Def Leppard - Songs From The Sparkle Lounge

Songs From The Sparkle Lounge θα λέγεται το νέο Leppard album που βγαίνει την άνοιξη.

Πως θα είναι άραγε?:-k Θέλω να ελπίζω όχι σαν το [SIZE=“3”][FONT=“Times New Roman”]X[/FONT][/SIZE]:papas: [-o<

Εμενα πάντως το X μου αρεσε…Βεβαια οι εποχές του Hysteria και του Pyromania εχουν περασει ανεπιστρεπτί,αλλά μακαρι να θυμηθούν εστω και λίγο απο την παλιά αίγλη τους και να μας χαρίσουν έναν ωραίο και δυνατό δίσκο που να αρμόζει στην ιστορία και το ονομα τους…Ειδομεν λοιπόν…

Το “Χ” ήταν χειρότερο και από το ομότιτλο της Βίσση :stuck_out_tongue:
Αντιθέτως το “Euphoria” του '99 ήταν πάρα πολύ καλό και είχε και την κομματάρα “Paper Sun”.
Μακάρι να rockάρει ο δίσκος, αν και με τη λουλού τη Vivian το φοβάμαι λίγο…

Μακάρι δεν λες τίποτα! :wink:

Έχουν δηλωμένα αποκυρήξει το παρελθόν τους και τις hard rock μέρες τους! :thumbdown:

Άρα, δυστυχώς για εμάς, δεν νομίζω ότι θέλουν να βγάλουν ένα “ωραίο και δυνατό δίσκο που να αρμόζει στην ιστορία και το ονομα τους”… #-o

Γιατι ορισμενα συγκροτηματα εχουν τασεις αυτοκαταστροφης? Ενα απο αυτα φυσικα ειναι και οι Def Leppard…
Ελπιζω ο Elliot να βγαλει εναν δισκο τουλαχιστον αξιοπρεπη.

Χλωμόόόό…

http://www.defleppardsol.com/images/files/nine_lives.mp3
Διερευσε ενα leak 30’’ απο το κομματι nine lives και το νεο αλμπουμ. Καλο ακουγεται.

Εγω ελπιζω ειναι δεν ειναι καλο το τελευταιο τους αλμπουμ φετος να παιξουν απο τα παλια τους. Θελω να τους φανταστω πριν 20 χρονια και μονο ετσι μπορει να γινει αυτο

Basika olokliro to radio podcast diereyse kai symmetexei sta vocals o country super star Tim McGraw. Pio poli Bryan Adams einai para Def Leppard (Bryan oxi Mutt epoxi). Kaloutsiko alla den perimeno polla apo Def. Makari na me ekpliksoun!

Εχει ακουσει κανεις το δισκο?:-s

Tο νέο album των Def Leppard με τίτλο “Songs From The Sparkle Lounge”, θα κυκλοφορήσει στις 29 Απριλίου!

Το πρώτο single θα είναι το “Nine Lives”, με τη συμμετοχή του star της country Tim McGraw.

Στο ακόλουθο link θα δείτε το video του ‘‘Nine Lives’’

To tracklisting θα αποτελείται απο 11 τραγούδια και θα είναι το ακόλουθο:

Songs From The Sparkle Lounge
1.Go
2.Nine Lives
3.C?mon C?mon
4.Love
5.Tomorrow
6.Cruise Control
7.Hallucinate
8.Only The Good Die Young
9.Bad Actress
10.Come Undone
11.Gotta Let It Go

Εχω ακουσει τα περισσοτερα τραγουδια ολοκληρα και ξεχωριζω ως τωρα τα Gο( απο τα πιο heavy που εχουν γραψει ποτε-ευχαριστη εκπληξη), Τοmorrow (classic leppard), Νιne Lives και Βαd Actress.

το εχω ακουσει ολοκληρο το album και ειναι οτι καλυτερο εχουν βγαλει απο την εποχη του adrenalize. ειναι rock, ειναι leppard και βαρανε!! το GO, CRUISE CONTROL, BAD ACTRESS, TOMORROW, GOTTA LET IT GO, ειναι για μενα τα καλυτερα, οπως επισης και η μοναδικη μπαλαντα του δισκου LOVE που μου θυμησε μπαλαντες αλα dream theater θα ελεγα. πολυ καλοι!!!

α ναι και το Hallucinate!! ε ολα δηλαδη…

θα σε εκπληξουν…

http://www.thesparklelounge.com/ για το καινουργιο αλμπουμ των leppard που κυκλοφορει σε λιγες μερες.

http://www.thesparklelounge.com/ για το νεο album των leppard. καλα ακουσματα!!! αντε σε λιγες μερες
κυκλοφορει…

Nice try agorina but no,they should book Mutt . Ayti tin fora eixan kalo yliko. 8) Alla kalytero apo oti perimena sta sigoura…

εμενα με εξεπληξε αρκετα
κυριως το οτι παιζουν παλι “δυνατα”

αλλα οντως μου θυμιζουν και αλλα πραγματα

To mono pou me ekseplikse itan to Go. Den perimena kati tetoio apo Def en etei 2008 8)

καταρχην και μονο που ειχαν καλο υλικο τα λεει ολα. και ποιος τους βρηκε το υλικο?
οι ιδιοι αν δεν κανω λαθος.ενα αυτο. δευτερο τι κολλημα ειναι αυτο με τον Mutt και τους def?
καλυτερα χωρις αυτον γιατι θα τους βαλει παλι σε καλουπια του στυλ overproduced και νομιζω
οτι δεν χρειαζεται πια. αυτο που κανανε με το sparkle lounge, ήχο row δηλαδη κι οχι overproduced ειναι
καλυτερα γιατι καταλαβαινεις περισσοτερο οτι προκειτα για ροκ νομιζω, παρα για μια super παραγωγη.