Depeche Mode 10/5/2013, Terra Vibe, Αθήνα

γράψε λάθος, όλα καλά

Εξαντλήθηκαν… :?

Εδώ και πάρα πολλές μέρες. Δύο μέρες από τότε που το έγραψα, είχαν τελειώσει.

Εγώ σήμερα το έμαθα, για αυτό…

Και εγώ έλεγα αυτές τις μέρες να πάω στο Γερμανό για εισιτήρια :frowning:

Ένα μπαμπ που χρειαζόταν. Επειδή παίζουν πιθανότητες να τιμήσω, σε τι κατάσταση βρισκόμαστε από εισιτήρια;

Βγάλανε και κάτι άλλα εισιτήρια που τα ονομάζουν VIP Package και έχουν 125 ευρώ :lol: (υπήρχαν και τα σκέτα VIP από την αρχή, με 50 ευρώ, αυτά που είναι στα πλάγια, όπως σχεδόν πάντα στις μεγάλες συναυλίες στο Terra Vibe).

Μην ανησυχείς ρε, Terra Vibe και DiDi σημαίνει ότι δεν υπάρχει soldout.

Τωρα πηρα ειδηση οτι την ημερα των Depeche Mode εχει το Final 4 στο basket#-o#-o

Ας ειναι , δεν εχει τυχει να τους δω ποτε και θελω να τους “σβησω” απο την λιστα μου, αλλιως θα το σκεφτομουν σοβαρα:p

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ???
Ω ρε πουστη και το εκανα δωρο στην γυναικα και της ειπα θα παμε μαζι…

:lol::lol::lol:

Μπορει καποιος που εχει εισιτηριο, να μου πει αν γραφει τους χορηγους της συναυλιας και ποιοι ειναι; Εχει στην αφισα 5-6, αλλα δεν νομιζω να ειναι μονο αυτοι :stuck_out_tongue:

Ευχαριστωωω :slight_smile:

Μόνο την Cosmote γράφει το δικό μου και γενικά οι χορηγοί δεν αναγράφονται στα εισιτήρια συνήθως.

Ρε παιδια,ξερει κανεις προγραμμα,ποτε βγαινουν οι Depeche βασικα, γιατι στις 7 εχει Θρυλο και θελω να δω αν θα προλαβω να δω ολο το ματς…
Λογικα κατα τις 9.30-10.00 θα βγουν,αφου εχει και 2 support…

Και εαν παει παραταση:p
Το οτι εχει 2 support δεν λεει κατι…παραπανω απο 1 ωρα δεν νομιζω να παιξουν και τα 2… Προγραμμα κτλ λογικα απο Πεμπτη , για να μην πω Παρασκευη θα μαθουμε:wink:

Αν παει παραταση…καηκαμε.
Ελπιζω να προλαβω το μεγαλυτερο μερος τους παιχνιδιου γιατι μετα θα ειμαι στο τρεξιμο με την μηχανη. Αιντε να δουμε…

Πας σε μια ταβερνα/cafeteria στην Μαλακασα, βλεπεις το παιχνιδι και μετα αρχοντας εισαι σε 10 λεπτα στο Terra Vibe…Τωρα που το σκεφτομαι…δεν ειναι κακη λυση:)

Πολυ καλη λυση,αλλα…
Το εχω κανει δωρο στην γυναικα το εισιτηριο. Εαν της πω να φυγουμε να παμε να αραξουμε οπως ειπες σε καποια καφετερια ή ταβερνα στην Μαλακασα για να δουμε τον αγωνα και μετα να παμε στην συναυλια, το πιο πιθανο ειναι να φαω τιποτα στο κεφαλι…ελπιζω να μην ειναι τηγανι…χεχε! Η πιο πιθανη ατακα της ειναι οτι "Εσυ πηρες τα εισιτηρια και τωρα μου τα αλλαζεις και θες να δεις Ολυμπιακο και και και "…
Γυναικες,ξερεις τωρα!

Εχεις μηχανη οποτε δεν θα εχεις προβλημα με parking. Αλλιως , εαν πηγαινες με αμαξι, θα της ελεγες οτι θα ειχε πολυ κοσμο, θα σας εβγαινε η πιστη να πατε κτλ, οποτε καλυτερα να πηγαινατε απο νωρις και ολως τυχαιως να καθοσασταν σε μια cafeteria , αφου το support ειναι χαλια :stuck_out_tongue: και κατα τις 9 να πηγαινατε στην συναυλια…

Ναι μωρε,ενταξει θα την βρω την λυση που θα παει. Λογικα θα προλαβω και τα δυο χωρις να χασω τιποτα.
Anyway αντε καλα να περασουμε και…με την νικη,χεχε!

Νομιζα οτι το tour ξεκιναει στο Tel Aviv και ειδα οτι σημερα παιζουν στην Nice . Αρα ημαστε η νουμερο 3 συναυλια…
Υπαρχουν συγκροτηματα που πρεπει να “ζεσταθουν” για να τους απολαυσεις καλα…(δηλαδη να εχουν παιξει μερικες συναυλιες πρωτα).
Αλλα καλο ειναι να τους δεις στην αρχη του tour που ειναι ξεκουραστοι κτλ (ονοματα δεν λεμε)
Αλλα που ειναι ρομποτ/μηχανες που παιζουν το ιδιο σε ολο το tour…

Οι DM απο τις 3 περιπτωσεις σε τι κατηγορια ειναι; Και παιζουν ενα σταθερο set list ή αλλαζουν ανα συναυλια μερικα τραγουδια τους;