Crust δισκοι

Τι θα γινει με σενα ? :stuck_out_tongue:
’Οποτε ποσταρεις τραγουδι γιαπωνεζικου crust-punk, κολλαω ασχημα, και αφου παιζει πρωτα 6-7 φορες στο repeat μετα προχωραω παρακατω… :bow:

Eισαι japcore-ας τι να κανουμε τωρα!!! ασε τους crimson glory κι αυτα τα heavy metals για αλλους :lol:

Εχουνε feeling τρελο τα τζαπανεζακια τελικα ! 8O :wink:

καλά το enslave είναι τρομερή δισκάρα όμως. Χάνει όποιος δε το χει τσεκάρει.

Κατα τα αλλα ολοι ξερουμε που βρισκεται η αληθεια στο hardcore. Far east fuckerssssss

bump. + επι την ευκαιρια το Enslave παιζει μπαλα στα τρια αγαπημενα μου για φετος.

Aυτο εδω αποκλειστικα για αντρες.

Toυμπανακια που χτυπησαν ψιλουπουλα, συμπαθεια υπηρχε απο καιρο αλλα χρειαστηκε χρονος ως οτου το αλμπουμ να ‘‘ζυμωσει’’. Θρασοκραστ απο ΚΑΝΑΔΑ, πανκς, καταληψεις, δρεπανια, πολεμος. Πραγματικα ωραιος δισκος, απο αυτους που τους βαζεις κι ενα μειδιασμα σκα λογω (αμυδρου) συνειρμου με Nausea ελεω θηλυκης συμμετοχης.

Ωραίος ρε Angmar. Πολύ καλός δίσκος ο αποπάνω

Tους after the bombs μου τους προτεινε ενας που ξερει καλη μπαλα σε punk/crust, ως θρασα, και πραγματικα μου φανηκαν πολυ πολυ αξιολογοι!!!

Εαν σας αρεσαν, τοτε Limb From Limb - “Death Famine Plague” και Sanctum - “On The Horizon”, αυτα τα δυο πραγματικα πρεπει να τα ακουσετε οπωσδηποτε. Τραγικα παραγνωρισμενοι δισκοι. Τα εβαλα στο αλλο thread γιατι εχουν αρκετα death metal στοιχεια (Bolt Thrower βασικα) κι ειναι τιγκα μεστηπορωση.

ακούστε και τα νέα κομματάκια των δικών μας [B]jagernaut[/B]! Γαμούνε, ολεθρος

[B]http://www.youtube.com/watch?v=GD7KGdBBJZk&feature=related[/B]

ετοιμαζουν και κασετονι

O Καναδας αντεπιτιθεται. Νεο Iskra.

Οκ, splitακι ειναι, αλλα νεο Iskra.

[SIZE=“5”]ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ[/SIZE]

Ξυπνησε το γιδι.

(Το σπλιτακι ειναι τουμπανο, ακουστε το κι οι υπολοιποι).

Αν κ μένα με θυμίζουν πιο πολυ Sacrilege γαμάνε εδω και μερικα χρονια οι After the Bombs…

Τσεκαρετε τους γαματους WINDS OF GENOCIDE παρεπιπτόντως…

Να δώσουμε και κανα credit σε doom siren όμως ε
Αφού γάμησαν.

Και οι wolfbrigade στην southern lord.

“η μπάντα υπέγραψε για τρία άλμπουμς με τη Southern Lord”

λιγο εκνευριστικο αυτο

για την μπάντα λές;

Γιεπ εβγαλαν σπλιτ με Ισκρα, αυτο αποκατω (κι εχει δικιο εδω που τα λεμε γιατι κι η δικη τους πλευρα ηταν σουπερ). Απλα εγω δεν τους ηξερα πρωτυτερα γι αυτο κι ανεφερα μονο τους Ισκρα.

AAAAAAAAAAAAAAA εγω νόμιζα έτσι όπως το διάβασα ότι εχουν σχέση με winds of genocide

Και βασικά ισχύει αυτό:
δεύτερο μισό του δίσκου> πρώτο μισό του δίσκου :stuck_out_tongue: