DARK TRANQUILLITY 4/4 2014, Eightball και 5/4 Gagarin

Χθες παντως δεν τo επαιξαν το bolt , αλλα ειχε bitter halt?

Η συναυλία των DARK TRANQUILLITY στην Θεσσαλονίκη θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 6 Απριλίου 2014 στο Eightball, αντί της Παρασκευής 4 Απριλίου 2014. Τα εισιτήρια ισχύουν ως έχουν.

Ακουγοντας το skydancer και σκεπτομενος την μετεπειτα πορεια της μπανταρας αυτης με πιανει μια πικρια για το οτι πλεον παιζουν σε χωρους σαν το 8ball…

Πόσο είναι το εισιτήριο για Θεσσαλονίκη ρε μάγκες?

EDIT: το βρήκα, 25 ευρό λέει στην αφήσα

Τελικά 6 Κυριακή; Λαδάδικα δεν είναι το Οκτάμπαλο;
Τα λέμε εκεί

Ναι Λαδάδικα

Καμιά πρόσκληση θα βρούμε πουθενά μήπως πάμε? :stuck_out_tongue:
Όχι ότι 25e είναι τόσα πολλά… αλλά οκ…αν τρέχουν τα έξοδα τα υπολογίζεις :stuck_out_tongue:

Εισιτήρια από που μπορούμε να πάρουμε;

Αθήνα: Ticket House, Public, Metal Era, Reload Stores, Παπασωτηρίου (Αθήνα, Μαρούσι, Κηφισιά, Σπάτα)
Θεσσαλονίκη: Public, Musicland

1 βδομαδα εμεινε για τους θεους…!!!αντε αντε!! Και το αλμπουμ που τρωει λιωσιμο τελευταια τελικα ειναι καλυτερο και απο οτι νομιζα…!! Απο τις πιο γαματες και τιμιες μπαντες…!!
:bounce::bounce::bounce::drunk::drunk:

το σκεφτομαι ακομα να τιμησω. Θα το αποφασισω τελυταια στιγμη…

ΤΟ τέλειο setlist (κατά την αποψή μου βέβαια)!!!

  1. Punish my heaven
  2. …of Melancholy Burning
  3. Hedon
  4. Scythe, Rage and Roses
  5. Insanity’s Crescendo
  6. FreeCard
  7. Auctioned
  8. On Your time
  9. Feast of Burden
  10. Haven
  11. Damage Done
  12. Cathode Ray Sunshine
  13. Hours Passed in Exile
  14. The New Build
  15. Lost to Apathy
  16. One Thought
  17. My Negation
  18. Nothing to No One
  19. The Lesser Faith
  20. Terminus
  21. Icipher
  22. Inside the Particle Storm
  23. Iridium
  24. The Silence in Between
  25. Endtime Hearts
  26. State of Trust

Το τελειο σετλιστ θα ηταν να τους ειχαμε ενα 5ημερο καθε μερα στο 8ball να μην αφησουν ουτε ενα! 8)

Παίζουν δυνατά κομμάτια από το νέο άλμπουμ από ότι είδα σε κάτι σετλιστς

[SPOILER] The Science of Noise, Endtime Hearts, State of Trust, The Silence in Between [/SPOILER]

πηγα να παρω εισητηρια και μου λενε για προμηθεια και οτι το κανονικο εισητηριο το παιρνω τη μερα της συναυλιας απο το γκαγκαριν. τι παιζει με αυτο; εννοω θα υπαρχει ουρα που θα περιμενει το εισητηριο την μερα της συναυλιας;
Επισης ποιες οι πιθανοτητες για sold out; σκεφτομαι να το παρω κατευθειαν το σαββατο γι’αυτο ρωταω

Πας στo Gagarin πριν της συναυλια, στηνεσαι στην ουρα με την ταυτοτητα σου,δινεις το χαρτι που σου εχουν δωσει και παιρνεις το κανονικο εισιτηριο. Εγω προσωπικα θα παω πριν την συναυλια να παρω εισιτηριο, δεν νομιζω να γινει sold-out,αλλα λογικα ειναι το ιδιο. Ειτε ετσι,ειτε αλλιως,στην ουρα θα στηθεις…

Doors Open: 19:30

Stage Time WINGS IN MOTION: 20:30 - 21:00

Stage Time WEB: 21:20 - 22:05

Stage Time DARK TRANQUILLITY: 22:35 - 00:05

ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ !

ΥΓ: Πείτε μου ότι δεν παίζουν σήμερα Θεσσ/νίκη!
Κυριακή 6/4 δεν είπαμε τελικά?

ΥΓ: Πείτε μου ότι δεν παίζουν σήμερα Θεσσ/νίκη!
Κυριακή 6/4 δεν είπαμε τελικά?[/QUOTE]

Σωστα

Φιου… Αγχώθηκα λίγο με τον τίτλο του θρεντ. Αυτό που μου αρέσει στους DT είναι ότι γράφουν “συναυλιακά” κομμάτια…
Άντε καλό headbanging… :metal: