CONVERGE live @ Gagarin205 | Sat 24/6/23

δεν έχει και τόσο σημασία αυτό! :wink:

3 Likes

Θυμηθηκα οτι η Ελινα δινει παντα αναμνηστικο χαρτακι μετα, λιγο μεγαλυτερο απο το hardcopy εισιτηριο. Ισως παρω αυτο κι εγω τελικα και δεν τρεχω :stuck_out_tongue:

4 Likes

:white_heart:

4 Likes

Oh well… :innocent:

3 Likes

Τι δεν θα αναπνέουμε?

Πολλή νέκρα έπεσε στο νήμα για τη συναυλία της χρονιάς.

Δεν πειράζει, νεκρανάσταση για καλό λόγο:

In Nate we trust. Πρότεινε και μουσικάρες, αλλά αυτά τα λέμε τέλος του μήνα.

9 Likes

Tελευταία setlist ανεβασμένη είναι από 26/5. Tίμια, αναμένουμε και Outbreak που είναι μια μέρα πριν.
Εκτός και αν όντως ετοιμάζουν εκπλήξεις! Ξαναπαίζουν Αύγουστο μετά, οπότε λέτε να γίνει;
Αναπλήρωση όλων των χαμένων δίσκων που δε πέρασαν!

3 Likes

Τη συνέντευξη την απάντησε μετά τις 26/5, τι να σου πω, το πουλάει καλά ο αλήτης :stuck_out_tongue:

Εν τω μεταξύ δεν παίζει να υπάρχει πιο πορωτική φιγούρα επί σκηνής από τον Newton. Live show από μόνος του με το κοπάνημα και την ενέργεια του.

Δεν περνάνε οι ρημάδες οι μέρες ρε @entername, έχουμε και μια ιεροτελεστία να ακολουθήσουμε πριν το λάιβ, ξέρεις εσύ :stuck_out_tongue:

3 Likes

Α, δεν ήσουν Dillinger Escape Plan, ε;

Πήγες ήδη σε αυτήν :stuck_out_tongue:

5 Likes

Κάποιοι κάνανε push-ups στους DEP @entername :joy::japanese_ogre:

2 Likes

Ήμουν, I stand by my claim :stuck_out_tongue:

Μπααα :stuck_out_tongue:

2 Likes

To hype μεγαλωνει και η αδρεναλινη ανεβαινει… !
6η φορα και νιωθω σαν να ειναι η πρωτη.

7 Likes

Έχω έναν προβληματισμό γιατί έρχονται δύσκολες μέρες😒
Που να πάω το Σάββατο?

  • Εξώστη με κίνδυνο να χάσω μόνο τον αυχένα μου αλλά και την αδρεναλίνη της συναυλίας?
  • Αρένα με κίνδυνο να χάσω κάνα πόδι και τον αυχένα μου ?

0 voters

5 Likes

1η φορά για μένα και λογικά θα είναι η καλύτερη συναυλία που θα έχω δει ως τώρα στη ζωή μου.

6 Likes

Μαζευτουμε αλητεια ραντεβου στο ματι του κυκλωνα.

4 Likes

στο εγγυόμαι.

2 Likes

Εχω ενα εισιτηριο στα 31€ απο φιλο που δε θα ερθει, αν καποιος δεν εχει και θελει, ας μου πει :smiley:. Χαρτινο ε, μονο χερι-χερι :wink:

Έχω και εγώ ένα εισιτήριο από φίλο μου που τελευταία στιγμή δε θα μπορέσει να πάει. Το δίνει στα 25

Τι ωρα βγαινει η μπαντα?

22:00
Ελάτε κάγκελο

4 Likes