Deus Ex Machina 10/1 @ Αn

Ψήνεται αλλά δύσκολα θα το προλάβουμε πριν το live τους…

τρυπανι τωρααααααααααα

και βέβαια να συμπληρώσω την λίστα με τις ερωτήσεις μου με την ίσως πιο επικαιρη ερώτηση της δεκαετίας…

“πώς αισθάνεστε που οι στίχοι του 38 χιλιοστά γίνονται προφητικοί για άλλη μία φορά??”

:!:

Η συναυλία του Σαββάτου στο ΑΝ ακυρώθηκε.

οι DXM θα παίξουν αύριο 19/12/2008 στα προπύλαια μαζί με earthbound, πουλικάκο κλπ.

Τλκ πηγε για 10-1???

Ναι,εσι γραφει το myspace.Αν δε παιχτει κατι μεχρι τοτε εσεις οι τρεις κυριοι(ξερετε ποιοι ειστε)το νου σας.:slight_smile:

@Zouglau.Βγηκε η συνεντευξη?

Ε, φιλος εμεις μαζι ημασταν την παρασκευη αλλος ελειπε:p

Σε πειραζω!!

Από ερωτήσεις είμαστε κομπλέ. Τώρα πρέπει να τους βρω και να ανοίξω την λάμπα :stuck_out_tongue:

ωραία 10 / 1 βολεύει μια χαρα. άντε να δούμε και την συνεντευξη. αμα δεν μπορείς να τους στριμώξεις εύκολα, πήγαινε κανα σάββατο πρωί στο lab, βρες τον σταύρο και πλάκωσε τον στις ερωτήσεις! :stuck_out_tongue:

Καλα ντε χαλαρωσε,οι Deus x Machina ειναι οχι οι Metallica.:slight_smile:

και ποιοι είναι οι metallica μπροστά στους deus? :stuck_out_tongue:
ναι ρε και καλά το είπα, θα ήταν και ωραίο σαν ιδέα ρε παιδί μου, να γινόταν η συνέντευξη στο lab. πώς και καλά οι σταρς στην τηλεοραση δίνουν συνεντεύξεις σε έναν δικό τους χώρο όπως το σπίτι τους και η κάμερα δείχνει το τεραστιο σαλόνι, την πισίνα, το χαλί από την μιραρακη κλπ. ε στους DXM να γίνει στο lab και αντί για αυτά θα δείχνει το εξώφυλλο του “Ρέκβιεμ” και του “38 Χιλιοστά”. :lol::lol: οκ το βουλώνω. :stuck_out_tongue:

Μπα,κανεις και χιουμορ κωλοπαιδο?:D:p

ο θεος αποφασισε,ΣΤΗΝ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ:p:lol:

απ’ ό,τι είδα στο myspace της μπάντας το live “αναβάλλεται προς το παρόν”. Τους δικαιολογώ βασικά, μιας και η πρόσφατη (σύντομη) εμφάνιση τους στα προπύλαια με τρία κομμάτια δυναμίτες έχει “χορτάσει” τους οπαδούς, οπότε καλό είναι να περιμένουν να περάσει λίγο ο καιρός.

Παλι καλα γιατι δε θα πηγαινα.Μα ουτε ο θεος δε τους θελει να παιξουν κανονικο live?

Για σημερα ποιος ειναι???

Αλλος για τη βαρκα μας;

eγώ δυστυχώς έχω να πάω σε γιορτή φίλου οπότε… καλα να τα σπάσετε!

Oυτε κι εγω μπορω τελικα γαμωτο.:frowning:

Καλα να περασετε οσοι πατε.