Crimson Glory @ Salonica, Mυλος 22/10 @ Κύτταρο - 23/10

Τι λέτε ρε; Αρχίζουν οι αναποδιές;;;

ο tafolla που βρίσκεται? :stuck_out_tongue:

Α-χα, καλό εεε;;;
:stuck_out_tongue:

Aρχιζουμε απο τωρα οικονομιες για Sanctuary,Helstar Jag panzer…Ο διαολος ο ιδιος θα μας παρει…:?

Έτσι και ακυρώσουν οι Panzer μετά απ’ αυτό (χτύπα ξύλο), κηρύσσω πόλεμο στον κύριο Lasegue και δε θα ησυχάσω αν δεν τον ΤΙΜΩΡΗΣΩ.

Nαι το καθικιιιιιιι :lol:

ας είμαστε αισιόδοξοι και ας κάνουμε θετικές σκέψεις…
σκέφτεστε τι έχει να γίνει στο σκάσιμο του chain of command μετά την εισαγωγή??? :vibrate::vibrate::vibrate:8O8O

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

Φιξντ :smiley:

Ή στο Shadow Thief;!

Εγώ πάλι πειράζει που ονειρεύομαι στα κομμάτια από το Chain of Command ντουέτο Tyrant - Parduba;

Το καθικι το ελεγε πιο συχνα ρε!:stuck_out_tongue:
Το σκουληκι ηταν για τις ΤΟΠ εκρηξεις :lol:

καλά και shadow thief τση πουτάνας θα γίνει:!: απλά είπα το chain of command γιατί μαύτό μπαίνουν συχνά.
εγώ προσωπικά τοπ σημεία γραφικότητας θα πιάσω με licenced to kill :smiley:

Ω ναι, κι εγώ.

Τα Warfare, Harder than Steel και The Watching, τα παίζουν;

Η γέρικη μνήμη μου με απατά. Από Ample… παίζουν κομμάτια που δεν έχει συμμετάσχει συνθετικά ο Tαφόλας. Έχουν θέμα με δικαστήρια κι έτσι, νομίζω. Όσο για Chain…και Shadow…, τα έχουν παίξει τις δύο φορές στο Γκρίχλαντ καπάκι το ένα πάνω στ’άλλο και στο μέσο της συναυλίας…

σώθηκες τώρα :stuck_out_tongue: οι πηγές είνα σκόρπιες και θαμμένες σε live του παρελθόντος!
πάντως στο τελευταίο σετλιστ που βρήκα είχε μόνο τα licenced to kill και generally hostile από τη βίβλο.
όσο σκέφτομαι το live πάντως πραγματικά γεμίζω συγκίνηση… τΙ μάχες έχουν να γίνουν στην υπόγα ε???:cry:

Έχουν παίξει και το Crucifix… XE XE χε χε χε…

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΤΟ HARDER THAN STEEL.

Αυτα.

nosferatu is his name and he’s spreading his curse cross the land.
feel his eyes take your soul ,heed my words run if you can

κι αυτό. και να βγει η ψυχή τραγουδώντας.

Βασικα ενω εχουν πολλες κομματαρες, οσα περισσοτερα ακουστουν απο το Ample Destruction, τοσο μεγαλυτερη θα ειναι η αρρωστια… Ακουγεται νερακι το γαμημενο και τα σκιζει ολα.

Δεν πρόκειτε να γίνει με τίποτα, αλλά θα ήταν γαμάτα ένα live με όλο το Thane To The Throne+Ample Destruction…εντάξει, απλά όνειρο:):!:

δηστυχως οσο δεν τα βρισκουν με τον ταφολα δεν θα προκειται να παιξουν ποτε ολοκληρο το ample destruction.κριμα και αδικο.δεν θα ξεχασω ποτε τον πονο που ενιωθα στο πρωτο τους εν ελλαδι λαιβ που μουν φανταρος στην κυπρο και βαραγα σκοπετο ενω 2 αλλοι απο το στρατοπεδο ειχαν καταφερει να παρουν αδεια για να πανε να τους δουνε αθηνα.πρεπει να ρθουν μαζι με titan force για να αποδειχθει οτι ο τυραννος ειναι η κορυφαια φωνη στο μεταλ(εξαιρουμενου του ERIC ADAMS).