Cradle Of Filth - Darkly, Darkly, Venus Aversa

Ακολουθήστε το link
http://www.peaceville.com/cradleoffilth/
και κατεβάστε free το νεο κομμάτι των COF!
Αν επιζήσετε (!) μετά το πρώτο άκουσμα, μπορείτε να το ακούσετε καμιά
100αριά φορές ακόμα ( και λίγες είπα! ) Το cd τον Noέμβριο!
Οι τύποι πάντως είναι σε απίστευτη φόρμα!

Aρχηγέ γράψε και το όνομα του αλμπουμ στο τίτλο του θρέντ, για να έχει νόημα που είναι στις νέες κυκλοφορίες…:wink:

Sorry, μου διέφυγε! :roll:
Εdit στον τίτλο του thread μπορούν να κάνουν μόνο οι mods, οπότε αν θέλουν
ας προσθέσουν και τον τίτλο ‘‘Darkly, Darkly, Venus Aversa’’

Μη μου πείτε μου ότι δεν σας θυμίζει σαουντρακ ταινίας TIM BURTON (nightmare bef xmas κλπ). !!!
Σαν κομμάτι πάντως αδιάφορο δεν το λες , αλλά κινείται πλέον σε άλλη κατεύθυνση (καρτουνιστικη)

Το κομμάτι μου φάνηκε πολύ καλό αν και μια αρκετά χαρούμενη μελωδία μου ξίνισε στην αρχή αλλά με μια ακρόαση ακόμα μου άρεσε. Γενικά πολύ ενθαρρυντικό το πρώτο δείγμα, αφού πρόκειται για κομμάτι χαρακτηριστικό των Filth. Για να δούμε:)

Ψιλομέτριο το κομμάτι. Τα γυναικεία φωνητικά αδιάφορα κάπως. Το προηγούμενο πάντως μου είχε αρέσει αρκετά αν και ήταν κάπως άνισο.

Δεν είναι καθόλου κακό, παρόλα αυτά όχι εντυπωσιακό :stuck_out_tongue:

Ρε τι λέτε… είναι το καλύτερο τραγούδι τους εδώ και 4-5 άλμπουμ!! Τα έσπασε απλά.

Ωραίο το κομμάτι! Για να δούμε…

Συμφωνώ! :slight_smile:

Νεο βιντεο

Αρκετά εμπορικό αλλά ωραίο…

Ρε γελαει ο κοσμος!Τι βαψιματα ειναι αυτα…και κρεπαρισμενο μαλλακι,μπραβο η αγορινα.Σιγουρα θα ψαρωσουν οι ασπρουλιαρες χοντρογκοθουλες της Βρετανιας!Cradle of Filth - Dimmu Borgir 1 -1 ειμαι περιεργος να δω ποιος θα βγει πρωτος φετος στο πρωταθλημα κιτσαριας.
(μουσικα αδιαφορο αλλα δεν το κρινω καθ’οτι εχουν παψει να με απασχολουν εδω και καιρο)

:lol::lol::lol::lol:

καλα αυτο το μαλλι και το βαψιμο απλα δεν υπαρχει!!!

αν και λιγο εμπορικο το κομματι ειναι πραγματικα τελειο …

παιδια ο δισκος θα ειναι οτι καλυτερο μετα το Μιντιαν.

α και φερνει πολυ King Diamond!

πολυ καλο το βντεο ε.

με το χειλάκι βαμμένο κ το βαψιματάκι άνετα του τον πατάω στο στόμα.:lol:
για το κομμάτι ασε καλύτερα…

Ichiban lipstick

:lol::lol::lol:

Μόλις το είδα το βίντεο. Το κομμάτι γαμάτο κι αρκετά εμπορικό. Αλλά μια απορία: από πότε η Lady Gaga ή η Kesha πήγαν να τραγουδήσουν στους Filth? Τι είναι αυτά ρε Dani γαμώ την εκκλησιά της Γουαδελούπης? Πέστα ρε Prosatanic!

Πω, το κομμάτι είναι cheesy εντελώς αλλά για κάποιο διαβολεμένο λόγο μ’ αρέσει.

Δυστυχώς θυμίζει Thornography το κομμάτι… καλό είναι αλλά περίμενα κάτι καλύτερο μετά το Lilith Immaculate!