Dark Tranquillity : 21/05 Principal, Θεσ/νικη & 22/05 Gagarin, Αθηνα

μα τι εγινε φετος??? ποσοι ακομα θα ανακοινωθουν???

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=2392

Έτσι γουστάρω! Μόνο Αθήνα ρε! Δεν υπάρχει άλλη Ελλάδα!

μα τι τόφια διοργανωτές έχουμε εδώ πάνω ρε πούστη μου;;;;;

Κάτσε ντε ακόμα δεν ανακοινώθηκε τίποτα επίσημα. Να ανακοινωθεί και αν δεν βγάλουν ημερομηνία για Θεσσαλονίκη βρίζουμε μαζί :stuck_out_tongue:

8O
I’m so gonna be there!

Και προχθές έβλεπα το site τους. Δάκρυα μόνο:cry::cry::cry:
Επιτέλους:cry::cry::cry:

αυτό, μόνο δάκρυα.

[B][SIZE=“5”]ΓΑΜΑ ΜΑΣ[/SIZE][/B]:eek::cry::cry::cry:
που να βρουμε λεφτα?

Επιτέλους!!! :D:D:D:D:D

να πατε να γαμηθειτε που δεν τους φερνετε εδω πανω,αλλα θα ερθω.
3μιση χρονια μετα :’)

po ti eipes twra? alla pou na vroume tosa lefta molis pira ticket gia Priest kai eimai afragkos kai 8elw na parw kai ticket gia allo live…po re ti pa8ame…

tora pou eimai eksoteriko tous fernoun olous ? ? Alla den peirazei, olo kai kati tha petyxo fetos, ksekinontas me knebworth & sonisphere :slight_smile:

Kλαίνε οι χήρες, κλαίνε και οι παντρεμένες

:lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε πάμε για χρεωκοπία φέτος αλλά αξίζει!

[B][SIZE=“6”]NAI ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! ΝΑΙ ΡΕ!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!![/SIZE][/B]
:yahoo::yahoo::yahoo:

[B][SIZE=“6”]Ε-Π-Ι-Τ-Ε-Λ-Ο-Υ-Σ!!![/SIZE][/B]

Και αυτή τη φορά εκεί θα είμαστε ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και ας το έχουν και αυτό Αθήνα (χριστοπαναγίες)!!!
Το Μάιος είναι το μόνο που με ανησυχεί… μη τυχόν το βάλουν πάνω σε Guardian θα κλάψουνε μανούλες!!! :lightsabre::blow:
Please καλοί διοργανωτές βάλτε τους 13 Μαίου μη χρειαστεί να κατεβαίνω 3 φορές Αθήνα μέσα στο Μάιο!!!:papas::papas::papas:

φανμποις αλερτιντ !!

[B][SIZE=“4”]ΑΡΡΩΣΣΤΙΑΑ ![/SIZE][/B] :smiley:

Μαζι με Haunted να ρθουν, οπως τον παλιο καλο καιρο, που κοντευαμε να σκασουμε σ εκεινη την τρυπα που χαν παξει ! :stuck_out_tongue:

ΕΣΧΟΣ το περίμενα ολο τον χρόνο και τελικά θα παίξουν μόνο Αθήνα. Ε τι να κάνουμε αγαπημένο συγκρότημα είναι δεν μπορούμε να το χάσουμε. Αρχίζουν λοιπόν οι οικονομίες.

Θα πεθάνω από την συγκίνηση μου

Να κατεβω αθηνα δυσκολακι το κοβω για Μαιο ειδικα, αλλα εχω ελπιδες οτι θα ανακοινωθει και η θεσσαλονικη και τοτε θα παω.

το σκεφτομαι σοβαρα…κριμα που δεν ερχονται θεσσαλονικη ομως

κι εγώ ελπίζω γενικά, αλλά η ανακοίνωση στο σάιτ ήταν σε φάση “χοχοχο μαλάκες μάθαμε ότι θα έρθουν οι dark tranquillity για λάιβ και σας το λέμε πρώτοι για να δείξουμε πόσο γαμάτοι είμαστε” οπότε αν υπήρχε κάτι και για Θεσσαλονίκη στάνταρ θα το έλεγαν. :frowning:

μπορει να υπαρξει στην πορεια οταν θα βγουν οι λεπτομερειες, ελα ελα σωπα κομισαρ, μη μου απελπιζεσαι :frowning: