Diablo 3

Ανακοινωθηκε απο την blizzard το DIABLO 3 μαγκες οσοι πιστοι προσελθετε…

ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΙΝΤΕΟ-ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
http://media.pc.gamespy.com/media/714/714955/vids_1.html

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΦΥΣΙΚΑ
http://www.blizzard.com/diablo3/index.xml

:bow2:

Δεν μας βλεπω καλα.Να μας πεθανουν θελουν.Βεβαια εχουν δυσκολη δουλεια γιατι το 2 ηταν απ’τα καλυτερα παιχνιδια ολων των εποχων.

αυτα ειναι…περιμενουμε με αγωνια

καλα μαγκες απο το 2 φαινεται πολυ καλυτερο μολις ειδα το trailer για τον barbarian και επαθα πλακα…ο τυπος τα καταστρεφει ολα.δειτε το βιντεο του απο τη blizzard για να σας φυγει καθε απορια…αντε να βγει βιντεο και για necromancer…

Μόλις είδα τα τρέιλερ και έχω μείνει μαλάκας! Μιλάμε είναι τέλειο!!!

Πωωω το 2 το είχα λιώσει με βάρβαρο… πολύ true καταστάσεις λέμε. Λέτε να κολλήσουμε πάλι;

Μας έφτιαξε πάλι η Blizzard. Όχι μόνο το ανακοίνωσε, μας πέταξε και μια 10άδα screenshots, και ένα gameplay trailer 20 λεπτών. Τι άλλο να ζητήσει κανείς δηλαδή?

Να βγεί αύριο, γιατί το 2010 που είδα κάπου αργεί πολύ… :stuck_out_tongue:

¶ντε να βγει, να λιώνουμε όλοι μαζί battle.net!

Γουσταρω!Το μονο κακο ειναι οτι πρεπει πρωτα να βγει το StarCraft 2 και μετα αυτο.
Το StarCraft κατι ειχα ακουσει για Χριστουγεννα.Δεν εχει να κανει!Diablo !!!
Παει θα καταστραφουμε!

Ενθυμουμαι οταν ημουν 16 ετων νιανιαρο και ειχε βγει το πρωτο Diablo, ειχα παθει αμοκ, μιλαμε για την εποχη του, και ακομα δηλαδη, κορυφαιο. Οπως κορυφαιο ηταν και το 2, σε θεμα gameplay, γιατι σε γραφικα το περιμενα καλυτερο. Αντε καιρος ηταν και για το 3. Ενδεχεται καψιμο λοιπον. Πρωτα ομως περιμενουμε Starcraft 2.

Στα σίγουρα θα ξαναρχίσω να παίζω PC Games γιατί μιας και λόγω υποχρεώσεων δεν μπορούσα να είμαι ο Gamer που ήμουν παλιότερα, τα μόνα παιχνίδια που έπαιζα ήταν αυτά της Blizzard(όχι WOW γιατί θέλω να έχω και ζωή) και δεν ψαχνόμουν για να βρω κάτι που θα με συγκινήσει. Βέβαια το κακό είναι ότι αν τα δουλεύουν ταυτόχρονα τον πούλο στο μπαούλο. Γιατί ρε γαμώτο τα παιχνίδια της συγκεκριμμένης εταιρίας να είναι σαν τα albums των Tool και να μη μπορούν να τα βγάζουν λίγο γρηγορότερα? Γίνομαι γκρινιάρης αλλά θα προτιμούσα να έβγαινε πρώτα το Starcraft2 και αμέσως μετά να το ανακοινώναν. Ελπίζω μόνο να μην καθυστερήσει κιάλλο το SC2 γιατί το περιμένω 10 χρόνια τώρα σαν κολασμένος.

Δεν εχω παιξει ποτε Diablo.Ειχα δανειστει πριν χρονια το ΙΙ απο εναν φιλο μου αλλα δεν επαιζε στον υπολογιστη μου και εκνευριστηκα γιατι νομιζα οτι ηταν γαματος και ελεγα το κωλοπαιχνιδο φταιει και δεν το ξαναεβαλα.

Μήπως δεν έβαλες σωστά το Crack του παιχνιδιού?

:?
Καλα,δεν ειμαι ασχετος ε.:Ρ

Ειχε ενα προβλημα με τον ηχο μου λεγε και δεν ετρεχε το μπασταρδο.Ε και μετα αρχισα να παιζω μανατζερ και Baldur’s Gate.
Αλλα το καινουριο πιθανοτατα θα του δωσω μια ευκαιρια.

Καλά δεν ξέρω και τι γνώσεις έχεις γιαυτό και σε ρώτησα. Πάντως εγώ θα σου έλεγα ότι για όλη τη σειρά του Diablo αξίζει μέχρι και καινούργιο PC να πάρεις. Αν δεν έχεις κλέψτο από κάνα κατάστημα στη Στουρνάρη(απ’το E-Shop κατά προτίμηση γιατί είναι μεγάλοι λαμογιόγυφτες:p )

Πάει…θα μας το κλείσουν το σπίτι…

Ισως το καλυτερο παιχνιδι στο ειδος του!!! :smiley:

Μηπως εννοεις παει θα κλειστουμε στο σπιτι ? :stuck_out_tongue:

Παρακαλούνται οι mods να σβήσουν το ίσως. :stuck_out_tongue:

:vibrate: :vibrate: :vibrate: :vibrate:
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Amazon εδω και τωρα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε…

Τωρα επαθα σοκ!!Μετα το starcraft 2,diablo??3??Α,ρε καψιμο που εχει να πεσει…