Coverdale VS Tate

Μόλις είδα ότι προηγείται ο Coverdale και νευριάζω!! :evil:

vasika protimw to mistreated apo ronnie james dio!!!

on topic twra den mporw na dialexw…:-k #-o

to kserw,vohthhsa…:stuck_out_tongue:

Tate χωρίς συζήτηση. Απίστευτη φωνή, απίστευτη εκφραστικότητα, απίστευτος.
Όχι πως ο κύριος Κόβερτνέηλ δεν έχει, αλλά…αδύναμίες είναι αυτές
Οπότε υποκειμενικά μιλώντας, Tate :respect:

Egw Pshfizw tate oxi mono gia th fwnh toys alla kai gia thn 8eatrikothta pou exei sthn skhnh!!!

Δεν πιστεύω ότι κάποιος που έχει δει το operation livecrime dvd και ακούει metal και όχι μόνο rock θα ψήφιζε coverdale!!

8O O Tate και πάλι μπροστά!!! Πάμε ομάδα, βρείτε κι άλλους!!!:stuck_out_tongue: :lol:

άλλο να λες “ψηφίζω Tate γιατί του έχω αδυναμία” κι άλλο να τον βγάζεις ανώτερο κατά πολύ του DC…
Coverdale,ένα κομμάτι της μουσικής από μόνος του!!!μην αναφέρω και τους μουσικούς που έχει συνεργαστεί ε!

Εδω γαινεται η ακυριλα του πολλ, δεν γινεται να υπαρξει ενα συμπερασμα απο εδω, αλλες φωνες αλλο ειδος, οπαδοι με διαφορετικο γουστο κυριως.

[SIZE=“4”]TATE[/SIZE] απλα και ωραια.

Kai ego Tate. Mou aresei perissotero, mou aresoun perissotero kai oi stixoi tou.

συμφωνώ

Geoff Tate. Φωνη-κρυσταλλο. :bow:

ο κυριος coverdale στο soldier of fortune μ προκαλει τασεις για οργασμο. χωρις πλακα, μαγευτικη φωνη.

COVERDALE ΔΑΓΚΩΤΟ

Tate.

Τι χαζό θρεντ :!:

Μπακαλιάρος σκορδαλιά ή τούρτα Black Forrest. Η ακυρίλα σε όλο το μεγαλείο της. Απο εκεί και πέρα η σύγκριση είναι αστεία υπέρ του Tate, βασει φωνητικών δυνατοτήτων.

Ε; :-s Tate, φυσικά. Ο Coverdale ποτέ δε μου άρεσε σαν φωνή, αλλά ο Tate είναι μάλλον η καλύτερη φωνή που βγήκε ever.

Yeap.
Τραγουδαει ο Tate, υπακουει ο λαος.

:lol: :lol: Καπως ετσι ειδα και γω τη συγκριση…

Εννοειται οτι ψηφιζω Geoff Tate. + του οτι οι Queensryche ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες:!:
Και οπως ειπε και ο μανος…
Operation Mindcrime
Rage for order
:bow2:

coverdlae απλα γιατι ειναι μια απο τις αγαπημενες μου φωνες εβερ…ο τυπος εινα θεος , δεν υπαρχει

Δεν χρειαζονται πολλα λογια νομιζω.Ψηφισα Tate.

Coverdale… ο απολυτος frontman :respect:

Ε ναι. Φωνητικα δεν υπάρχει σύγκριση με κανέναν. Αντε με το βρασίδα. Αλλά σκηνικά παρουσία ψηφίζουμε το ξανθομάλλη :καρδούλες: