Darkest Summer's Night Festival 19.06.2010 @ Halkida Castle

Ε πες του φιλου οτι εχουν σκ@τ@ διοργανωση…σε 19 μερες ειναι το λαιβ και αυτοι ‘κρατανε’ εισητηρια σε φιλους μονο?Αντε βγαλτε τα εισητηρια … :smiley:

oi diorganotes tou darkest summer night 2 anakoinonoun oti ta eishtiria gia to festival diatithontai apo shmera triti sto ticket house … episis osoi dn prolavete na parete to eisitirio apo to ticket house mporeite na parete kai apo tin eisodo tou fest.

Το tickethouse έχει εισιτήρια 8)

Παιδες τιποτα συμβουλες για μας τους Θεσσαλονικεις για το πως ειναι καλυτερα να κατεβουμε(τρενο ή λεφορειο) υπαρχουν; Επισης, εγω επειδη εχω συγγενεις αθηνα σκεφτομαι να παω Αθηνα μετα ακριβως απο την συναυλια, να μεινω το βραδυ εκει και να φυγω για Θεσσαλονικη την αλλη μερα, οποτε θελω και καλυτερο τροπο μεταφορας απο χαλκιδα σε Αθηνα as well. Φχαριστω

Α, και τι ωρα ξεκιναει το φεστ;
εδιτ: ειδα αφισα νταξει 7 αρχινανε

Α, επισης ακουσα λιγο WEB και ΣΠΕΡΝΟΥΝ ΔΙΑΟΛΕ
πωω και οι desent… νταξει φεστιβαλαρα θα ναι

Πάνω που θέλω να βοηθήσω και να πω πως train is the only way βλέπω το αποκάτω ε και κρατιέμαι γαμώ.

Εχμ, ντάξει δε σπέρνουν κιόλας αλλά ένα CD που είχα ακούσει συμπαθητικό ήταν.
Αμάν ρε necro κατευθείαν :lol:

Tι τρένο δι όνλη γουέη ρε μπετό, τα κτελ τι τα 'χουμε?
Aionios_kretinos, άμα σε βολεύει ο ΗΣΑΠ στην Αθήνα, λίγο παραδίπλα απ’το σταθμό Κάτω Πατησίων, κάνουν στάση τα Κτελ για Χαλκίδα. Έχει ανά μισή ώρα, μέχρι τις 22:30. Ξεκινάνε στις 6:30 νομίζω. Δεν είναι και τόσο κοντά στο κάστρο, αλλά μπορείς να ρωτήσεις στο σταθμό των κτελ πώς θα πας μετά.

Ε γιατί προφανώς και βολεύει περισσότερο το τρένο για Σαλονίκη-Αθήνα. Και καπάκια πέρνει και για Χαλκίδα και περνάει απ’ το μαγαζί που παίζει μουσική ο ΒΑΝ να τον κεράσει θανατάκι.

Α νόμιζα λες για Αθήνα-Χαλκίδα, οκέη.
Ο Θανατάκης δε παίζει πια στο μαγαζί, και δε τον πρόλαβα, shame

Νταξ ρε μλκ γούστα είναι αυτά ισως και να υπερενθουσιαστηκα που τα supports δεν θα είναι τελείως για τον πεο και να έκανα αυτό το overstatement.
Τι εστί θανατακι; Ο Μπαν παίζει αμπιεντ μπιεμ και τέτοια στο μαγαζί;

:slight_smile:

Ρώτα τον να σε κεράσει. Ε ναι, μόνο τέτοια παίζει.

Με τα εισητιρια απο αθηνα τι έγινε οταν ειχα παει εγώ δεν μου έδιναν γιατι υπηρχαν προβληματα με την εφορια?

Ρε νταξει τι να πω εγώ νομίζω πως κολλάνε με μουνσπελ(νταξει οι σοροουφουλ λογικά είναι γτπ)

καλή φάση αλλά δεν παίζει να μείνω Χαλκίδα αρκετά για να πάω γτ λογικά μετά την συναυλία την κανά Ασαπ
εδιτ: μαλακα ποσο παιζει να ελιωνε στο γελιο ο BAN αν πηγαινα και του ελεγα ειμαι ο Aionios, θα με κερασεις θανατακι;

Παιζει να ακυρωθει η συναυλια; Ετσι ακουσα. Αμα γινει κατι τετοιο θα ξενερωσω τη ζωη μου…

εντιτ: τελικα ακυρωθηκε…

Οχι εγω λεω ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΓΑΜΩ το γαμω δεν το βαζω ποτε μπροστα εκτος και αν ακολουθει χριστος

Ακυρωθηκε λογο εφοριας λογικα τα @@ κανανε τις λαμογιες τους παλι.

γουατ? :?

wtf?! :?

πότε έγινε αυτό??? οι moospell στο myspace τους την έχουν κανονικά τη συναυλία στη Χαλκίδα

http://www.myspace.com/moonspell

Και όμως ισχύει.

Halkida Greece sas anakoinonoyme oti to live akyronetai katopi megalon provlimaton.o diogranotis sas ekfrazei tin megali toy lipi kai sygnomi.