Dead Can Dance @ Lycabetus Theatre, 23/9/2012

Σύμφωνα με την επίσημη σελίδα των Dead Can Dance, θα μας επισκεφτούν για μια συναυλία, στις 23 Σεπτεμβρίου.

Edit: Και μια δεύτερη συναυλία στην συμπρωτεύουσα, στις 21!

2 συναυλιες

21st - Earth Theatre, [B]Thessaloniki[/B], Greece
23rd - Lycabetus Theatre, Athens, Greece

My bad! :slight_smile:

οχι ρε φιλε

Απο βορεια Ελλαδα ειμαι και θα ηθελα να πω πως δεν υπαρχει συμπρωτευουσα…αλλα λογια να αγαπιομαστε τωρα…Τι εφευρεσεις ειναι αυτες, δεν μπορω να καταλαβω. Τοσο κομπλεξ εχουμε;;;; Τελοςπαντων ενα εχω αν πω…

[SIZE=“5”]ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ…[/SIZE]ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ…ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝA ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟΠΟΙΗΘΕΙ!!! ZHTΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ…

Ευχάριστα νέα! Από τις μπάντες που σίγουρα θα προσφέρουν ένα ξεχωριστό live.

Και με την προπώληση να ξεκινάει στα 28?.. μιλάμε για ευκαιρία που δεν πρέπει να χάσει κανείς φίλος της καλής μουσικής! :slight_smile:

Η χαρά μου μετράται σε παρασάγγες…Απρόσμενο χαρμόσυνο νέο.Μου φτιαξε τον μήνα!

[B][SIZE=“3”]ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/B] 8O8O8O8O8O

Τι λέτε ρε παιδιά!!! ΚΑι Θεσσαλονίκη και 28 γιούρα!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ!!!

Είμαι στα βραχάκια και περιμένω :!:

[B]ΝΑΙ!!![/B] :slight_smile:

[I][COLOR=“Silver”]Υ.Γ. Μ αρέσει που βλέπω τόσες χαρές…Τουτεστιν, ψαχνόμαστε για 2η και 3η δουλειά…[/COLOR][/I]

Ναι!! Επιτέλους!! :smiley:

Είμαστε ήδη εκεί. Απλά.

Τους μελετάγαμε πριν λίγο καιρό,χμ; :Ρ :Ρ :Ρ

καλα ναμαστε μεχρι τοτε και η παρουσια μας ειναι ηδη δεδομενη!

ωραια νεα:D

Αν και ειμαι πολυ νωρις απο θεμα χρονου,ειναι μια συναυλια που δεν προκειται να την ξαναχασω.Μια φορα γινονται τετοια τεραστια λαθη.Αναμενουμε εναγωνιωδως!

Αναμένεται εκπληκτικό live αρκεί να βρούμε τρόπο να γλιτώσουμε από τους αλτέρνατιβ ηλίθιους που θα έρθουν να χορέψουν κάνα [I]“Saltarello”[/I] (το οποίο και άκουσαν στα πλαίσια των επιβεβλημένων και “βαθύτατων” έθνικ αναζητήσεών τους) και την υπόλοιπη ώρα θα παπαρολογούν ακατάσχετα.

ευκολα λυνεται το προβλημα… 8)