CRUDE live

Sorry παίδες αλλά δε μπορώ να το πιστέψω. Ειλικρινά

Μου έστειλαν mail από το Punkdistro.de (ίσως το μεγαλύτερο γερμανικό distro του είδους) και με την ανανεωμένη λίστα υπήρχε αυτό παρακάτω.

CRUDE & SELFISH



North Wind Blowing Tour
04.11. Helsinki Finland
05.11. Tampere, Finland
06.11. Stockholm, Sweden
07.11. Copenhagen, Denmark
08.11. Black Fleck / Potsdam, Germany
09.11. 007 / Prague, Czech
10.11. Brno, Czech
12.11. Osnabrück, Germany
13.11. Amsterdam, Netherlands
15.11. Athens, Greece:!::!::!::!:

Ρε σοβαρά. Νταξει τι να πω ίσως το καλύτερο για μένα λαιβ του έτους

edit:

ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑ πο γαμω!!! ειχα ακουσει οτι δεν θα γινει τελικα αλλα απ οτι φενεται ηταν μουφες. ΟΛΕ

ΜΑΛΑΚΑ

Ρε νταξει τι να πω.

Κοιταγα το myspace καποιανού κάποια στιγμή και είχαν οι 2 τους λαιβ στη Δανία κι έλεγα ας δω αυτό κι ας πεθάνω που λέει ο λόγος.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

[B]HAKODATE CITY ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΡΕΕΕ[/B]

καλη φαση. χαμογελο μεχρι τα @@! παω για μπυρες να το γιορτασω χο χο :stuck_out_tongue:

Απο δω και πέρα μλκ τους αγαπάω όλους.

Χελθι κανόνισε μάχιμες καταστάσεις στο λαιβ΅@@!!

διαβασα στα κομεντς απο το μπλογκ που σ χα δωσει και παλαιοτερα οτι θα ερθουν χωρις τους selfish… ελεος

aaarghh

Γιατί ρε γαμώτο:(:frowning:

Hταν το απόλυτο πακέτο. Ξενέρωσα ελαφρά τώρα:(

Ακομα δεν αφαιρώ τους [B]selfish[/B] μέχρι να προκύψει κάτι σίγουρο

[B]CRUDE OMΩΣ ΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ
[/B]


εγω ελαχιστα εως μηδαμινα. μακαρι να μην γινει καμια στραβη μονο…
τεσπα εφυγα για crude μπυρες.
edit: στο site της la familia recs λεει The new CRUDE LP will be released for the tour.
kαι νεο LP γαμωωωω xD

ναι:!:

Ξεχασα να το πω ότι μαζί στο μειλ έλεγε πως το distro το’ χει φέρει ήδη! Corner Λέγεται νομίζω. Θα περιμένουμε όμως μέχρι το λαιβ!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Αντε γεια λεμε ρε!

Παντα τετοια

Που θα παιξουν?

τι να περιμενουμε ρε worst αν ωρειετε κανα λινκ πασαρετε και προς τα εδω.
να ξερουμε τα νεα κομματια στο λαιβ ρε 8)

Edited

Αργησα να αντιληφθω τι διαολο ειναι το τοπικ :P.Δεν εχω εντρυφισει σε crude αλλα επειδη στηριζουμε diy θα τους λιωσω προσεχως

ΜΠΟΜΠΑ κατασταση …

bill μην το σκεφτεσαι απλα ερχεσαι :wink:

Πάντως μακάρι να’ ρθουν και οι φιλανδοί [B]Selfish[/B]. Θα’ ναι τούμπανο το πακέτο.

Πάρ’ όλα αυτά δε μασάμε. Ο μεγάλος πόθος απ’ ότι φαίνεται θα’ ρθει

Ετοιμαστε κατάνες, μάθετε καράτε ό,τι θέλετε

nα φανταστω [B]gofilthgo[/B] support?

Αυτοί οι ΚΛΑΙΩ τόσο γαμάτοι είναι που παίζουν και σαν opening act και σαν headliners την ίδια μέρα? :stuck_out_tongue:

Τι ακουω απο crude?Εχω ακουσει μονο τo attitude που ειναι cdara.

μην βιαζεσαι … άκου το αλλες δέκα φορές καπάκια να νιώσεις πόσο πιο δισκάρα από δισκάρα είναι . :wink:

Βασικά αυτό. (για να νιώσεις το attitude με την κυριολεκτική σημασία, τα όσα πρεσβεύουν. το μεγαλείο τους. ανατριχιλα :p)

Αν θες κάτι άλλο πάντως. [B]Πας στο προηγούμενο change everything from in to you first[/B] (κατά κόσμον [B]1999[/B]) [B]που είναι εξαιρετικό[/B] στο οποίο δουλεψε το δεύτερο line up της μπάντας. Και μετά πας στο ομώνυμο Crude με το πρώτο line up. Επίσης σπλιτάκια με [B]grass, burial/nightmare[/B] και συλλογή [B]hakodate hardcore με grass, bad trip, etae, mustang και crude
[/B]
never give up will power[/B] ρεεε

Δεν έχω ακούσει νότα Crude. Ίσως να προλάβω να του τσεκάρω μέχρι τη συναυλία, αν και θα πρέπει να με ψήσουν πολύ για να κατέβω Αθήνα. Θεσσαλονίκη δεν ανακοίνωσαν τίποτα, ε;