CRUDE live

συγκινησις

δε θα πω κατι αλλο προς το παρον

με το πιο ακυρο τροπο, παρεβρεθηκα και γω στο λαιβ. ενταξει δεν ειμαι τρελος φαν αλλα καραγουσταρα. καλα μου τα λεγανε καποιοι :wink:

Mαλάκα είδα το ποστ σου και τρελάθηκα! Δε σε είχα συνηθήσει σε τέτοια θρεντ:lol:

Σωστος παντως:wink:

Βασικα μας $#%&αν και εφυγαν.Τελειοτητα.Πολυ καλοι και οι αντι-μομπ.Τσιρς σε γουορστ ενεμι ,ταιμεους,ββ κινγκ και ανγκμαρ που γνωρισα απο κοντα.

bb king :lol:

τσιρς μαν, χαρηκα που σας ειδα ολους.
τι παλικαρι εν τω μεταξυ ο κιθαριστας, τα εσπαγε σ ολες τις μπαντες.
40 λεπτα τιμιοτητας οι crude, ψυχωμενοι, πηραμε και το splitακι με burial γιατι κοβουν. ευελπιστω να βρω λιγο χρονο να τ ακουσω σημερα
ε αυτα

το λαιβ μαζεψε μια κατοσταρού κόσμο (οι μισοί ήταν οι κλασσικοί άσχετοι που βλέπουν φως και μπαίνου στο Κ) . ο γουορστ νομιζω κατουρηθηκε 3 φορές από χαρά. τσιρζ σε οποιον γνωρισα κ οποιον είδα. οι γιαπονες βιασαν το σύμπαν , οι αντιμομπ σταθερά επική μπαντάρα , οι gofilthgo κατσαπανκίλα, discharge κ αγιος ο θεος. ωραίο σκηνικό, αν εξαιρέσουμε την ατμόσφαιρα αμαζονίου.

so true:lol::lol:

Για ποιο λαιβ λετε ρε παιδια?

ok παιζει να το χασα λίγο στην ποσότητα του κόσμου …φταίει η διαρρύθμιση της αρένας του Κ… :stuck_out_tongue:

Αλλου το παω… :roll:

OOOO it’s true. Και 10 μη σου πω…

Ντάξει για μένα ήταν εμπειρία ζωής… Τι να πω…

Ναι παίξαν λίγο, ναι άφησαν πολύ πράμα απ’ έξω, αλλά ειλικρινά δε μπορώ να κρατήσω κακία ή να’ χω παράπονο… Τα δώσαν όλα, και αυτό που είπε ο γιάννης, ήταν τίμιο λαιβ!

Δε νομίζω να τους ξαναδούμε. Θα μείνουμε με αυτήν την πανέμορφη ανάμνηση της 15ής νοεμβρίου…

Aναμένω με τρελή προσμονή ν’ ακούσω το νέο Lp που δυστυχώς εξαντλήθηκε στο τουρ!

Τα σαπόρτ εγάμησαν επίσης.

Χαρηκά πολύ για όσους πρωτογνώρισα και όσους ξαναείδα…

Πάντα τέτοια.

[B]STAND AND FIGHT[/B]

[B](Για μένα ήταν ένα από τα καλύτερα συναυλιακά τριήμερα που χω ζήσει. Από την μία οι crude -μεγάλη αγάπη, τεράστιο απωθημένο- και απ την άλλη, σε τελείως διαφορετικό μήκος κύματος, οι dillinger escape plan προσέφεραν μία από τις καλύτερες συναυλίες που’ χω δει στη ζωή μου. Σιγα σιγα τους κοβω κι αυτους να γινονται αγαπη|)[/B]

den irthes omos na mas gnoriseis…ksereis esi…tin klika…tous asxetous pou vlepoume fos kai mpainoume pou leei kai o allos. auta mono sta forum kserete na ta grafete…noumera!

[COLOR=“White”]ξφξβθ[/COLOR]

ναι ρε βλακα… εχουμε ερθει εκατο φορες κ στηριζουμε τη φαση κ θα πρεπει να παρουμε 30 τηλεφωνα την ιδια μερα για να επιβεβαιωσουμε αν θα γινει η φαση επειδη εσυ εισαι πιο μαγκας απο μας και πιο τρου. να δινεις κ γαλονια ρε πασοκο για να μας ξεχωρίζεις.

αν εισαι φεικ κ παλι τα ιδια με πανω.

Ρε κανε την φασαρα σου και ασε μας εμας. Τις αλλες συναυλιες τις εχεις ανακοινωσει εδω και 4 μηνες και τους Crude ηθελες να τους δεις εσυ και τα 30 φιλαρακια σου για να εχετε να λετε ιστοριες μετα ως τρου χαντκοροπατερες.

Ποιος ο λογος για ολο αυτο? Οι hipsters που ελεγε ο αλλος πιο πανω? Τις αλλες συναυλιες γιατι τις ανακοινωνεις τοτε?

Α επισης δεν ηρθα να σου μιλησω επειδη περιμενα να μου μιλησεις εσυ, μιας και δεν ημουν μεσα στα φιλαρακια σου που ειχες δωσει prive προσκλησεις.

Έλα χαλαρώστε τώρα, λέτε βαριές κουβέντες χωρίς λόγο…

Ε οχι και χωρις λογο.Ελπιζω ο αλλος να ναι fake…

To χωρις λογο το περιμενω να αποδειχτει με ποστ που να δικαιολογει την ολη σταση τους.
Μεχρι τοτε, μια χαρα μπορω να κραζω, οπως κανουν και τα παιδια αστειακια στο myspace για λαιβ σε καταληψεις.

Λοιπόν έκατσε και τα πάμε από κοντά με το παιδί και χάρηκα γι’ αυτό, ανεξαρτήτως του αν συμφωνήσαμε ή διαφωνήσαμε. Εξήγησα κι εγώ τους λόγους διαφωνίας μου, αλλά έμαθα και πράγματα από το παιδί που δεν ήξερα
καλά. Γενικώς είπαμε αρκετά πραγματα. Το θέμα από μένα θεωρείται λήξαν.:slight_smile:

Τελευταίο ποστ μου εδώ πέρα. CYA

ρε θεμα δεν υπηρξε ποτε ουσιαστικά … κάποια πράγματα όλοι τα ξέρουμε και κατανοούμε . κάποια είναι αναγκαίο κακό και κάποια υπερβολή . κατά τη γνώμη μου το συγκεκριμένο είναι υπερβολή, χωρίς να ξέρω inside info. τέσπα το live γάμησε όπως και να χει και αυτό κρατάμε . ψήσου και για arson project ε :wink: