Βρήκα και αυτό



Είναι Wtf απρουβντ

7 Likes

Ραντεβού στο πιτ :black_heart:

Στα πρώτα δέκα-δεκαπέντε λεπτά, μετά λογικά θα είμαι νεκρός

5 Likes

[δεν έχει ακούσει τίποτα από το συγκρότημα-και να το θυμάται] —-> [αγοραζει εισιτήριο λόγω hype σε ένα φόρουμ μουσικης]

14 Likes

Εγώ άκουσα και δεν μπορώ να ακολουθήσω την μουσική τους :cry:

2 Likes