Crust δισκοι

Nαι ωραία, αυτά τι? Τα προτείνεις, τα διαθέτεις, τα πουλάς? Τι? Δύο ονόματα έτσι σκέτα δε λεν τίποτα.

Προτεινόμενα!!!
Επίσης τα κομμάτια από DOOM που είναι σε αυτά τα 2 split έχουν κυκλοφορήσει σε ένα LP. Το έχω στο distro όποιος ενδιαφέρετε.

DOOM: Lost The Fight/Pro-Life Control B[/B] AG63

Masters of Crust available again on vinyl. This reissue, features their split album with Selfish dated 1994 and split 7" with Hiatus released in 1993. Songs have been remastered, and all the original artwork is featured in the inner booklet.
price: 8.50 ?

P.S. Απλά σβήνουν τα post και τα thread μου? γι? αυτό δεν επεκτείνομαι με περισσότερες λεπτομέρειες επί του distro θέματος πλέων. :?

“καινούριο” 7" από Cursed

“This is the last Cursed recording, from the doomed final tour that we didn’t know was the doomed final tour yet. Recorded live off the floor like we’d play it. 5 songs spanning all 3 LPs that we came to play faster and differently live than they were originally recorded.” - Chris Colohan

http://www.deathwishinc.com/estore/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=D&Product_Code=NIR274v&Category_Code=FRND

[SIZE=“4”]asdasfdasdffff!!![/SIZE]

Ε??? Το γυρίσανε σε Crust αυτοί??? Έχασα επεισόδια???

Μιας και σε άλλο θρεντ μίλαγα για τους antimob και ένα σπλιτάκι που χουν κάνει με τους burial, να προτείνω εδώ αυτό το άλμπουμάκι (ελπίζω να μην έχει αναφερθεί…):



Burial - Never Give Up…Never Give In

Από τις αγαπημένες μου φάσεις γενικώς, δηλαδή D-Beat Hardcore στα ιαπωνικά πρότυπα…Από γερμανία η μπάντα, γαμούνε κώλους

Το έβαλα εδώ που έχει κίνηση το topic :slight_smile:

Βασικα, να σοβαρευτουν και να φτιαξουν τη μπαντα ξανα. Κιε παραυτα.

Ξεθαβω!

Αλμπουμαρες και οι 2 απο ελληνικες μπαντες! Το Into The Gore το εχω σταμπαρει σε ενα distro, το Schwartz το ψαχνω ακομα.

ρε να ξεκαθαρισουμε πρωτα λιγακι τι ειναι crust ?

νταξει θεοθεοι οι into the gore και αγαπαμε … αλλα τοτε τι θα βαλουμε στο grindcore thread … νταξει τωρα αν το πατε τοσο ιδεολογικα οκ , αλλα το πατε ?

δηλαδη νταξει extreme noise terror τους λεμε κραστ ?

εντι: ποσες ερωτησεις εβαλα ? χαχαχα :lol:

Πιο πολυ κολλανε στο grind thread, αλλα εδω προταθηκαν εδω απανταμε. Και ναι, για μενα παιζει ρολο και το ιδεολογικο.

Και τους Extreme, grindocrust τους λεμε :stuck_out_tongue:

Στείλ’ τους mail.

Εστειλα, απαντηση δεν εχω παρει ακομα.

Να πω ότι από το λαιβάκι του σαββάτου ετσάκωσα τα εξής βυνιλιάκια!

Επιθανάτιος Ρογχος/Πορεία Στο Περιθώριο
Αntimob 7’’
Antimob/ Burial 7"

:stuck_out_tongue:

Σκιζουν κώλους

Σωστός!!! :wink:Να ποστάρω λοιπόν και εγώ τους MOTORHEAD μιας που είναι γκρουπάρα και αφού ο καθένας στο Crustοθρέντ ποστάρει ασύστολα ότι του κάθετε εκείνη την ώρα στο κεφάλι!!!:? Και Motley Crue και Judas Priest… ok δεν είναι Crust αλλά οκ καλά βαράνε? οεο!!!:stuck_out_tongue:

Ντάξει υπερβολές! :stuck_out_tongue: Αλλά όντως μην το αρχίσουμε αυτό και γαμηθεί γενικά το θρεντ…

Αλλά ντάξει επειδή κάτι είχες πει και για catharsis σχετικά με το θρεντ αυτό, δεν μου πάει ρε γαμώτο να μιλήσω γι αυτούς στο hardcore θρεντ μαζί με το new york hardcore πχ, το metalcore, και το deathcore (ασχετώς με το αν γουστάρω πολύ το πρώτο)…Ειδικά πάντως φιλοσοφικά/ιδεολογικά αυτό είναι το θρεντ τους…

Ον τόπικ για DISCLOSE (noise japan d-beat) δεν έχω δει πολλά πράγματα στο θρέντι και στεναχωριέμαι :cry:

KAWAKAMI ρεεεεε

Μπαντάρα! http://www.myspace.com/disclosechaos

Edit: Nα πω επίσης ότι όπου να’ ναι, δεν θυμάμαι ακριβώς ημερομηνία, έχει γαμάτο live για τους Θεσσαλονικιούς! (GoFilthGo (disclose σκηνικά), Αntimob, Uptight Bastard)

Ε αφού δεν είναι Crust οι Catharsis και οι Union Of Uranus? πως θα γίνει τώρα??? Με το ζόρι ντε και καλά???:stuck_out_tongue:
Japan είχα αναφέρει τους CROW? αλλά μάλλον δεν είναι τόσο Crust όσο οι Cursed. :-k

ναι μωρε ντάξει μη τρελένεσαι! Είχε γίνει μια αναφορά για μια μπάντα με μέλη από catharsis που παιζουν κραστόσκηνικά και μετά αναφερθηκαν πράματα σχετικά με αυτούς εδώ πέρα…Union Of Uranus έχουν έχουν μέλη από hhig οπότε δεν το λες και άσχετο…για cursed δεν ξέρω

Το live πάντως που προανέφερα για τη θεσσαλονίκη είναι σήμερα στο βιολογικό

οπα οπα … Catharsis δικαιωματικα και με τσαμπουκα (γιατι εχουν κατι αρχιδια ΝΑ ) μπαινουν στο κραστ thread . ρε παιδι μου νταξει μην τρελαινεστε , μουσικη ειναι ειπαμε . Απλα μην το γαμαμε και αποπροσανατολιζεται και καποιος που δεν εχει επαφη και απλα τσεκαρει το θρεντ για ενημερωση. Δηλαδη και οι fall of efrafa αρεσουν και σε κατι βλακες που ακουνε Opeth αλλα αυτο δεν εχει να λεει κατι … εμεις στο crust θα τους βαλουμε γιατι ειναι κραστ ( σαν γενικοτερη εννοια, οχι dbeat προφανως) . :wink:

Για άλλη μια φορά σωστότατος ο 3Β!

Παρ’ όλο βέβαια που το τελευταίο άλμπουμ είναι μόνο ποστ μέταλ…(Γαμάει όμως και πάλι. Μου’ ρθε επιτέλους σήμερα!)