CRUDE live

Κατσε λιωστους. Θα το μετανιωσεις μετα αν το χασεις :stuck_out_tongue:

Κανα ινφο περα απο το mail εχουμε?Γιατι ειναι σε 10 μερες το λαιβ.Στο σαιτ του καταραμενου δν εχω δει τιποτα και συνηθως ανεβαζουν αρκετα πριν τα λαιβ τους.

υ.γ .Γουορστ θενξ για τα σιντι.Λιωνω.

Δεν εχω ακουσει πολλα απο crude αλλα οσα εχς ακουσει απλα ΓΑΜΑΝΕ! Τους selfish ουτε που τους ξερω. Καλοι ειναι? Στο λαιβ παντως εκει θα μαστε! :wink:

Ε selfish είναι από τα καλύτερα κατ’ έμε japcore συγκροτήματα που δεν είναι από ιαπονία. Από φιλανδία μεριά, βαράνε ανελέητα από το 89.

Βilzzoras: Το live θεωρώ ότι θα γίνει. Εκτός από το mail, αν πας στο πρώτο ποστ μου θα δεις ότι μας έχουν συμπεριλάβει στην αφίσα, οπότε δε νομίζω να μη γίνει. Απλά ίσως να θέλουν να μείνει σε κλειστούς κύκλους η συναυλία. Φαντάζομαι…

STAND AND FIGHT

Μακαρι να γινει μαν.Αν πετυχω καμια αφισα αθηνα θα ειδοποιησω.Απο σελφις τι ακουμε ρε γουορστ?

Δυστυχώς δε τα’ χω ακούσει όλα, αλλα προτείνω σίγουρα τα [B]burning sensation[/B], και [B]cry for love cry for death[/B] που’ ναι δισκάρες. Αλητεία μόνο. Ε τσέκαρε και σπλιτάρα με [B]doom[/B] για την ιστορία κι όχι μόνο:p

ναι όντως θέλουν να γίνει σε κλειστό κύκλο. Σε αλλο φόρουμ πετάγεται τυπος και λεει οτι δν παιζει να γινει κ σε αντιστοιχο μπλογκ διαρρεει οτι θα γινει και μετα απο λιγο λεει ακυρο κτλ. μλκιες με λιγα λογια…

Nαι κι εγώ αυτό είχα ψιλιαστεί απ’ την αρχή. Τεσπα μέχρι τελευταία στιγμή δε θα ξέρουμε στάνταρ, και θα μίλαμε με pms.

Τα’ χω ξαναζήσει αυτά, αν και τα βρίσκω λίγο (πολύ βασικά) μαλακίες… Τέσπα κρίμα λίγο, να μας βγει η πίστη για να δουμε ξερω γω μια αγαπημενη μας μπαντα… Τι να πω…

edit: σβήνω αυτό το μήνυμα (περί κλικών κλπ), περιμένω να ακούσω σοβαρούς λόγους. Mακάρι να’ χω άδικο για ό,τι είπα. Απάντησα στο pm. Περιμένω κι εγώ απάντηση.

Εεεε αν μαθετε τιποτα πμ !

Θα μάθουμε που παίζουνε μωρε…

αν γίνεται αυτό λόγω των ηλίθιων χιπστερς με τα κωλομπαριστικα μουστακια,πολυ καλα ξηγιούνται στο ΚΣ.
γενικά,ενώ μπορώ να μάθω,δεν μπαίνω στην διαδικασία γιατί είμαι μακρυά.
αλλά γνωρίζοντας κάποια πρόσωπα,γνωρίζω και την άποψη τους.που δεν είναι ελιτιστική,αλλά κυρίως προστατεύει την σκηνή.να μην γινει δηλαδή ένα ακόμα τρεντ που μετά οι περαστικοί θα το στίψουν και θα προχωρήσουν αλλού.

Τι λες μωρε,τι χιπστερς και μαλακιες.Για japcore μιλαμε.

οι χιπστερς δεν ειναι αναγκη να ακουν μονο Vivian Girls.
ανυγουει,δεν εχει να κανει ΜΟΝΟ με αυτους (λογικα).

ενταξει. απο τη μια το αντιλαμβανομαι, αλλα απο την αλλη ειναι λιγο λαθος, επειδη οπως γινεται με ολες τις μουσικες, οι μοδες περνανε και μενουν αυτοι που πραγματικα ενδιαφερονται

edit: ενιγουει μεγαλη συζητηση που καλυτερα να μη γινει εδω περα, δεν εχει νοημα να ξεφευγουμε

Ενιγουει,εγω δεν βλεπω να εχει και ιδιαιτερο hype η σκηνη.Τωρα αν θα εχει κοσμο ειναι αλλο θεμα ,καθως πιθανοτατα να μαζεψει και κοσμο που δεν εχει και τιποτα καλυτερο να κανει εκεινη την μερα στα εξαρχεια.Αρκετες φορες εχω παει σε λαιβ και στο καταραμενο και υπογειως, επειδη ειναι σαπχια η μερα και θες να ξεδωσεις.

κοιτα το ΚΣ ειναι πιο ανοιχτομυαλο απο διαφορα αλλα … οι χιπστερσ που λες παντως οπως και να χει σκασανε στους Bazooka ή είναι ιδέα μου ?

Μηπως γνωριζει καποιος αμα θα γινει το live?

σου στελνω pm

Και σε μενα αν μπορεις:wink:

done!