Deus Ex Machina 10/1 @ Αn

Το συγκροτημα θρυλος της Ελληνικης σκηνης θα εμφανιστει στις 20 Δεκεμβριου στο Αν.Περισσοτερα(support,τιμη,ωρες κλπ)συντομα.

Υ.Γ.Παναγιωτη σε προλαβα:)

Ωραια πραγματα!!!

Αντε να ξαναενωθουμε το crew απο το λοφο του στρεφη (Παναγιωτης,Zaf,Cynic).

Εγώ, ο Παναγιώτης, δηλώνω υπεύθυνα ότι δεν θα φορέσω τα γυαλιά μου στις 20/12/2008 και ότι έχω λάβει γνώση των συνεπειών που επισσύρονται σε αντίθετη περίπτωση.

Έτσι ωρεεεεεεεεεεεεεε!

είμαι ήδη εκεί.ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΟΟΟΟΣ.

SOMEBODY TELL ME WHYYYY, YOU’RE LIVING IN A LIE.

Μέσα! Θα γίνει πόλεμος!

Εγώ θα προμηθευτώ άμεσα ειδικό (sic) λάστιχο για τα γυαλιά, οπότε δεν φοβάμαι κανένα. Τρέμετε άπιστοι!

Θέλω πάλι 38 χιλιοστά. :frowning:

Κι εγω το θελω. Το χω αναγκη!!!

Ωπ! Καλά χριστούγεννα θα’χουμε φέτος… μάλλον και γω μέσα θα’μαι!

Υ.Γ. Παναγιώτη δεν ξέρω αν το είδες, αλλά σου είχα αφήσει “δωράκια” στο θρεντι με τις αφίσες συναυλιών"…:slight_smile:

Εγω κορδονι εχω ετσι κι αλλιως γι αυτο κουφαλες μη προειδοποιειτε γιατι σας πηρε και σας σηκωσε.

@Zaf:Για 38 χιλιοστα το κοβω λιγο δυσκολο μιας κι αυτο στου στρεφη εκατσε κατα τυχη(οπως μου ειπε ο Σταυρος).Παντως μη χανεις τις ελπιδες σου.

χεχε τα είδα τα είδα μόλις τώρα!!!

Το 38 χιλιοστά πάντως το έχουν παίξει και άλλες φορές (χωρίς τον Σωτήρη)… οπότε δεν είναι απίθανο να το ξαναπαίξουν.

Ή στην τελική ας παίξουν το “Οικογένεια” ή το “Απομόνωση” ή το “Στα κελιά της Οδού Μεσογείων” ή την “Υποκουλτούρα” ή… :D:D

Ωραία :smiley:
Ας ελπίσουμε να τους δω επιτέλους γιατί μια φορά μόνο με βόλευαν οι ώρες (τον Φλεβάρη πάλι στο ΑΝ αν θυμάμαι καλά, αλλά είχε χιόνια).
Καλά μας Χριστούγεννα! (λογικά εκείνη την περίοδο δεν θα πέσει και κανά live Νighstalker; )

Αν τους βλεπεις πρωτη φορα θα παθεις τη πλακα σου.

Μακάρι! :stuck_out_tongue:

Αν τους βλέπεις με γυαλιά, μετά απο λίγο δεν θα τους βλέπεις καθόλου παντως.

:lol::lol::lol:

Tι να σου κανω που εισαι και απροσεχτος.

Παραμονη Χριστουγεννων πεφτει αυτο.

Oh, ευχαριστώ! :slight_smile:
Παιδιά κερνάω, εχώ την γιορτή μου παραμονή :Ρ

Τα live τους ειναι εμπειρια,οποιος δεν τους εχει δει να αδραξει την ευκαιρια.Τους εχω δει 5 φορεςμε αποκορυφωμα την εμφανιση τους περισυ στο No Budget Festival στη Λαρισα οπου και ειχα παθει την πλακα μου .Τετοια live θα τα ζηλευαν πολλες μπαντες του εξωτερικου!!!Τρομερο συγκροτημα με πολλες κομματαρες.Δεν θα μπορεσω να ειμαι κατω.Ελπιζω να ξαναερθουν Βολο.Επαιξαν και περισυ στο Βολο.Στη Λαρισα ηταν απιστευτα καλυτεροι ομως κι αυτο οφειλοταν αποκλειστικα στον ηχοληπτη που εκανε τα παντα για να τους αδικησει στο Βολο.Παιδια ειναι μπανταρα!!!

Νταξει ειχε την πλακα του το σκηνικο αυτο, το καναν μια, δυο, τρεις, αλλα οχι και να μενει εκτος το 35 Summers για να παιξουνε τη Μπασταρδοκρατια.

ποιός μίλησε για την μπασταρδοκρατία?? Λέμε για τραγούδια των Αδιέξοδο, τραγούδια δηλαδή που έχουν γραφτεί από τα ίδια τα μέλη των Deus ex Machina - όταν ήταν οι Αδιέξοδο τότε δλδ που βγάλανε αυτό το αριστούργημα που ακούει στο όνομα “38 χιλιοστά” και μειναν στην ιστορία.

ps: όχι ότι η διασκευή στο μπασταρδοκρατία μας χαλάει βέβαια…