Καλυτερο death metal album των 00' s

εσυ πριν 2 μερες δεν τους ηξερες τους sadist και τωρα τους ποσταρεις στο καλυτερο death album των 00’s

γουατδεφακ

Εννοείται!!!
btw h relapse εβγαλε σε μιση τιμη ολα τα αλμπουμ των Origin!!!(αν και τα χω όλα , απλα ενημερωτικά το λέω)8O8O

ΦΥΣΙΚΑ το

και δε το πιστεύω ότι δεν έχει μπει κανένα cannibal corpse, αλλά επειδή ακόμα παραμιλάω μετά το λαηβ, θα βάλω αυτό.

Γιατί έχει μέσα υπερτραγουδάρες, από που ν’ αρχίσω δε ξέρω: Psychotic Precision,
Decency Defied,The Wretched Spawn,Nothing Left to Mutilate,Rotted Body Landslide,Slain
νταξ, τι να λέμε ένα κι ένα είναι.αχ βαχ

Deathster και Inhuman Guitar, θα πάτε μπροστά νέοι μου

25 πηγαμε.Που τα δες τα νιατα :frowning:
Να πω την μαυρη αληθεια τελευταιο αλμπουμ απο CC που εχω λιωσει ειναι το
Gallery of Suicide αντε και το Kill.Ειμαι 90’s fan αυτης της μπαντας.

ακου και τα bloodthirst και the wretched spawn.θα με θυμηθείς:)

Και γιατι σου φαινεται περιεργο?:?

Επειδη ακουσα 3 τελευταια τους αλμπουμ μεσα σε αυτες τις 2 μερες?

Σοβαρευτειτεεεεεε…

Και ουτως η αλλως δεν το ποσταρα ως το καλυτερο ειπα ειναι απο τα καλυτερα.

Ki εδώ τίθεται το ερώτημα:

Souls to Deny ή Blood Oath?

edit. Δεν μπορώ να αποφασίσω. Θα γίνει Suffocation πολλ 8)

Οποιο ακουει το αβαταρ σου

βασικα, μην το κουραζουμε

το χω ξαναπει και το ξαναλεω, απο τα κορυφαια (μαλλον το κορυφαιο) μεταλ αλμπουμς της δεκαετιας

πως γινεται , να μην εχουν ουτε ενα μετριο ριφ σε ολοκληρο δισκο!?!?

απορω με σας που σας αρεσε το Blood Oath. μηπως δεν ειστε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ οπαδοι των σαφο;

διώξτε τον.

Μπαν ε.

Συμφωνω :frowning: απογοητευτικο αλμπουμ και ελλειψη ιδεων

Για Σαφοκα πεθαινω αλλα δεν μου αρεσε.

Will do.

Το τελευταιο Suffocation δεν ειναι καμια δισκαρα αλλα δεν ειναι και για πεταμα ε.

οκ κουτοι φανμποηδες συνεχιστε να το αποθεωνετε, απο σας τα παιρνουν :lol::lol::lol:

Η αλήθεια με το τελευταίο Suffocation είναι ότι ενώ στην αρχή το άκουσα με ενθουσιασμό, σιγά σιγά άρχιζει να πέφτει στην εκτίμηση μου και το βαριέμαι πολύ πλέον.

αυτο…
αν και εχει καποιες κομματαρες…

Απο μενα δεν εχουν παρει τιποτα γιατι δεν εχω παρει ποτε εγω κατι δικο τους ως τωρα.Θα κανω ενα τεστ στο blood oath

To blood oath και μένα με ενθουσίασε αρχικά, αλλά δεν το άφησα να καεί. Εχω καιρό να το ακούσω αλλά το’χω συνδέσει με τις απίστευτες λάιβ εμφανίσεις τους φέτος, οπότε είμαι συναισθηματικά δεμένος. Σόρυ, αλλά είμαι αγαπούλης. :oops:

το αγαπουλης εγω το μεταφραζω ως ΠΟΥΣΤΗΣ, οπως και να το εχεις συνδεσει την ιδια δεκαετια βγαλανε το Souls to Deny, δεν εχει ουτε συγκρισεις ουτε συνδεσεις με λαηβ.
φορ φακ σεηκ! μιλαμε για αμερικανικο ντεθ μεταλ, το πρωτο στο πλανητη και ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος.