Deicide @ Θεσσαλονίκη, 10 Μαρτίου 2013

Στο Οχτάμπαλον

Ελπίζω να παίξει και Αθήνα

Χμ, τέλεια!!Την ημέρα των γενεθλίων μου. Τους είδα το 2010 στο 8μπολ αλλά θα ξανά πάω εννοείται!!!

Δεν τους εχω δει,θα τιμησουμε.Καλα να ειμαστε βεβαια μεχρι τοτε.

Έχω να τους δω από το 2002. Και θέλω πάρα πολύ. Ελπίζω να μην κάνει καραγκιοζιές ο μπεντον. Το 2010 πως ήταν?

Ακόμα να φτάσει τα 33 αυτός;

αν δεν ερθουν αθηνα θα τιμησω σιγουρα…δεν τους εχω δει ακομη οποταν καλη φαση! :stuck_out_tongue:

θυμάμαι ότι άκουγε ένα φίλος μου στο γυμνάσιο deicide.

Πιο ψυχρός πεθαίνεις!!!
Ανέβηκε, είπε τα κομμάτια, σχεδόν δεν μίλησε, σηκώθηκε και έφυγε, Ούτε γεια, ούτε τίποτα. Γενικά μου είχε φανεί λίγη η ώρα του live και αν δεν κάνω λάθος, ναι έπαιξαν λίγο.

Θέλω Deicide Αθήνα!! Ρε παιδιά κάντε τη καλή και κατεβάστε τους και κάτω :smiley: :please:

παντως 11+12 εχει κενο στο tour!καθολου απιθανο να τους φερουν κι αθηνα!μακαρι!

Όχι οτι θελω να σας ξενερωσω αλλα πεφτουν ιδια μερα με Helloween!

Tρελο ξενερωμα για οσους θελουν να πανε Deicide :stuck_out_tongue:

Ναι γιατί άλλωστε, είναι πολύ πιθανό να θέλουν να δουν ΚΑΙ Helloween όσοι το ψήσουν για Deicide

Αυτό ακριβώς!:stuck_out_tongue:

Απλα αναφερα οτι πεφτουν την ιδια μερα! Μην με φάτε! :smiley:

Όχι ρε. κουβέντα γίνεται.
Απλώς ε, εδώ που τα λέμε, είναι κάπως απίθανο να έχουν το ίδιο κοινό οι 2 μπάντες.
Δλδ οκ ακόμα κι αν κάποιος ακούει και τα 2, σίγουρα θα κλίνει προς τη μια κατεύθυνση
λέω γω τώρα.

Παιδες αν εχετε τσεκαρει στο γιουτιουμπ προσφατα shows τους (του 11-12) δεν λενε μια πλεον. Ειδα καποιος ανεφερε οτι εχει να τους δει απ το 2002 (και μαλλον εννοει το λαιβ στο Gagarin) οπου ειχαν σκοτωσει αλλα απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα.

Γενικως ειμαι της αποψης οτι οι Deicide πεθαναν και στουντιακα και live απο τοτε που την εκαναν οι Hoffman.

φυγαμε!!!

To 2002 μας είχαν δώσει τα μυαλά στο πιάτο.Είχαν παίξει σχεδόν όλο το ομώνυμο (το οποίο είναι και το αγαπημένο μου)
Το 2010 νομίζω η γνώμη μου ήταν ξεκάθαρη

http://www.rocking.gr/live/Deicide_Crossover_Nordor_@_Eightball_Club_Thessaloniki_27/05/10/7600/

Κάνετε πλάκα έτσι? Δε ξέρω αν μιλάτε για το λαηβ της Αθήνας, ή που αλλού είχαν παίξει, αλλά στο γκαγκαριν ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Ο Benton ήταν τύφλα στο μεθύσι, έκανε φουλ καραγκιοζιές, τερμα ποζέρι με την χειρότερη έννοια του όρου imaginable. Το clue της βραδιάς ήταν οι benediction που έπαιζαν για πρώτη φορά και ήταν μάγκες/βασιλιάδες με έναν Hunt γεμάτο ενέργεια όπως, (απ’ ο,τι έχω πλέον καταλάβει) κάθε φορά.
Το λάηβ ήταν άνευ σημασίας σε σχέση με αυτό του 2000, όπου μας έδωσαν τα μυαλά και τα πάντα όλα στο πιάτο.

και;;;;;; #-o