Desaster Live in Athens - An club 14/01/2012

http://www.facebook.com/event.php?eid=163662773726863

Για πρωτη φορα,οι Γερμανοι DESASTER ζωντανα στην Αθηνα,στην σκηνη του ΑΝ club,το Σαββατο 14 Ιανουαριου 2012!
Spilling metalized blood and teutonic steel!

Support bands,official poster and ticket T.B.A. soon!

ΚΑΥΛΑ ΡΕ ΓΜΤ ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ8O

ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ…

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ. 8O

Και Metal Defiance βλεπω παραγωγη. Οκ, καλο εισιτηριο ελπιζουμε. Support ρε μνια.

Ναι Ναι Ναι !!!

Πραγματικα ηρθε απο το πουθενα…! χεχεχεχε

Βασιλακη ετοιμασου!!!

Φέρτε τους κι επάνω ρε, σας εκλιπαρώ…

Ψησου να κατεβεις…

Θα το έκανα πραγματικά, αλλά δυστυχώς εκείνες τις μέρες ξεκινάω εξεταστική, και δεν ξέρω αν με παίρνει…

Με σαπορτ Nadiwrath…

Γαμω τις φασεις, αλλα δεν μπορω να παω και κει. Χρονος και λεφτα, δεν θα το επιτρεψουν μαλλον…

15e αυτα ειναι!!!respect στους διοργανωτες!!!

Και NADIWRATH, έτσι για να τα σπάσουμε τελείως. :metal:

εκτός του ότι τα παιδιά φερνουν respect μπάντες απ’ έξω που κάνεις δε θα το έκανε, έχουν και τις καλύτερες support μπαντες!! Οπότε πάντα υποστιρίζουμε αυτές τις προσπάθειες!!!

Μπάβο για τα σαπόρτ.Δεν έχω ακούσει νότα από Desaster,αλλά με Nadiwrath και Revenge δε νομίζω να το χάσω.

bump.

Πραγματικα απορω ποσος κοσμος θα σκασει γι’ αυτο. Μαζι με Entombed ειναι το αχαστο live του μηνα (για μενα τουλαχιστον).

70-90 άτομα, πάμε στοιχημα? :stuck_out_tongue:

Bet!!! τα 90 ατομα τι αποδοση εχει??
Η καλυτερη συνεχεια μετα τους Entomed.Tους εχω δει και στη Γερμανια,
τα ατομα ειναι φοβερα!Παραδοσιακο old school θρασομπλακ,καταλληλο για μια
σουπερ λαιβαρα.Ελατε και ας μην τους εχετε ακουσει καποιοι,αξιζουν…να μπορεσουμε να χτυπηθουμε και με κανεναν:D

Συμφωνώ αλλά και στους NADIWRATH κουνηθείτε λίγο, μην κοιτάτε σα χάνοι.

kai mono gia Nadiwrath 8a rxomoun aneta. kai as exo faei kolodaxtulo sth mapa apo ton mpasista tous. MPADARA.