Darkest Summer's Night Festival 19.06.2010 @ Halkida Castle

Από GCA Concerts www.myspace.com/gcaconcerts

Darkest Summer’s Night Festival 2010
19.06.2010
Καστρο Χαλκίδας

MOONSPELL
ROTTING CHRIST
WEB
OVERGARVEN
SORROWFUL ANGELS
DESENT

Απο έγκυρη πηγή.
Τιμή εισιτηρίου δεν άκουσα ακόμα

wtf πότε αυτό?
δλδ πως προέκυψε?
εννοώ γαμάτα νέα!

Now playing: Edguy - Sacred Hell
via FoxyTunes

ΓΑ-ΜΑ-ΤΟ!!!
Είναι σίγουρο έτσι???
Εννοώ μπήκα στο λινκ και το είδα…αλλά έχεις εμπιστσοσύνη στους συγκεκριμένους διωργανωτές ε???
Ρωτάω γιατί θα είμαι εξωτερικό και ήταν να γυρίσω κυριακή 20 του μήνα αλλά αν ισχύει θα γυρίσουμε 19 για να έρθουμε και εκεί!!!Μην αλλάξω τα εισιτήρια τσάμπα!!! :stuck_out_tongue:
Πες οτι ισχύει!!! :papas:
Δε χάνεται αυτό!!!

Θα το τιμησουμε λογικα και φετος…Περυσι ειχα περασει τελεια και λογω παρεας,οποτε ελπιζω και φετος να επαναληφθει…

Εχουνε δείξει μέχρι τώρα οτι είναι αξιοπιστοι διοργανωτες.
Ας περιμένουμε όμως να το ανακοινώσουνε και οι Μοοnspell με τους Rotting Christ.
Εμαθα και τιμή εισιτιηριου…20 γιουρια !!!

8O πωπω αυτά είναι!!!και μόνο 20 ευρώπουλα!ΤΙ συναυλίες είναι αυτές φέτος!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα μπορέσω να δώ και Moonspell που τους είχα χάσει την τελευταία φορά :yahoo:

Darkest Summers Night II:
Moonspell, Rotting Christ, W.E.B., Sorrowful Angels and Desent

Δευτέρα 19 Ιουλίου 2010

Κάστρο Χαλκίδας

Κρίμα που πέφτει μακριά…:frowning:

επ, τι είναι αυτό??? ξέρουμε πόσο έχει το εισιτήριο? περυσι σε αυτό το φεστιβάλ δεν ήταν free η είσοδος?

περισυ ηταν 10 ευρω με septic και rotting… Προπερσυ μου φαινεται ηταν δωρεαν η εισοδος… :stuck_out_tongue:

ναι ρε γαμωτο, αλλα ειναι καθημερινη. Παντως το πακετο μια χαρα ειναι :slight_smile: Και απο τιμη εισητηριου, και απο συγκροτηματα. Το θεμα ειναι πως φευγεις απο εκει, μετα το λαιβ.

Στο Last.fm δεν έχει Overgarven και είναι γαμάτη μπάντα! δεν κάνουνε συχνά αθήνα live γιατι είναι κάπου από επαρχία νομίζω.
τους είχα δεί στο March Metal Day 2008 με Nightwish,Nevermore κλπ και ήθελα πολύ να τους δώ μαζί με Tankard αλλα δεν μπόρεσα να πάω! επειδή ο παναγιώτης που άνοιξε το thread τους ανέφερε στο Line up, δεν παίζουνε τελικά ?

Πολύ καλά ονόματα. Οι W.E.B. αξίζουν πάρα πολύ και ανεβάζουν συνεχώς τον πήχη ψηλά. Όπως επίσης πολύ καλή δουλειά έχει κάνει ο τραγουδιστής των W.E.B. (Σάκης και αυτός) στο προσωπικό του project με το όνομα 6aborted6fetus6, με industrial δημιουργίες.

Καλα πλακα μας κανουν? απο 19 ιουνιου εγινε 19 ιουλιου??? #-o

Και γαμώ τις διοργανώσεις από τους χαλκιδιώτες με φτηνό εισητίριο φθηνή μπυρα και τεραστια συγκροτήματα.
:band:

Ωχ! 19 Ιουλίου είναι ?
Δεν μπορώ τότε ρε γμτ!
Ας πει κάποιος που ξέρει ημερομηνία και μπάντες σίγουρα!!

Τελικά τι έγινε? Ιούλιο ή Ιούνιο το live??Για να αλλάξω τον τίτλο:)


Now playing: Bolt Thrower - …For Victory
via FoxyTunes

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΛΙΝΚ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΤΕ GIGS

http://www.sorrowfulangels.com/

ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ!

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΙΟΥΛΙΟΥ…
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ…

θα είναι 19 Ιουνίου και οι Moonspell απ’ όσο ξέρω θα το ανακοινώσουν μέσα στον Φεβρουάριο για δικούς τους λόγους !
Η διοργάνωση τα σπάει απλάαααααα όσο για το εισιτήριο δεν ξέρουμε ακόμα αλλα θα βγει αφίσα σε λίγο καιρό οπότε αναμένουμε και όσοι μένουμε μακριά τσακώνουμε το τρενάκι και φύγαμε 40 λεπτά δρόμος είναι !!!:stuck_out_tongue:

ωραια πραγματα στην πολη μου. moonspelll ε? σπουδαια μπαντα. θα τους τιμησουμε για αλλη μια φορα.

Πέρσι έκανα το λέθος και δεν ήρθα.Λογικά φέτος θα είμαι εκεί!