Darkest Summer's Night Festival 19.06.2010 @ Halkida Castle

ΤΕΛΕΙΑ συναυλία …σκατά ημερομηνία … Ελπιζω να έχω καποιο κενό μέσα στην εξεταστική , και να μπορέσω να πάω …δεν θα αντέξω να χάσω δεύτερη φορά τους Μοοnspell :? Eισιτηρια , δεν έχουν βγει ακομα ε ?

ξέρουμε τίποτα για προπώληση?

παιδια ακουσα οτι δεν θα παιξουν οι rotting δεν θα παιξουν λογω της αμερικανικης tour…

και οπως ειπε και ο απο πανω… χωρις rotting christ.

OMG απλα ρε τι να λεμε τωρα τα παντα ολα. Full Moon Madness τη νυχτα σε ΚΑΣΤΡΟ; Δεν το χανω με ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ

:yahoo::yahoo: δεν έχω τίποτα άλλο να πω! αλλά ελπίζω να καταφέρω να πάω!

Απίστευτο, τέλειο, ότι πρέπει για βολτίτσα στην Χαλκίδα απ΄το πρωί και Moospell, μέσα σένα χώρο που πρέπει νά’ναι πανέμορφος…και με γαμάτη τιμή:):!:

Ξέρει κανείς αν θα έχει προπώληση και από πότε θα ξεκινάει; στην αφισούλα γράφει μεν tickethouse, αλλά ισχύει;

Για να το γραφει η αφισουλα ρε κοπελια, εσυ τι λες? Να μην ισχυει? :smiley:

βρε το γράφει, αλλά δε γράφει από πότε έχει προπώληση. Για να μην τρέχω τσάμπα στο tickethouse. Ασε που με βλέπουν πολύ συχνά, μην τους πρήζω και για εισιτήρια που δεν έχουν :stuck_out_tongue: αλήθεια τώρα έχεις πάρει εισιτήριο??

Μπα, λεω να παω απο βδομαδα. Παμε μαζι αν ειναι. :stuck_out_tongue:

Μαζί θα τη φάμε τη φόλα :lol::lol: Θα θυμηθώ επικές περσινές στιγμές που ήθελα να πάρω εισιτήριο για Anathema (για τη συναυλία που έγινε στη Κρήτη). Εισιτήρια είχαν πει ότι θα έχει στο μαγαζί sirens records. ε είχαμε πάει 5-6 φορές και όλο από αύριο μας έλεγαν τα εισιτήρια. Τελικά δώσαμε τα τηλέφωνά μας στον ιδιοκτήτη για να μας πάρει τηλέφωνο όταν έρθουν :?

:smiley: Μας πήρε και τα πήραμε τελικά, αλλά είχε καταντήσει η φάση γεφύρι της Άρτας…ολημερίς τα στέλνανε και το βράδυ γύριζαν πάλι στην Κρήτη

:lol: :lol:

Νομιζα πως μονο εγω ειμαι τοσο γκαντεμης

Κάτι ήξερα και δεν πήγα στο tickethouse τόσες μέρες 8)
Όμως σήμερα περνώντας έξω από τη στοά δε μπόρεσα να κρατηθώ και πήγα να τους ρωτήσω για τα εισιτήρια. Μου είπαν ότι έπρεπε να είχαν πάει εδώ και μέρες, αλλά δεν. Επίσης δεν ήξεραν πότε θα έρθουν. Ωραία πράγματα :roll::roll:

Νο more eternal than that [SIZE=“6”]unluckiness[/SIZE] of yours :smiley:

oi mpantes enai moonspell sorrofull angles suicidal angels web kai desent stis 19 iouniou eisitiria tha exei kai stin eisodo opios dn vrei mporei na parei apo tn eisodo

Ap! Εxει παρει κανεις εισιτηριο?

Moi !!! :stuck_out_tongue:

Απο που πηρες εισητηριο?Στο ticket house δεν ειχε την Παρασκευη…

Ναι,δεν έχει.Εγώ πήρα τηλέφωνο έναν φίλο που είναι μέσα στην διοργάνωση και μου κράτησε ένα εισιτήριο.