Dead Congregation

Τι Maryland Death Fest ειναι αυτο ρε ? Γελανε και οι βραχοι του Mount Rushmore !

ισχυει. ειναι λιγο ‘‘οτι να ναι’’ απο ονοματα φετος, πολυ καλα σε συνολο, αλλα λιγο ακυρα με τη ‘‘παραδοση’’ που υποτιθεται πως ακολουθει.

@ντεντμιτ: τι να σου πω, ψιλοεκπλησσομαι επειδη τα περισσοτερα που αναφερεις τα εχω γραψει. η διαφορα ειναι οτι δε μου φερνει κατα νου το ‘μπουντρουμι’ που λες, αυτο μου το βγαζουν οι grave miasma φερ ειπειν. δλδ αναφερω μεχρι και ποια σημεια στις κιθαρες βγαζουν ο,τι βγαζουν και που μου κανει εντυπωση το οτιδηποτε, γι αυτο κι απορω για το ‘‘ελλειπες’’ του θεματος. τωρα αν δε σου κανει ο τροπος γραφης κλπ, ε αυτο ειναι γουστο και φυσικα αλλου παπα ευαγγελιο

ο,τι και να γινει με τη μπαντα παντως απο εδω και περα, ο δισκος πλεον εμεινε. τα τρια χρονια που περασαν κι οι καλες θεσεις στα μπιλινγκ ειναι αρκετη αποδειξη.

Μην ξεχνάμε και το [B]“Purifying Consecrated Ground”[/B] όμως.
Το οποίο, ως γνωστόν, ακούγεται καλύτερα σε ΚΑΣΣΕΤΑ!

@ Maryland Death Fest προχτές:

Και σέτλιστ (δώστε βάση στο ΔΕΥΤΕΡΟ κομμάτι :!:slight_smile: :

Ανεβηκε καλο video απο Maryland (επιτελους). Επικα σχολια απο κατω.

bump

Τουμπανο.

April 3rd - Berlin, Germany @ Blackland Club
April 4th - Hamburg, Germany @ Bami Galore Club.
April 5th - Copenhagen, Denmark @ Spillestedet Stengade
April 6th - (pending confirmation for Holland)
April 7th - Jambes (Namur), Belgium @ Magick Club
April 8th - Neustadt/Orla, Germany - RAGING DEATH DATE Festival
April 9th - Szczecin, Poland @ Szafa Pub

Και στη ψωροκωσταινα, ο κοσμος κοιμαται υπνο βαθυ.

Κάτω από τους DC ποιοι είναι?

E, αφού κι αυτοί δεν παίζουνε δω πέρα, μας το παίζουν Ευρωπαίοι οι κύριοι :!:

Εδιτ: @ΝικοςΠΛ: Οι INFINITUM OBSCURE είναι, αλλα δεν ξέρω παραπάνω πληροφορίες.

Εχεις ενα δικιο, ξεχαστηκα. Infinitum Obscure λεγονται κι ειναι Μεξικανοι. Προσωπικα μ αρεσουν πολυ.

Ενα καλο δειγμα εδω: http://www.youtube.com/watch?v=hS038w6fnJg

Oτι ειπε το παιδι.

Η τελικη αφισα. Σε spoiler για να μη γεμιζει η σελιδα.

[SPOILER][/SPOILER]

Bump

Οι πληροφορίες μου λένε ότι το tour έσκισε και ότι ο νέος δίσκος είναι σχεδόν έτοιμος.
Τώρα για το πότε θ’ αρχίσουν ηχογραφήσεις, έχει ο διάολος…

Γαμώ άντε περιμένουμε δισκάρα και πάλι!!!:smiley: Όσο είναι να τους πάρει!

ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ :!:

Σιγα μωρε, αυτα παιζουν κι Ευρωπη. Οι Anhedonist δεν εχουν παιξει απ οσο νομιζω, αλλα ετσι οπως μεγαλωνει σιγα σιγα το ονομα τους μου φαινεται πολυ απιθανο να μην επισκεφθουν καποιο φεστιβαλ.

Η φαση ηταν τα ονοματα που ειχε κλεισει ο Rites of Darkness, κατι Stargazer δλδ. Αυτα ειναι που δεν βλεπεις με καμια δυναμη, που να φερεις μπαντες απ την Αυστραλια. Και το τελευταιο τους ηταν πελωριος δισκος, ειμαι στη φαση που μολις αρχιζω να καταλαβαινω τι γινεται.

OK, πούστηδες ευρωπαίοι too :!:

Από το facebook της μπάντας:

Για να ζεσταινόμαστε σιγά σιγά…

https://www.facebook.com/events/320628128075186/ Αυτό εδώ δε το ποστάρατε ρε χαλβάδες? :smiley: :smiley: