Crippled Black Phoenix-Endtime ballads (Trilogy)

Μπορει καποιος χρυσος συμφορουμιτης να μου πει τι ειναι δαύτοι? Ομορφο? :oops:

Να βάλεις myspace να ακούσεις τεμπέλη [-X

Καλά ε, 2 δίσκοι, έχουμε πολύ ψωμί εδώ πέρα. Και οι φλουντ επιρροές έχουν αυξηθεί επικίνδυνα. ο μι τζι δις σαουντζ φρηκιν γκρεητ.

Τα άκουσα και τα 2 απο μια φορά αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα ακόμα.

Κι εγώ πέρα από τα κομμάτια που είχα ξανακούσει, δεν “κατάλαβα” τα υπόλοιπα. Θέλει παρα πολλές ακροάσεις. Απλώς, ένα χαμόγελο έχει σχηματιστεί στο πρόσωπό μου. Να σα κι αυτό-> :smiley:

Το along where the wind blows είναι σκέτο Tom Waits or is it just my Jack Daniels speakin?

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Ευχαριστώ πολύ που μου μάθατε αυτό το group. Οι τύποι είναι πραγματικά απίστευτοι :smiley: :D.

δε τολμαω να ακουσω τπτ απο δαυτους ακομη. θα περιμενω να κυκλοφορησουν τα αλμπουμακια πρωτα και να ακολουθησει η αναλογη ιεροτελεστια.

δεν υπάρχει κάποιος σύνδεσμος, κάποια gateway οr linking;

πριβέ βεβαίως εννοώ.

Κάτι άσχετο, σήμερα κοίταξα τον φάκελο με τα λιγοστά βίντεο που έχω από συναυλίες και βρήκα ξεχασμένο ένα που 'χα τραβήξει από το live στο An, τα έσβησα όλα (λόγω έλλειψης χώρου) και κράτησα μόνο αυτό, δεν είναι η φοβερή ποιότητα εικόνας και ήχου αλλά είναι μια όμορφη ανάμνηση του Suppose I Told the Truth για όποιον θέλει να το ξαναθυμηθεί ή να δει τι έχασε.

Το Burnt Reynolds είναι κομματάρα.

Το μόνο σίγουρο είναι οτι βρήκα τα 2 καλύτερα albums του 2009 από τώρα.

Aνατριχίλες. Πολλές.

BAN το βρήκες? Αν όχι πιεμ μη

Ναι ναι ρε, βοήθησε ο αποπάνω άμεσα :slight_smile:

Εγω δεν το εχω βρει ακομα :frowning:
Καντε ενα καλο για να μπει καλα η χρονια ρε παιδες :slight_smile:

Whissendine, κλάψτε μαζί μου
έχω πέσει με τα μούτρα στο The Resurrectionists, θ’ ακολουθήσει σύντομα στενή επαφή με το Night Raiders κι έπειτα θα τα βάζω στη σειρά (μαζί με το A Love of Shared Disasters) για περισσότερο από 3 ώρες ταξίδι.

Human Nature Dictates the Down, Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΣΕ ΝΟΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΣΚΟΣ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΞΥΠΝΑΤΕ

το ντεμπουτο δεν με ειχε αγγιξει σχεδον καθολου στην αρχη, σε αντιθεση με το πως τα παρουσιαζουν στις πρωτες σελιδες οι διαφοροι σεβαστοι χρηστες, ισως επειδη μεσα μου θεωρω ξεπεσμο μελη e.wizard και iron monkey να μπλεκουν σε τετοια μονοπατια. στην ουσια μετα την πρωτη ακροαση συνεχιζα να το ακουω “προκατειλημμενα” και αυτο ηταν κακο, γιατι εν τελει το αλμπουμ μια χαρα καλο ειναι.
κι ετσι δεν μπηκα καν στο κοπο ν’ακουσω νοτα απ’το μαησπεις για τους μπλα-μπλα λογους που λεει και ο μπαν.
χτες λοιπον ακουσα το Night Raiders το οποιο παιδια με τρελανε, η ροη του, οι συνθεσεις του, γενικα μαγεια.
και σημερα ακουσα το The Resurrectionists, το οποιο ειναι και το καλυτερο τους και δεν θα αλλαξω γνωμη ειμαι σιγουρος και να ακουτε τον μπαν σ’αυτα που λεει, στα μπλακμεταλ να μη δινετε σημασια.

Hrthe i ora tis krisis…THS DIKIAS MOY! :lol:

Ti na pei kaneis…

μπεστ νταζμανιακ ποστ εβερ.

Ama exeis diabasei kai ta 3154 proigoumena post mou tote eisai kammenos :p:lol: