Cynic - Traced In Air (New Album)

Γιατι μαλλον δεν κανεις κατι καλα!Εχεις pm.

για να δούμε. μετά τους burst, τι? :stuck_out_tongue:

ΛΟιπον, ειναι Cynic kai πεταω απο τη χαρα μου…Αυτο μονο φτανει για μενα

Ειναι το αλμπουμ που θα ακουσω περισσοτερο φετος

Ειναι το αλμπουμ που περιμενα χρονια να βγει

Ειναι το αλμπουμ με το οποιο συγκινηθηκα με την πρωτη νοτα

Ειναι το αλμπουμ που μ επιασε δεος

Ειναι το αλμπουμ (το μονο) που λυπηθηκα που το ακουσα κατεβασμενο

Ειναι το αλμπουμ για το οποιο παραληρω - πρωτη φορα μετα το Blood Mountain Και μαλιστα περισσοτερο.

Σιγουρα φαινονται υπερβολικα… ακομα και το οτι το ακουσα σε μια δυσκολη στιγμη σημερα ειναι σημαδιακο

Οπως ξαναειπα παραληρω, και δεν το χω ξανακανει τοσο στο φορουμ

Περιμενα αυτη τη μερα, και ηρθε!!!

[SIZE=“7”]CYNIC[/SIZE]

Αλλος signal μας βρηκε με τα παραληρηματα…
Ακροαση στην ακροαση γινεται καλυτερο και παει για πολυ ψηλα φετος!

όπως θα λεγε και ένας μαλλιάς σημίτης, πχιότητα.

Kαλα εχω παθει μεγαλη κομπλα…ημουν στη δουλεια οταν λικαρε, πνιγομουν και λεω λες να κατεβασω? Μπα, ας το για αργοτερα, να δω τι θα πουν και τ αλλα παιδια. Και γυρναω το βραδυ και βλεπω αυτο! Κι ο πιο αξιοπιστος συν(και Cyn-)-oπαδος, μου αλλαζει το αβαταρ στο καινουριο αλμπουμ! Και βλεπω κι αλλοι αποθεωνουν. Α, και για μενα ηταν το καλυτερο αλμπυμ του 08 με βαση τα δειγματα που χει δωσει ο δημιουργος του, απλα! Ρε παδες αγχωθηκα!

Καλέστε το γιατρό ρεεεε. Πάει τον χάσαμε κιαυτόν(με το δίκιο του).

xaxa θεός, θα μας μείνει από εγκεφαλικό!! εγώ θα το ακούσω από αύριο μάλλον.

Ω ωραια νεα!Pm καποιος με το λινκ γιατι δεν το βρισκω;

Γουστάρω. Περιμένω το C.D. βέβαια.

ριγη συγκινησης…

ο διαδοχος του focus ειναι εδω…

καλα τα μπρουταλ φωνητικα ειναι ολοιδια με αυτα του focus.ποσο καιρο τον ψαχνανε τον τυπα??

Agree me tous prolalisantes. To diskio einai poly katartismeno mousika, exei mia foberi synoxi , ta xonei genikos. Den akous syxna tetoia prog albums. Ta jazz stoixeia (pou einai kyriarxa) einai apolaysi…8)

αν σας πω οτι το νεο album μου αρεσει πιο πολυ απο το focus θα με πειτε ιεροσυλο?χαλαρα δισκος της χρονιας για μενα μεχρι τωρα…8)

Δεν αντεξα και το κατεβασα σημερα! Τι ειν τουτο καλε? Πωωωω! Το ακουσα ηδη δυο φορες και δεν το κρυβω οτι δεν εχω καταλαβει Χριστο τι παιζεται εκει μεσα! Vendetta δεν ξερω αν ειναι ιεροσυλια αυτο που λες, εγω θα κανω παντως την ιεροσυλια να πω οτι το Focus μου φαινεται ευπεπτο μπροστα του8O! Μολις το χωνεψω θα πω κι ενα λογο! Ως τοτε μια σοδα! Α, και αυτο που πρωτοκαταλαβα ειναι οτι οι εισαγωγες των κομματιων γ@μ@ν!

Εγω δε περιμενω και πολλα απο τους cynic.Πεθαμενο συγκροτημα ειναι,που κλασσικα βγαζουν ενα δισκακι επειδη εφαγαν τα λεφτα που ειχαν βγαλει και τους τελειωσαν.
Θα κατεβασω να τον ακουσω και θα βαλω και βαθμο σε λιγη ωρα.

:lol: Εδω γελανε… Ε ναι οι πωλησεις του Focus τους εφτασαν για 15 χρονια… Χαχαχαχαα!

Πριν λιγο εριξα μια αυτια στο δισκακι.Σαν πολυ βαβουρα δεν εχει?Κακιστο κατα την γνωμη μου,απορω πως υπαρχει δλδ αυτο το συγκροτημα.Δλδ τι αλλο μενει να φανε τα λεφτα τους και οι Kyuss και οταν θυμιθουν οτι παιζουν και μουσικη να κυκλοφορησιυν και αυτοι κατι και να μας ταλαιπωρησουν σαν δαυτους.Ε οχι δα.Ημαρτον δλδ.Λοιπον του βαζω…3/10 μονο και μονο επειδη δεν ξεχασαν να παιζουν τα οργανα τους,και οποιοσ καταλαβε…

Εσύ είτε κουφή είσαι, είτε λίγο χαζούλα, είτε fake account! :lol::lol::lol: Και όποιος κατάλαβε :stuck_out_tongue:

Επίσης ο δίσκος είναι χαλαρά μέσα στις 20 καλύτερες κυκλοφορίες φέτος.

φέηκ ακάουντ με άθλια αίσθηση του χιούμορ.

__ΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!

__Εχω ακούσει μόνο τα τρία πρώτα και τώρα ακούω το τέταρτο κατά σειρά τραγούδι του δίσκου. ΔΕΝ έχω λόγια. Απλά. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ -και όσοι ξέρουν από Cynic, ξέρουν ΤΙ σημαίνει αυτό!!!

__Τον κατέβασα ΚΑΙ ΗΔΗ έχω αποφασίσει πως αυτόν τον δίσκο θα τον αγοράσω (έτσι κάνω, κατεβάζω κι αν γουστάρω, ανταποδίδω στο συγκρότημα ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΣ με τον πιο ουσιαστικό -ίσως- τρόπο… τελευταίο παράδειγμα οι υπέροχοι Mind’s Eye -μα ποιο δίσκο μου θυμίζουν και ποιού κιθαρίστα… χαχα!- με το εξαίσιο, A gentleman’s Hurricane, επενδύστε άφοβα!). “Κανονικά”, πρώτα τον ακούω τουλάχιστον μία φορά πριν τον αγοράσω (ή τον σβήσω), αλλά εδώ έχω ήδη αποφασίσει και μάλιστα με άνεση…

__Μα γιατί σας καθυστερώ τόση ώρα; Σταματήστε να διαβάζετε και πάτε ν’ ακούσετε!!

__Respect. Τόσο απλά -και όχι ΔΕ θα επιστρέψω με εντυπώσει όταν το ακούσω όλο, δε χρειάζεται. 8)