Def Leppard - Songs From The Sparkle Lounge

Αποψη μου οτι και τα δυο συγκροματα βγαλανε δυο παρα πολυ καλα αλμπουμ με πολλα καλα τραγουδια για ζωντανη εκτελεση. Αλλα εχω μία Α’ προτιμηση στην δουλεια του κυριου Δαυίδ… :slight_smile:

[-X [-X Με ενα hysteria τους εχουν σβησει…:lol: :stuck_out_tongue:

Mμμμμμ… τι μας λες![-X :stuck_out_tongue:
Και με ενα 1987 εχουν σβησει το συμπαν ρε!:smiley:
Παλι παντως εχουμε εναν πολυ καλο συνδυασμο στο Καραϊταβλι.:smiley:

εγω θα την διαβασω την κριτικη του κυριου Αγραφιωτη αφου αγορασω τον δισκο ωστε να του κανω δριμεια κριτικη…!!!

Aκουσα ολο (?) το αλμπουμ μεσω youtube και μου αρεσε αρκετα, παροτι το Nine Lives δεν μου ειχε κανει εντυπωση. Ενταξει μπορει το ειδος τους να ειναι παρωχημενο, αλλα μεσω της καλης παραγωγης που ανεκαθεν ειχαν οι Leps, ακουγεται φρεσκο. Και ναι δυστυχως το Gotta Let It Go ακουγεται σαν νοθο αδερφακι του Have A Nice Day… και αυτο με “στεναχωρησε” καθως η υποκειμενικη μου αποψη ειναι πως οι Def Leppard ειναι καλυτερη μπαντα απο τους Bon Jovi (ωχ ωχ τι εχω να ακουσω:roll: ). Το κομματι που εχω ξεχωρισει με αυτην την προχειρη ακροαση ειναι το εναρκτηριο Go :thumbup:

Oλοι στο γηπεδο του Θρυλου την 1η Ιουλιου :metal:

Καλά το “Go” είναι μεγάλη πώρωση!!!

και το bad actress το ιδιο!!!

Όσο το ακούω καλό φαίνεται, αλλά τίποτα το αξιομνημόνευτο…

Ase kato tous Bon Fillet filos…egkathete tou Davidian :stuck_out_tongue:

JUST [SIZE=“6”]GO[/SIZE]:metal:

Το go είναι το hit του καλοκαιριού…

για μένα το Hallucinate είναι από τα καλύτερα τραγούδια του άλμπουμ[-X

δεν εχεις κι αδικο!!! απλα ειναι ολο πολυ καλο και δυσκολα αποφασιζεις.

Ρε παιδια, ειμαι σε μεγαλο διλλημα με τις δυο κωλοεκδοσεις. Δεν ξερω ποια απο τις δυο να παρω.
Απο την μια η λιμιτεντ εχει το bonus DVD και η θηκη της δειχνει ωραια. Αλλα δεν ξερω τι λεει το booklet του.
Απο την αλλη η κανονικη Αγγλικη εκδοση εχει το ωραιο εξωφυλλο που δεν το εχει η λιμιτεντ συν την piano version tou Love.
Το κουλο ειναι οτι η λιμιτεντ δεν την εχει αυτην την βερσιον του Love.

Βοηθηστε ρε παιδια καποιος που εχει παρει την λιμιτεντ! Αξιζει το bonus DVD και ειναι καλο το booklet??

Η deluxe είναι πολύ ωραία και το DVD είναι αρκετά καλό με πολλές συνεντεύξεις. Εγώ αυτή θα έπαιρνα. Την απλή αγγλική θα την βρεις όποτε θέλεις, ενώ η deluxe θα σταματήσει κάποια στιγμή να βγαίνει :wink:

Σωστοοοοος. Αντε τωρα ξεκολλησε το φλορουμ και κολλησε το μσν μου.#-o :lol: :stuck_out_tongue:

Κι εδώ:|

Aπογοητευτηκα παντως απο την deluxe edition. Ενα τραγουδι λιγοτερο απο την απλη αγγλικη και ουτε καν τους στιχους στο booklet… [-X