DARK TRANQUILLITY 4/4 2014, Eightball και 5/4 Gagarin

http://www.rockhard.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=6101%3Adark-tranquillity-live-in-greece&catid=52%3A2011-07-29-07-00-52&Itemid=225

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ!!! :drunk::yahoo::yahoo::yahoo:

Μου έφτιαξε η μέρα :D:D:D

Επιτελους ρε Mererfin, τι συναυλιακος μεσαιωνας και αυτος :!:

:lol::lol::lol: μη τα συζητάς έχω να πάω σε συναυλία από το Μάρτη! Τώρα Orphaned Land, Primordial, Tranquillity κάτι γίνεται ευτυχώς! :stuck_out_tongue:

ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ας είμαστε ψύχραιμοι.

[B]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑΑ ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΜΠΑΝΤΑΡΑ!!![/B]

πφφφφ αργει ο απριλιος…


ακουω καλα ή παιζουν το a bitter halt στο τελος εδω??..ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΡΕ???

…υπέροχα, και σε καλή περίοδο…πολύ καιρό είχαν να μας έρθουν, και επιτέλους…μας έρχονται:):!:

τι πολύ καιρό ρε στεφ, πριν 2 χρόνια ήρθαν για το we are the void

yep… Επιστρέφω απο αγγλία 4 Απριλίου, 5 θα είμαι μέσα. Έχω να τους δω απο το 04 στο rockwave :slight_smile:

Ομολογώ ότι δεν το περίμεναν να έρθουν ξανά τόσο νωρίς ειδικά Θεσσαλονίκη μετά το μισογεμάτο (ούτε) μαγαζί, αλλά αυτή την φορά θα παίξουν 8ball οπότε θα είμαστε μια χαρά.

Επιτέλους ανακοινώνονται συναυλίες με ενδιαφέρον και για Θεσσαλονίκη, έχει πέσει τόση ξηρασία που σκεφτόμουν να πάω και Cob τους οποίους βαριέμαι απλά και μόνο με την ελπίδα ότι θα παίξουν κάποια από τα παλιότερα τους κομμάτια. Αργεί όμως ρε μάγκες το λάιβ πολύ νωρίς το ανακοίνωσαν.

ωραια πραγματα…θα τιμησουμε οπως καθε φορα

Αυτά είναι!! Προπερσι είχα καταφέρει και τους είχα χάσει, δεν σκοπεύω να την ξαναπατήσω…

Μόνο να φέρουν και κανα μπασίστα μαζί, γιατί με αυτά που λέγανε για πέντε άτομα στη σκηνή και προηχογραφημένο μπάσο είχα τρομάξει αρκετά.

…σωστός τό’χα ξεχάσει, γιατί τους είχα χασει…τώρα λογικά μέσα:):!:

κατι λεει για special guest ο Μιχαλακης…

Ωραια καλη φαση και 25? δεν ειναι και τοοοσα πολλα,λογικα θα τιμησω και εγω. Οχι οτι τους πολυακουω,αλλα θα παω γιατι γουσταρω την μουσικη

ε γ κ ε φ α λ ι κ ό

Από τα καλύτερα του δίσκου…
Ο ήχος στο βίντεο λίγο το αδικεί ή μου φαίνεται? Τα drums είναι πολύ δυνατά !

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΔΩ!!! http://www.youtube.com/watch?v=fqilm6ENq3s

κλάμα, εντάξει, να έρθουν με κάνα τέτοιο σετλιστ εδώ να γκρεμιστούν τα πάντα